Novinky na seznamce - změny k 16.9.2014

Jak jistě víte, snažíme se Vám seznamování maximálně ulehčit. Proto seznamku ELITE Date neustále vylepšujeme.

Dovolte nám, abychom Vás nyní seznámili s těmi nejnovějšími funkcemi vašeho profilu - změny k 16.9.2014:

  • Filtry pro vyhledávání uživatelů si nyní pamatují vaše poslední nastavení. Pro vás to znamená, že se můžete přihlásit z jakéhokoliv počítače a filtry nebudete muset znovu nastavovat.

změny na seznamce        

  • Do postranního filtru byla doplněna položka „Chce děti“. Nyní si tedy můžete vybírat partnery i dle toho, zda chce ještě děti či nikoliv.

změny na seznamce

  • V přehledu zpráv můžete nyní jednoduše a rychle smazat celou dosavadní konverzaci s vybraným uživatelem. Stačí stisknout ikonu „popelnice/koše“ a konverzace bude z vašeho profilu trvale odstraněna.

změny na seznamce

         

S pozdravem a přáním hezkého dne
Tým ELITE Date

Podobné články

Registrace

Proč ELITE Date

Slibujeme příjemné a jednoduché hledání a výběr z UŽASNÝCH lidí, kteří budou splňovat vaše očekávání.

Více

Úspěšně se seznámili

Podle statistik se každý 5. člověk v České republice seznámí přes seznamku. Je to trend, který se v současné době stává běžným.

Více

Kde mohu změnit údaje, které jsem při registraci vyplnil?

Své osobní údaje, zájmy, záliby, preference, informace o vašem vzhledu, životních hodnotách či otázkách na vaše partnery můžete jednoduše změnit po přihlášení do svého profilu v záložce Můj profil – Změna údajů. V záložce Změna údajů můžete změnit i váš email. Další možnost, jak můžete změnit údaje ve svém profilu, naleznete v záložce Můj profil - Profil - Změnit.

Více