Registrovat
Registrovat
  • Pouze reální lidé
  • Pouze lidé, kteří chtějí vztah
  • 100 % profilů prověřujeme

Seznámili se přes elite date

Martin a Tomáš

Registroval jsem se už na mnoha gay seznamkách, takže mám srovnání. Na většině z nich jsou bohužel stejné tváře. ELITE Date dávám bod za to, že cílí i na jinou cílovou skupinu než ostatní. A možná právě proto jsem si tu našel Tomáše. Zatím se pravidelně scházíme a poznáváme. Držte nám palce, ať nám to vyjde.

Radim a Dan

Některé gay seznamky jsou limitované věkem, Elite date není. A právě proto jsem se registroval sem. Přestože už jsem pro některé zaregistrované trochu starší, chytám se tu. Už jsem byl na dvou schůzkách. První nevyšla, druhá ano. Jsme domluveni na další, takže profil nechávámm dočasně stáhnout, ať Radim nežárlí.

Seznámení Dušana

Nelituju toho, že jsem na Elitedate zaplatil prémiové členství. Rád investuju do něčeho, co má smysl. Profily jsou tu kontrolované, žádné „fejky“ jako jinde a proto jsem do toho šel. Vyplatilo se! Po třech měsících se mi tady podařilo najít lásku. Profily už jsme oba dva zrušili. Funguje nám to!

Vyzkoušejte našíAndroid aplikaci

Myslíte to se seznámováním vážně? Hledáte partnerský vztah? Pak právě pro Vás je tu online gay seznamka ELITE Date. Spolehlivá česká online seznamka pro uživatele na úrovni. Nabízíme pouze ručně ověřené profily, moderní a jednoduché uživatelské prostředí v českém jazyce, telefonickou a emailovou podporu 365 dní v roce. Vysoká úspěšnost při seznamování. Registrace zdarma. 100% diskrétnost a anonymita. Připojte se k naší gay komunitě i Vy a najděte si partnera!