Úspěšně se seznámili

Podle statistiky se každý 3. člověk v České republice seznámí přes seznamku. Je to trend, který se v současné hektické době stává běžným.


První spontánní schůzka a hned úspěch

FotkyFoto_16574464_XS.jpgPrávě jsem se zaregistroval jako Tom, když jsem si všimnul, že mám milý pozdrav ve schránce. Tím na sebe upozornila. Po krátkém mailování jsme se docela rychle domluvili, že se sejdeme.

Hodně nám pomohlo, že jsme se oba rozhodli, že chceme doporučovat jen partnery z našeho okolí. Ani jeden z nás nechtěl dojíždět na druhou stranu republiky. Zjistili jsme, že bydlíme asi 35 minut autem od sebe.

Po těch všech příjemných mailech jsme byli zvědaví a těšili se na osobní setkání. Jaký ten člověk asi bude?

První schůzka trvala „jen“ 5 hodin. A kdybychom nezmokli, asi by se ještě o nějakou tu hodinu protáhla. Během prvních minut jsme zjistili, že máme dokonce i společné kamarády.  A ledy byly prolomeny.

Během loučení jsme si domluvili další schůzku a hned nám bylo jasné, že tentokrát je to ono. I teď po pár týdnech si stále povídáme a bavíme se, jako bychom se znali krátce.

Oba se neradi nudíme, a tak stále něco podnikáme. Jezdíme rádi na výlety, bavíme se a se synem Tomase často něco kutíme. Jsme rádi, že jsme spolu.

Rádi každému doporučíme, aby určitě šel do seznamky na internetu, a každému přejeme hodně štěstí. Jděte spolu co nejdříve na kafe nebo na víno. Je to lepší, než abyste si týdny mailovali – nakonec osobní setkání je to nejlepší.

Tom Helca.jpg


První polibek na zámku

FotkyFoto_13646399_XS.jpgPřed naším prvním setkáním jsme oba byli už několik týdnů na seznamce na internetu. Mezi prvním oslovením a naší první schůzkou uběhlo 12 dní.

Bydleli jsme 120 kilometrů od sebe, a tak jsme se domluvili, že se setkáme na půli cesty a půjdeme se podívat na zámek.

Tehdy byla krásná slunečná sobota. Nejdříve jsme si dali venku kávu a pak jsme šli na procházku po parku.  Martin mě velmi příjemně překvapil. Byl připravený. Měl s sebou víno, dvě skleničky a nějaké občerstvení. 

Čas strašně rychle letěl, stále jsme si o něčem povídali a pak šli na večeři do restaurace. A ten večer jsme se taky poprvé políbili a od té doby jsme pár.

Na naše „dvouměsíční“ výročí jsme jeli do zámku. Nedávno jsme byli na naší první společné dovolené.  Jsme spokojení a šťastní. Jsme rádi, že jsme spolu a můžeme doporučit jen jedno: Jděte do toho.

A náš tip pro všechny hledající: Mějte u sebe vždy láhev vína.

Aneta Martin.jpg

 

Vytrvala jsem

FotkyFoto_23192675_XS.jpgUž určitou dobu jsem byla více či méně aktivní na online seznamce. Přestože jsem byla na zajímavých či méně zajímavých schůzkách, chtěla jsem toho hledání nechat.

A pak jsem natrefila na Erikův profil. Všimla jsem si, že má stejné zájmy a hodnoty, které se mi líbily, a navíc bydlel kousek ode mě. Byl na seznamce nový, a tak jsem mu poslala zprávu, a on hned odpověděl.

Jeho odpověď se mi líbila, Byl sice ironický, ale moje intuice mi napovídala: „Z toho by mohlo něco být. Vydrž“.

Po třetí zprávě jsme si vyměnili čísla a začali si často telefonovat a posílat zprávy. Nakonec jsme se rozhodli, že se setkáme.

Šli jsme na kafe. Povídali jsme si o našich zájmech a vyprávěli si různé historky ze života.  Pak jsme začali chodit ven, volali si a psali. No a pak se to „nějak“ stalo.

S Erikem jsem se cítila uvolněně, bylo mi s ním dobře a chtěla jsem ho napořád. Teď spolu plánujeme společnou budoucnost a v létě se chceme vzít.

Co bych vám doporučila?

Vydržte, hledejte a pak se relativně rychle sejděte. Na internetu se dozvíte hodně věcí, můžete si vybírat a neztrácet čas. Nicméně mail osobní kontakt nenahradí. Prostě to nevzdávejte. Být sám je fajn, ale pro život je lepší být s někým.

jana.jpg

 

Registrace

Proč ELITE Date

Slibujeme příjemné a jednoduché hledání a výběr z UŽASNÝCH lidí, kteří budou splňovat vaše očekávání.

Více

Úspěšně se seznámili

Podle statistik se každý 5. člověk v České republice seznámí přes seznamku. Je to trend, který se v současné době stává běžným.

Více

Proč je seznamka ELITEDATE.cz placená?

Seznamka ELITEDATE.cz je služba, která slouží pro nalezení vhodného partnera. Vývoj takové služby vyjde na částku v řádech statisíců a její provoz, technická podpora uživatelům (telefonem a emailem) je také velký měsíční náklad. V neposlední řadě je to i podnikatelský záměr, který musí být ziskový.

Více