V čem se liší prémiová seznamka ELITE Date od ostatních internetových seznamek?

V čem se liší prémiová seznamka ELITE Date od ostatních internetových seznamek?

Zajímá váš v čem se liší prémiová seznamka ELITE Date od ostatních internetových seznamek? Chcete se dozvědět více o fungování prémiové seznamky ELITE Date? Pokud máte před založením vašeho profilu ještě nějaké dotazy, odpovědi na ně naleznete v tomto článku.

Jsme zaměřeni na uživatele, kteří se chtějí seznámit s partnerem na úrovni

Online seznamka ELITE Date je určena pro uživatele, kteří se chtějí seznámit s partnerem na úrovni, tedy s partnerem, který splní určitá očekávání.

Všechny nové profily kontrolujeme

Denně kontrolujeme všechny nově založené profily. Pokud si někdo do svého profilu nahrajete fotografii, která neodpovídá jeho skutečné podobě, tzn., že použije fotografie celebrit, slavných herců, sportovců, zvířat, nebo pokud si místo svého skutečného jména zvolí přezdívku, vyzveme takové uživatele k opravě. V případě, že nereaguje na naši výzvu, takový profil mažeme. Díky tomu je 100% profilů aktuálních a skutečných.

Chráníme soukromí našich uživatelů

ELITE Date je seznamka pro lidi, kteří hledají vážný vztah. Z databáze odstraňujeme uživatele, kteří mají zájem jen o nezávazný flirt nebo sex. Našim cílem je registrovat pouze uživatele, kteří mají zájem o vážné seznámení. Chráníme soukromí našich uživatelů, aby si sem páni nechodili hrát a obtěžovat dámy. A naopak, aby dámy nežádaly pány o finanční podporu.

Profily na této seznamce nejsou falešné, ani veřejně přístupné

Na naší seznamce se díky pravidelným kontrolám nevyskytují falešné, tzv. fake profily. Na rozdíl od jiných seznamek nejsou vaše profily veřejně přístupné, což znamená, že si je nemůže procházet každý, kdo se na seznamku jen podívá. Váš profil se může zobrazit pouze registrovanému uživateli.

Chceme vás detailně poznat a nabídnout vám tak nejvhodnějšího partnera

Na rozdíl od jiných seznamek vás chceme nejdříve poznat. Abychom vám mohli nabídnout vhodného partnera, potřebujeme zjistit, jaké uznáváte hodnoty a co je pro vás ve vztahu nejdůležitější. K tomu slouží osobnostní test, který vyplníte během registrace. Na základě psychometrického testu a dobře propracovaného párování dat vám budeme zasílat nabídky partnerů, kteří se k vám nejlépe hodí, se kterými si budete rozumět, a kteří očekávají od života a vztahu to samé, co vy. Čím pečlivěji test vyplníte, tím vhodnějšího partnera pro život vám budeme moci nabídnout. Pokud se podíváte na profil nějakého uživatele, na první pohled hned uvidíte, nakolik se vaše vlastnosti a názory shodují či rozcházejí. Zelené položky představují shodu vlastností a názorů, bílé rozdílnost.

Návrhy nejvhodnějších partnerů vám můžeme posílat na váš email. Budete tak mít okamžitý přehled o tom, kdo se k vám nejvíce hodí, koho jste právě zaujali, kdo se díval na váš profil nebo o tom, kdo vám poslal zprávu. Frekvenci upozornění emailem si můžete nastavit podle svého uvážení. Upozornění vám mohou chodit okamžitě, jednou denně, týdně, a nebo vůbec. Nemusíte se tedy obávat spamování, které má většina seznamek v oblibě. Pokud od nás žádné zprávy dostávat nechcete, jednoduše si to ve svém účtu nastavíte a my budeme vaše přání respektovat.

Můžete si stanovit vlastní kritéria, podle kterých vám budeme návrhy partnerů filtrovat

Návrhy partnerů, které vám chodí do zpráv na váš email, jsou generovány automaticky podle shody výsledků vašeho osobnostního testu. Pokud si chcete stanovit vlastní kritéria výběru partnera, můžete si nastavit filtr dle věku, dosaženého vzdělání, místa, odkud daný partner pochází nebo podle mnoha dalších kritérií.

Snažíme se vám seznamování maximálně usnadnit a zpříjemnit

Abychom vám seznamování ještě více zjednodušili a zpříjemnili, máte k dispozici celou řadu funkcí, kterými můžete uživatele, kteří vás nějakým způsobem zaujali, "pošťouchnout". Hravým způsobem komunikace tak můžete dát partnerovi najevo, že se vám líbí. Můžete mu poslat virtuální úsměv, sdělit mu jedním klikem tlačítka, že vás zaujal nebo ho jednoduše upozornit na to, že máte některé společné vlastnosti. Pokud si nejste v oslovování nových partnerů příliš jisti, může vám tento způsob prvního oslovení partnera seznamování značně usnadnit.

Aby se vám s naší seznamkou lépe pracovalo, připravili jsme pro vás velmi jednoduché, uživatelsky přátelské a pěkně graficky zpracované prostředí. Vzhledem k tomu, že jsme česká seznamka, naleznete u nás všechny informace a popisky v českém jazyce.

Kdykoliv jsme vám k dispozici

V případě, že si nebudete vědět s něčím rady nebo budete mít nějaké dotazy ohledně fungování ELITE Date, nabízíme vám okamžitou pomoc v podobě FAQ, tj. nejčastějších dotazů. Zde byste měli najít odpověď na vše, co vás trápí. Pokud však upřednostňujete písemnou komunikaci, můžete nám kdykoliv napsat na naši emailovou adresu info@elitedate.cz. Naše administrátorky vám do 24 hodin na váš dotaz odpoví a pokusí se váš případný problém v co nejkratším termínu vyřešit.

Máte-li nějaké náměty na zlepšení seznamky nebo nějaké připomínky, které vám v užívání seznamky brání, můžete je telefonicky sdělit majitelům seznamky ELITE Date. Jsme jediná seznamka, kam se dovoláte nebo kam můžete bez omezení psát vaše dotazy či sdělovat vaše pozitivní i negativní názory.

Naši prémiovou seznamku si můžete vyzkoušet zdarma

Pokud vám na začátek stačí vědět, jak naše prémiová seznamka funguje, kolik uživatelů od kterého pohlaví je u nás zaregistrováno, zda se mezi novými či navrhovanými partnery nachází někdo, koho byste chtěli kontaktovat a blíže poznat, postačí vám základní členství. Pokud budete chtít využívat všech funkcí, které naše prémiová seznamka nabízí,  je zapotřebí získat prémiové členství.

Oproti jiným placeným seznamkám nabízíme možnost provést platbu přes celou řadu platebních nástrojů. Za členství můžete zaplatit rychlým online převodem přes vaše internetové bankovnictví, platební kartou, klasickým bankovním převodem z vašeho účtu, mobilním telefonem, nebo složenkou.

Chcete-li ze seznamky odejít, nebudeme vám bránit

Pokud jste si již našli partnera, se kterým chcete strávit zbytek života, nebo máte jiný důvod ke zrušení vašeho profilu, stačí nám jednoduše napsat a my váš profil okamžitě z databáze odstraníme. Oproti jiným seznamkám nemusíte doručovat výpověď písemně, stačí nám zaslat žádost emailem.

Stejně tak nemusíte mít obavy z toho, že vám naúčtujeme další poplatek za prémiové členství, pokud si ho sami nebudete chtít prodloužit. Některé seznamky mají ve svých všeobecných obchodních podmínkách, že musíte podat písemnou výpověď určitý počet dní před koncem platnosti vašeho členství, jinak dojde automaticky k jeho prodloužení. U nás se takové situace obávat nemusíte. Pokud si své 3, 6, 9 nebo 12 měsíční členství sami znovu neobnovíte a nepoukážete na náš účet další platbu, automaticky se vaše prémiové členství deaktivuje a nastaví se vám zpět základní členství s omezenými funkcemi seznamky. Následně už je jen a jen na vás, jak s vaším profilem na seznamce naložíte.

Na ELITE Date se obnovuje pouze měsíční prémiové členství placené kartou. Obnovu členství můžete na svém profilu kdykoliv vypnout.

Chceme, aby naše seznamka byla tou nejlepší!

Snažíme se naši prémiovou seznamku neustále vylepšovat, reagovat na vaše podměty a připomínky, snažíme se vyjít našim uživatelům maximálně vstříc. Z tohoto důvodu jsme také začali pravidelně publikovat články na téma seznamování a partnerské vztahy. Cílem těchto článků je pomoci vybudovat vám zdravý a šťastný partnerský vztah!

Ještě nemáte členství?

Registrujte se teď


Podobné články

Obnovení zapomenutého hesla

Zapomněli jste své heslo? Klikněte na "Přihlášení pro členy" - http://www.elitedate.cz/prihlaseni, poté na "Zapomněli jste heslo?". Do vaší emailové schránky vám přijde zpráva, v níž naleznete odkaz na změnu hesla. Zadáte nové heslo a ještě jednou heslo potvrdíte. Následně už se budete moci přihlásit do svého profilu pomocí změněného hesla.

Jak často chodí upozornění na nové zprávy?

Pokud nechcete, abychom vám zasílali jakékoliv informace, změňte si nastavení svého účtu. Perioda pro zasílání informací o nově příchozích zprávách od ostatních uživatelů, návrhů partnerů nebo informací o tom, kdo si zobrazil váš profil, záleží jen na vás. Po přihlášení do svého si účtu si můžete v záložce Můj účet – Nastavení  – Emailová upozornění navolit, zda chcete zasílat zprávy okamžitě, jednou denně, jednou týdně nebo nikdy.

Za jak dlouho budu moci plně využívat svůj profil při zaplacení prémiového členství?

Prémiové členství je aktivováno automaticky po obdržení platby z vaší banky na bankovní účet seznamky ELITE Date. Vzhledem k tomu, že jsou všechny transakce prováděny prostřednictvím platební brány GoPay a PayU, počítejte s tím, že aktivace prémiového členství určitý čas trvá. Záleží na způsobu platby, který si pro úhradu svého prémiového členství zvolíte. U platby mobilním telefonem nebo platební kartou se prémiové členství aktivuje během pár minut (desítek minut), u bankovního převodu za 2-3 pracovní dny, u složenky za 5-7 pracovních dní.

Co dělat, když vidím fotografie ostatních uživatelů rozmazaně?

Pokud vidíte fotografie ostatních uživatelů rozmazaně, znamená to, že máte aktivované pouze základní členství. Pro to, abyste mohli plně využívat všech funkcí, které prémiová seznamka ELITE Date svým uživatelům nabízí, musíte získat prémiové členství.  Díky němu budete vidět všechny fotografie vašich potenciálních partnerů ostře, budete je moci oslovit a následně s nimi komunikovat přes zprávy. Jedině tak máte možnost seznámit se s partnerem, který vás zaujal!

Proč je seznamka ELITEDATE.cz placená?

Jsme tu pro lidi, kteří hledají vážnou známost a partnera, který splňuje jejich očekávání. Nesnažíme se oslovit každého, ale jen určitou skupinu lidí, kteří hledají vážný vztah a kultivovaného partnera na úrovni. Snažíme se maximálně odstínit ty, kteří nemyslí seznamování vážně.

Jak mohu zrušit své členství na prémiové seznamce?

Své členství na prémiové seznamce můžete zrušit ve svém vlastním profilu, v záložce Můj účet – Nastavení – Odstranění účtu. Vyplňte důvod mazání profilu a do potvrzovacího slova napište slovo smazat. Smazání pak potvrďte tlačítkem Smazat. Druhou variantou je, že napíšete našim administrátorkám na info@elitedate.cz a ty provedou zrušení vašeho profilu za vás.