Mužská přitažlivost

Akce již proběhla.

… byl jsi někdy v situaci, kdy jsi chtěl zapůsobit, oslovit nebo si popovídat s krásnou ženou, která se ti hodně líbila, ale najednou jako bys ztratil mozek: chtěl jsi být vtipný, ale místo toho přicházely trapné momenty, snažil ses, opravdu jsi ji chtěl, ale nic …. Někde to prostě vázlo a nešlo to.

 

Můžete se stát velmi přitažlivými pro ženy a dosáhnout čehokoliv, co si přejete, pokud změníte způsob, jakým TEĎ vnímáte „sami sebe“. Uvěříte ve své schopnosti, váš vzhled, budete využívat možností, které kolem vás denně PROCHÁZEJÍ, a uvědomovat si vaši hodnotu Přestanete SAMI SOBĚ PODKOPÁVAT půdu pod nohama. To vše ovlivňuje váš úspěch u žen.

Často si ani neuvědomujete, jak veliký můžete mít úspěch u žen, pokud změníte naprogramování a vnímání vás samotných, představu o sobě, o okolním světě, o vašich přáních a hlavně přáních žen samotných.

 

Představte si, že se poznáte a zažijete:

 • Proč většina mužů, o kterých si myslíte, že to umí s ženami, stále používá pseudotechniky a triky, které zafungují jen občas. Jen to „zkouší“ na více žen – u některé to zabere, ale to asi není to, co chcete.
 • Jednoduché cvičení, které vám pomůže získat sebedůvěru v situacích, ve kterých se cítíte nejistě.
 • Zjistíte, co opravdu vlastně chcete – a právě to je váš hnací motor, který vám umožní dosáhnout toho, co chcete, ať už je to úspěch u žen, nebo cokoliv jiného.
 • Nový způsob myšlení „život je buď jedno veliké dobrodružství nebo nic“- všimli jste si, že ženy mají rády dobrodruhy?
 • Jak vyžít toho, čeho jste se dříve obávali, a jak si uvědomit sílu, jistotu a možnosti, které se ve vás skrývají (to je mimochodem to, co ženy přitahuje nejvíce).
 • Jednoduché pravidlo, které změní nervozitu a úzkost ve způsob, jak sledovat úspěch a vaši vnitřní změnu.
 • Fascinující způsob, jak porozumět představám, které vás omezují, limitují, a začít je okamžitě měnit.
 • Proč vaše nejskrytější a nejtajnější tajemství může být váš největší a nejvýznamnější zdroj toho, čím být pro ženy jedineční.
 • Skryté bloky, které vám brání v úspěchu se ženami.
 • Co mají na mysli ženy, když říkají “hlavně buď sám sebou”. Poznáte způsoby, jak se skutečně stát sám sebou.
 • Největší chyby, které dělají všichni muži, když jde o ženy. Většinou si toho nejsou vědomi, a tak utrácejí peníze, čas a energii (pokud jste už utratili spoustu peněz za květiny a večeře, a to bez výsledku, tak tuto stať v semináři určitě oceníte).
 • Odbrzdíte „ruční brzdu“ která vám zabraňuje, abyste se rozjeli dopředu, naučíte se, jak ji uvolnit.

 

Mnoho lidí vám bude vysvětlovat a učit vás “podivné” techniky a metody, jak dostat ženu do postele — Musím vám teď hned říct, že pokud si nejste jisti sami sebou a nevěříte ve své schopnosti a možnosti, nic z toho nebude fungovat.  

Teď je ten správný čas. Nenechte si utéct další den pro váhavost a pochyby. Je čas, abyste začali žít život, po kterém toužíte a který si zasloužíte, abyste začali přitahovat do svého života ženy, které chcete, a po kterých toužíte.

 

Vaše investice do sebe:

Do své neodolatelnosti investujete  1 100 Kč


Místo a čas

 • 9. září 2012, 18:00 – 21:00
 • BPP Professional Education, Římská 20, Praha 2

 

Jan Patrman, lektor

prifolové-foto.jpgDlouho jsem se snažil udělat kariéru bez ohledu na to, v čem jsem dobrý, a co mě baví. Honil se za tituly a certifikáty. Studoval v USA, Rusku, Německu a Rakousku. Dařilo se mi. Měl jsem práci snů, zájem žen a jiné věci, o kterých chlapi sní.

Životní zkušenosti mi umožnily se zastavit, zamyslet a dlouhou dobu se věnovat sobě a věcem, které mě baví. V té době jsem začal přednášet o osobním rozvoji, lidském chování a komunikaci. Své postřehy píši do blogu www.JanPatrman.cz.

Moji další vášní je pomáhat lidem se seznámit, usnadnit a zpříjemnit jim hledání partnera. Proto jsem s kamarády založil seznamovací agenturu ELITE Date - www.EliteDate.cz.

Také jsem založil projekt Elemele - www.Elemele.cz, který se pomáhá a podporuje lidi s onkologickým onemocněním.

 

Kontakt

Jan Patrman
+420 608 850 400
patrman@live.com

 

 

 

Registrace

Proč ELITE Date

Slibujeme příjemné a jednoduché hledání a výběr z UŽASNÝCH lidí, kteří budou splňovat vaše očekávání.

Více

Úspěšně se seznámili

Podle statistik se každý 5. člověk v České republice seznámí přes seznamku. Je to trend, který se v současné době stává běžným.

Více

Co dělat, když vidím fotografie ostatních uživatelů rozmazaně?

Pokud vidíte fotografie ostatních uživatelů rozmazaně, znamená to, že máte aktivované pouze základní členství. Pro to, abyste mohli plně využívat všech funkcí, které prémiová seznamka ELITE Date svým uživatelům nabízí, musíte získat prémiové členství.  Díky němu budete vidět všechny fotografie vašich potenciálních partnerů ostře, budete je moci oslovit a následně s nimi komunikovat přes zprávy. Jedině tak máte možnost seznámit se s partnerem, který vás zaujal!

Více