Seznámení Karla a Jana

Seznámení Karla a Jana

Nelituju toho, že jsem na Elitedate zaplatil prémiové členství. Rád investuju do něčeho, co má smysl. Profily jsou tu kontrolované, žádné „fejky“ jako jinde a proto jsem do toho šel. Vyplatilo se!

Po třech měsících se mi tady podařilo najít lásku. Profily už jsme oba dva zrušili. Funguje nám to!

S pozdravem Karel

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Marcely

Seznámení paní Marcely

Následovala schůzka "na půl cesty" - oba jsme byli nervózní, chtěli jsme se tomu druhému líbit. A kupodivu "jiskra přeskočila". Cítili jsme, že se chceme vidět co nejdřív znovu. Teď máme za sebou vzájemné návštěvy a řešíme, jak co nejvíc být spolu.

Seznámení pana Reného

Seznámení pana Reného

Seznámil jsem se touto cestou s nejhodnější partnerkou na světě, je nám moc fajn, děti máme ve střídavé péči, což nám vyhovuje. Padli jsme si do oka hned při první schůzce a je nám moc fajn, plánujeme svatbu, dítě a společný život a mnoho krásných chvilek....

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

Dobrý den Elitedate, chtěl bych vás požádat tímto emailem o zrušení mého profilu Petr N. z Olomouckého kraje. 43.let. Našel jsem si u vás ženu jakou jsem si přál, tímto vám děkuji. Profil mé nové známosti je Johanka V. středočeský kraj 47.let. Po týdenním psaní, jsem se vypravil na osobní návštěvu do Prahy, padli jsme si oba do oka. Teď o víkendu byla Johanka u mě a krásně nám to klape, děkujeme za seznámení.:-)

Seznámení pana Zdeňka

Seznámení pana Zdeňka

Už jsem díky ELITE Date svou partnerku našel. Zatím nám to klape, máme se moc rádi, a tak celému týmu moc děkuji vřele.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Zdravím. Naše seznámení proběhlo velice rychle.Jediným problémem ze začátku bylo to,že jsem neměla vip členství a tudíž jsem neviděla fotky ostatních ani jim nemohla odepsat.Zaujala jsem hodně lidí,ale ozvala se jen jednomu a to jen na základě informací z jeho profilu.Ten človíček byl tak duchaplný,že mi napsal svůj mail,kdybych se náhodou chtěla ozvat.No a já se ozvala,pak už to šlo ráz na ráz......

Napsali jste nám - příběh Františka a Vlasty

Napsali jste nám - příběh Františka a Vlasty

Prožili spolu čtyři úžasné dny a zjistili, že si ve všech ohledech neuvěřitelně rozumíme. Pak další telefonování a Vlasta se několikrát vrátila do mého profilu na seznamce. Dnes jsme se dohodli, že se vezmeme v závěru letošního roku. Oba se vzájemně milujeme a důvěřujeme si.