Novinky na seznamce - změny k 16.9.2014

Jak jistě víte, snažíme se Vám seznamování maximálně ulehčit. Proto seznamku ELITE Date neustále vylepšujeme.

Dovolte nám, abychom Vás nyní seznámili s těmi nejnovějšími funkcemi vašeho profilu - změny k 16.9.2014:

  • Filtry pro vyhledávání uživatelů si nyní pamatují vaše poslední nastavení. Pro vás to znamená, že se můžete přihlásit z jakéhokoliv počítače a filtry nebudete muset znovu nastavovat.

změny na seznamce        

  • Do postranního filtru byla doplněna položka „Chce děti“. Nyní si tedy můžete vybírat partnery i dle toho, zda chce ještě děti či nikoliv.

změny na seznamce

  • V přehledu zpráv můžete nyní jednoduše a rychle smazat celou dosavadní konverzaci s vybraným uživatelem. Stačí stisknout ikonu „popelnice/koše“ a konverzace bude z vašeho profilu trvale odstraněna.

změny na seznamce

         

S pozdravem a přáním hezkého dne
Tým ELITE Date

Podobné články

Registrace

Jsem

Hledám

Proč ELITE Date

Slibujeme příjemné a jednoduché hledání a výběr z UŽASNÝCH lidí, kteří budou splňovat vaše očekávání.

Více

Úspěšně se seznámili

Podle statistik se každý 5. člověk v České republice seznámí přes seznamku. Je to trend, který se v současné době stává běžným.

Více

Nechci dostávat newslettery, co pro to mám udělat?

Pokud nechcete, abychom vám zasílali newslettery, změňte si nastavení svého účtu. Po přihlášení do svého profilu si můžete v záložce Můj profil – Změna údajů – část Soukromé - Newsletter zasílání newsletterů pozastavit. Pokud se v průběhu vaší registrace rozhodnete pro opětovné zasílání našich emailů, stačí změnit tlačítko NE na tlačítko ANO. Veškeré změny je nutno potvrdit stiskem tlačítka Uložit.

Více