Mužská přitažlivost

Akce již proběhla.

… byl jsi někdy v situaci, kdy jsi chtěl zapůsobit, oslovit nebo si popovídat s krásnou ženou, která se ti hodně líbila, ale najednou jako bys ztratil mozek: chtěl jsi být vtipný, ale místo toho přicházely trapné momenty, snažil ses, opravdu jsi ji chtěl, ale nic …. Někde to prostě vázlo a nešlo to.

 

Můžete se stát velmi přitažlivými pro ženy a dosáhnout čehokoliv, co si přejete, pokud změníte způsob, jakým TEĎ vnímáte „sami sebe“. Uvěříte ve své schopnosti, váš vzhled, budete využívat možností, které kolem vás denně PROCHÁZEJÍ, a uvědomovat si vaši hodnotu Přestanete SAMI SOBĚ PODKOPÁVAT půdu pod nohama. To vše ovlivňuje váš úspěch u žen.

Často si ani neuvědomujete, jak veliký můžete mít úspěch u žen, pokud změníte naprogramování a vnímání vás samotných, představu o sobě, o okolním světě, o vašich přáních a hlavně přáních žen samotných.

 

Představte si, že se poznáte a zažijete:

 • Proč většina mužů, o kterých si myslíte, že to umí s ženami, stále používá pseudotechniky a triky, které zafungují jen občas. Jen to „zkouší“ na více žen – u některé to zabere, ale to asi není to, co chcete.
 • Jednoduché cvičení, které vám pomůže získat sebedůvěru v situacích, ve kterých se cítíte nejistě.
 • Zjistíte, co opravdu vlastně chcete – a právě to je váš hnací motor, který vám umožní dosáhnout toho, co chcete, ať už je to úspěch u žen, nebo cokoliv jiného.
 • Nový způsob myšlení „život je buď jedno veliké dobrodružství nebo nic“- všimli jste si, že ženy mají rády dobrodruhy?
 • Jak vyžít toho, čeho jste se dříve obávali, a jak si uvědomit sílu, jistotu a možnosti, které se ve vás skrývají (to je mimochodem to, co ženy přitahuje nejvíce).
 • Jednoduché pravidlo, které změní nervozitu a úzkost ve způsob, jak sledovat úspěch a vaši vnitřní změnu.
 • Fascinující způsob, jak porozumět představám, které vás omezují, limitují, a začít je okamžitě měnit.
 • Proč vaše nejskrytější a nejtajnější tajemství může být váš největší a nejvýznamnější zdroj toho, čím být pro ženy jedineční.
 • Skryté bloky, které vám brání v úspěchu se ženami.
 • Co mají na mysli ženy, když říkají “hlavně buď sám sebou”. Poznáte způsoby, jak se skutečně stát sám sebou.
 • Největší chyby, které dělají všichni muži, když jde o ženy. Většinou si toho nejsou vědomi, a tak utrácejí peníze, čas a energii (pokud jste už utratili spoustu peněz za květiny a večeře, a to bez výsledku, tak tuto stať v semináři určitě oceníte).
 • Odbrzdíte „ruční brzdu“ která vám zabraňuje, abyste se rozjeli dopředu, naučíte se, jak ji uvolnit.

 

Mnoho lidí vám bude vysvětlovat a učit vás “podivné” techniky a metody, jak dostat ženu do postele — Musím vám teď hned říct, že pokud si nejste jisti sami sebou a nevěříte ve své schopnosti a možnosti, nic z toho nebude fungovat.  

Teď je ten správný čas. Nenechte si utéct další den pro váhavost a pochyby. Je čas, abyste začali žít život, po kterém toužíte a který si zasloužíte, abyste začali přitahovat do svého života ženy, které chcete, a po kterých toužíte.

 

Vaše investice do sebe:

Do své neodolatelnosti investujete  1 100 Kč


Místo a čas

 • 9. září 2012, 18:00 – 21:00
 • BPP Professional Education, Římská 20, Praha 2

 

Jan Patrman, lektor

prifolové-foto.jpgDlouho jsem se snažil udělat kariéru bez ohledu na to, v čem jsem dobrý, a co mě baví. Honil se za tituly a certifikáty. Studoval v USA, Rusku, Německu a Rakousku. Dařilo se mi. Měl jsem práci snů, zájem žen a jiné věci, o kterých chlapi sní.

Životní zkušenosti mi umožnily se zastavit, zamyslet a dlouhou dobu se věnovat sobě a věcem, které mě baví. V té době jsem začal přednášet o osobním rozvoji, lidském chování a komunikaci. Své postřehy píši do blogu www.JanPatrman.cz.

Moji další vášní je pomáhat lidem se seznámit, usnadnit a zpříjemnit jim hledání partnera. Proto jsem s kamarády založil seznamovací agenturu ELITE Date - www.EliteDate.cz.

Také jsem založil projekt Elemele - www.Elemele.cz, který se pomáhá a podporuje lidi s onkologickým onemocněním.

 

Kontakt

Jan Patrman
+420 608 850 400
patrman@live.com

 

 

 

Registrace