Novinky na seznamce - změny k 16.9.2014

Jak jistě víte, snažíme se Vám seznamování maximálně ulehčit. Proto seznamku ELITE Date neustále vylepšujeme.

Dovolte nám, abychom Vás nyní seznámili s těmi nejnovějšími funkcemi vašeho profilu - změny k 16.9.2014:

  • Filtry pro vyhledávání uživatelů si nyní pamatují vaše poslední nastavení. Pro vás to znamená, že se můžete přihlásit z jakéhokoliv počítače a filtry nebudete muset znovu nastavovat.

změny na seznamce        

  • Do postranního filtru byla doplněna položka „Chce děti“. Nyní si tedy můžete vybírat partnery i dle toho, zda chce ještě děti či nikoliv.

změny na seznamce

  • V přehledu zpráv můžete nyní jednoduše a rychle smazat celou dosavadní konverzaci s vybraným uživatelem. Stačí stisknout ikonu „popelnice/koše“ a konverzace bude z vašeho profilu trvale odstraněna.

změny na seznamce

         

S pozdravem a přáním hezkého dne
Tým ELITE Date

Podobné články

Registrace

Proč ELITE Date

Slibujeme příjemné a jednoduché hledání a výběr z UŽASNÝCH lidí, kteří budou splňovat vaše očekávání.

Více

Úspěšně se seznámili

Podle statistik se každý 5. člověk v České republice seznámí přes seznamku. Je to trend, který se v současné době stává běžným.

Více

Jaké funkce nabízí základní členství?

Základní členství je určeno pro osoby, které chtějí vyzkoušet, jak naše prémiová seznamka funguje. Máte možnost zjistit, kolik uživatelů od kterého pohlaví je u nás zaregistrováno, zda se mezi novými či navrhovanými partnery nachází někdo, koho byste chtěli kontaktovat a blíže poznat. Nevýhodou základního členství je to, že vidíte u všech partnerů rozmazanou profilovou fotografii a nemáte možnost danou osobu oslovit. Proto, abyste mohli využívat všech funkcí naší prémiové seznamky, je zapotřebí získat prémiové členství.

Více