Kontakt

Jsme česká seznamka a soustředíme se pouze na Českou a Slovenskou republiku. Chováme se férově a chceme být pro Vás dostupní. Proto zveřejňujeme naše kontakty a mobilní čísla. Pokud můžeme nějak pomoci s členstvím, platbou nebo máte jiné otázky, napište nebo zavolejte.

Proto pokud budete mít problémy se svým profilem nebo budete chtít zrušit členství, nemusíte psát dopisy do Belgie nebo do Německa. Stačí nám zavolat nebo napsat, kontakty na majitele seznamky najdete níže. 

Než nám napíšete

Nejčastěji se nás ptáte na níže uvedené dotazy, podívejte se, není-li mezi nimi i ten Váš. Odpověd tak dostanete ihned :)

Co dělat, když vidím fotografie ostatních uživatelů rozmazaně? V čem se liší prémiová seznamka ELITE Date od ostatních internetových seznamek?
Nemáte prémiové členství a chcete si přečíst soukromou zprávu, kterou vám poslal jiný uživatel? Jak často chodí upozornění na nové zprávy?
Jak mohu zrušit své členství? Kde mohu najít výsledky osobnostního testu?
Proč je seznamka ELITEDATE.cz placená? Nechci dostávat newslettery, co pro to mám udělat?
Proč mi chodí návrhy partnerů, kteří neodpovídají mým požadavkům? Jaké funkce nabízí základní členství?
Jak zjistím, kdo je na seznamce novým členem? Obnovení zapomenutého hesla
Kolik stojí prémiové členství a jak si ho mohu aktivovat? Za jak dlouho budu moci plně využívat svůj profil při zaplacení prémiového členství?
Změna hesla Kde mohu změnit údaje, které jsem při registraci vyplnil?

O nás

Administrátorky Milena a Veronika, které se starají o uživatele seznamky, Vám moc rády pomůžou i na emailu info@elitedate.cz 

Veronika

Pokud máte dotaz ohledně členství, registrace nebo prostě potřebujete poradit, napište nebo zavolejte  mi, ráda Vám pomohu:

 

fotka elitedate(1).jpg

Honza

Chcete-li s námi navázat spolupráci, zapojit se do našeho affiliate programu, či jiné formy propagace, dejte mi vědět:

prifolové-foto.jpg

Radek

Chtěli-li byste cokoli na naší seznamce vylepšit, změnit, či nám jen popřát hodně štěstí, obraťte se na mne:

radek.novak.jpeg

Obchodní spojení

ELITE Date s.r.o.
Rybná 716/24
Staré Město
110 00 Praha 1

IČ: 290 93 244
DIČ: CZ 290 93 244

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku pod složkou C 24239 vedené u Krajského soudu v Plzni.

Registrace

Proč ELITE Date

Slibujeme příjemné a jednoduché hledání a výběr z UŽASNÝCH lidí, kteří budou splňovat vaše očekávání.

Více

Úspěšně se seznámili

Podle statistik se každý 5. člověk v České republice seznámí přes seznamku. Je to trend, který se v současné době stává běžným.

Více

Co dělat, když vidím fotografie ostatních uživatelů rozmazaně

Pokud vidíte fotografie ostatních uživatelů rozmazaně, znamená to, že máte aktivované pouze základní členství. Pro to, abyste mohli plně využívat všech funkcí, které prémiová seznamka ELITE Date svým uživatelům nabízí, musíte získat prémiové členství.  Díky němu budete vidět všechny fotografie vašich potenciálních partnerů ostře, budete je moci oslovit a následně s nimi komunikovat přes zprávy. Jedině tak máte možnost seznámit se s partnerem, který vás zaujal!

Více