Novinky na seznamce - změny k 16.9.2014

Jak jistě víte, snažíme se Vám seznamování maximálně ulehčit. Proto seznamku ELITE Date neustále vylepšujeme.

Dovolte nám, abychom Vás nyní seznámili s těmi nejnovějšími funkcemi vašeho profilu - změny k 16.9.2014:

  • Filtry pro vyhledávání uživatelů si nyní pamatují vaše poslední nastavení. Pro vás to znamená, že se můžete přihlásit z jakéhokoliv počítače a filtry nebudete muset znovu nastavovat.

změny na seznamce        

  • Do postranního filtru byla doplněna položka „Chce děti“. Nyní si tedy můžete vybírat partnery i dle toho, zda chce ještě děti či nikoliv.

změny na seznamce

  • V přehledu zpráv můžete nyní jednoduše a rychle smazat celou dosavadní konverzaci s vybraným uživatelem. Stačí stisknout ikonu „popelnice/koše“ a konverzace bude z vašeho profilu trvale odstraněna.

změny na seznamce

         

S pozdravem a přáním hezkého dne
Tým ELITE Date

Podobné články

Registrace

Proč ELITE Date

Slibujeme příjemné a jednoduché hledání a výběr z UŽASNÝCH lidí, kteří budou splňovat vaše očekávání.

Více

Úspěšně se seznámili

Podle statistik se každý 5. člověk v České republice seznámí přes seznamku. Je to trend, který se v současné době stává běžným.

Více

Jak často chodí upozornění na nové zprávy?

Pokud nechcete, abychom vám zasílali jakékoliv informace, změňte si nastavení svého účtu. Perioda pro zasílání informací o nově příchozích zprávách od ostatních uživatelů, návrhů partnerů nebo informací o tom, kdo si zobrazil váš profil, záleží jen na vás. Po přihlášení do svého si účtu si můžete v záložce Můj profil – Nastavení  – Emailová upozornění navolit, zda chcete zasílat zprávy okamžitě, jednou denně, jednou týdně nebo nikdy.

Více