V čem se liší prémiová seznamka ELITE Date od ostatních internetových seznamek?

V čem se liší prémiová seznamka ELITE Date od ostatních internetových seznamek?

Zajímá váš v čem se lišíme oproti naší konkurenci? Chcete se dozvědět více o fungování prémiové seznamky ELITE Date? Pokud máte před založením vašeho profilu ještě nějaké dotazy, zajisté na ně naleznete odpověď v následujcím článku.

v-cem-se-lisi-premiova-seznamka-elite-date-od-ostatnich-internetovych-seznamek.jpg

Jsme zaměřeni na uživatele, kteří se chtějí seznámit s partnerem na úrovni

Seznamka ELITE Date se specializuje na úzký okruh lidí. V nabídce našich uživatelů najdete především klienty ve věku od 25 do 45 let. Neznamená to však, že se u nás mohou zaregistrovat jen uživatelé v této věkové kategorii. Mezi registrovanými uživateli najdete také studenty a uživatele v důchodovém věku. Těch je však minimum. Největší podíl uživatelů, kteří se na naši seznamku registrují, odpovídá záměru této seznamky. Internetová seznamka ELITE Date je určena pro uživatele, kteří se chtějí seznámit s partnerem na úrovni, tedy s partnerem, který bude splňovat vaše očekávání.

Všechny nově založené profily kontrolujeme

Denně kontrolujeme všechny nově založené profily, pročítáme, co jste do nich vyplnili, kontrolujeme vaše fotografie a v některých případech vaše účty ověřujeme i telefonicky. Pokud si někdo do svého profilu nahrajete fotografii, která neodpovídá jeho skutečné podobě, tzn., že použije fotografie celebrit, slavných herců, sportovců nebo zvířat… nebo pokud si místo svého skutečného jména zvolí přezdívku, vyzveme takové uživatele k opravě. V případě, že nereagují na naši výzvu, nekompromisně je ze seznamky mažeme. Stejně tak okamžitě odstraňujeme z databáze i uživatele, kteří mají zájem jen o nezávazný flirt nebo sex. Naším cílem je registrovat jen uživatele, kteří mají zájem o vážné seznámení!

Zároveň chceme přimět všechny klienty, kteří ještě nemají své profily kompletní, aby si je co nejdříve doplnili a usnadnili vám tak rozhodování, koho oslovit a koho ne. Chceme, aby pro vás byl seznamovací proces co nejjednodušší a nejpříjemnější.

Profily na této seznamce nejsou falešné, ani veřejně přístupné

Na naší seznamce se díky pravidelným kontrolám nevyskytují falešné, tzv. fake profily. Na rozdíl od jiných seznamek nejsou vaše profily veřejně přístupné, což znamená, že si je nemůže procházet každý, kdo se na seznamku jen podívá. Váš profil se může zobrazit pouze registrovanému uživateli.

Chceme vás detailně poznat a nabídnout vám tak nejvhodnějšího partnera

Na rozdíl od jiných seznamek vás chceme nejdříve poznat. Proto, abychom vám mohli nabídnout vhodného partnera, potřebujeme zjistit, jaké uznáváte hodnoty a co je pro vás ve vztahu nejdůležitější. K tomu je zapotřebí, abyste při registraci vyplnili vstupní osobnostní dotazník. Čím pečlivěji svůj dotazník vyplníte, tím vhodnějšího partnera pro život vám budeme moci nabídnout. Na základě psychometrického testu a dobře propracovaného párování dat vám budeme zasílat nabídky partnerů, kteří se k vám nejlépe hodí, se kterými si budete rozumět, a kteří očekávají od života a vztahu to samé, co vy. Pokud se podíváte na profil nějakého uživatele, na první pohled hned uvidíte, nakolik se vaše vlastnosti a názory shodují či rozcházejí. Zeleně označené položky představují shodu vlastností a názorů, bílé rozdílnost. 

Návrhy nejvhodnějších partnerů vám můžeme posílat na váš email. Budete tak mít okamžitý přehled o tom, kdo se k vám nejvíce hodí, koho jste právě zaujali, kdo se díval na váš profil nebo o tom, kdo vám poslal zprávu. Frekvenci upozornění na všechny výše zmiňované informace si můžete nastavit podle svého uvážení. Mohou vám chodit okamžitě, jednou denně, týdně, a nebo vůbec. Záleží jen a jen na vás. Nemusíte se tedy obávat spamování, které mají většinou seznamky v oblibě. Pokud od nás žádné zprávy dostávat nechcete, jednoduše si to ve svém účtu nastavíte a my budeme vaše přání respektovat.

Můžete si stanovit vlastní kritéria, podle kterých vám budeme návrhy partnerů filtrovat

Návrhy partnerů, které vám chodí do zpráv na váš email, jsou generovány automaticky podle shody výsledků vašeho osobnostního testu. Pokud si chcete stanovit vlastní kritéria výběru partnera, můžete si nastavit filtr dle věku, dosaženého vzdělání, místa, odkud daný partner pochází nebo podle mnoha dalších kritérií.

Snažíme se vám seznamování maximálně usnadnit a zpříjemnit

Abychom vám seznamování ještě více zjednodušili a zpříjemnili, nastavili jsme ve vašem profilu celou řadu funkcí, kterými můžete uživatele, kteří vás nějakým způsobem zaujali, pošťouchnout. Hravým způsobem komunikace tak můžete dát partnerovi najevo, že se vám líbí. Můžete mu poslat virtuální úsměv, sdělit mu jedním klikem tlačítka, že vás zaujal nebo ho jednoduše upozornit na to, že máte některé společné vlastnosti. Pokud si nejste v oslovování nových partnerů příliš jisti, může vám tento způsob prvního oslovení partnera seznamování značně usnadnit. Aby se vám s naší seznamkou lépe pracovalo, připravili jsme pro vás velmi jednoduché, uživatelsky přátelské a pěkně graficky zpracované prostředí. Vzhledem k tomu, že jsme česká seznamka, naleznete u nás všechny informace a popisky v českém jazyce. Nestane se vám tedy, že budete muset nad některými informacemi tápat nebo si je pracně překládat.

Kdykoliv jsme vám k dispozici na emailu nebo telefonu

V případě, že si nebudete vědět s něčím rady nebo budete mít nějaké dotazy ohledně fungování naší seznamky, nabízíme vám okamžitou pomoc v podobě FAQ, tj. nejčastějších dotazů, které nám zasíláte. Zde byste měli najít odpověď na vše, co vás trápí. Pokud však upřednostňujete písemnou komunikaci, můžete nám kdykoliv napsat na naši emailovou adresu info@elitedate.cz. Naše administrátorky vám do 24 hodin na váš dotaz odpoví a pokusí se váš případný problém v co nejkratším termínu vyřešit. Máte-li nějaké náměty na zlepšení seznamky nebo nějaké připomínky, které vám v užívání seznamky brání, můžete je telefonicky sdělit majitelům seznamky ELITE Date. Jsme jediná seznamka, kam se dovoláte nebo kam můžete bez omezení psát vaše dotazy či sdělovat vaše pozitivní i negativní názory.

Naši prémiovou seznamku si můžete vyzkoušet zdarma

Pokud vám na začátek stačí vědět, jak naše prémiová seznamka funguje, kolik uživatelů od kterého pohlaví je u nás zaregistrováno, zda se mezi novými či navrhovanými partnery nachází někdo, koho byste chtěli kontaktovat a blíže poznat, postačí vám základní členství. Pokud budete chtít využívat všech funkcí, které naše prémiová seznamka nabízí,  je zapotřebí získat prémiové členství.

Oproti jiným placeným seznamkám nabízíme možnost provést platbu přes celou řadu platebních nástrojů. Za členství můžete zaplatit rychlým online převodem přes vaše internetové bankovnictví, platební kartou, klasickým bankovním převodem z vašeho účtu, mobilním telefonem, nebo složenkou.

Chcete-li ze seznamky odejít, nebudeme vám bránit

Pokud jste si již našli partnera, se kterým chcete strávit zbytek života, nebo máte jiný důvod ke zrušení vašeho profilu, stačí nám jednoduše napsat a my váš profil okamžitě z databáze odstraníme. Oproti jiným seznamkám nemusíte doručovat výpověď písemně, stačí nám zaslat žádost emailem. Stejně tak nemusíte mít obavy z toho, že vám naúčtujeme další poplatek za prémiové členství, pokud si ho sami nebudete chtít prodloužit. Některé seznamky mají ve svých všeobecných obchodních podmínkách, že musíte podat písemnou výpověď určitý počet dní před koncem platnosti vašeho členství, jinak dojde automaticky k jeho prodloužení. U nás se takové situace obávat nemusíte. Pokud si své členství sami znovu neobnovíte a nepoukážete na náš účet další platbu, automaticky se vaše prémiové členství deaktivuje a nastaví se vám zpět základní členství s omezenými funkcemi seznamky. Následně už je jen a jen na vás, jak s vaším profilem na seznamce naložíte.

Chceme, aby naše seznamka byla tou nejlepší!

Snažíme se naši prémiovou seznamku neustále vylepšovat, reagovat na vaše podměty a připomínky, snažíme se vyjít našim uživatelům maximálně vstříc. Z tohoto důvodu jsme také začali pravidelně publikovat články na téma seznamování a partnerské vztahy. Cílem těchto článků je pomoci vybudovat vám zdravý a nekonfliktní partnerský vztah!

 


Podobné články

Kde mohu změnit údaje, které jsem při registraci vyplnil?

Své osobní údaje, zájmy, záliby, preference, informace o vašem vzhledu, životních hodnotách či otázkách na vaše partnery můžete jednoduše změnit po přihlášení do svého profilu v záložce Můj účet – Změna údajů. V záložce Změna údajů můžete změnit i váš email. Další možnost, jak můžete změnit údaje ve svém profilu, naleznete v záložce Můj účet - Profil - Změnit.

Proč mi chodí návrhy partnerů, kteří neodpovídají mým požadavkům?

Návrhy partnerů, které vám chodí do zpráv na váš email, jsou generovány automaticky podle shody výsledků vašeho osobnostního testu. Pokud si chcete stanovit vlastní kritéria výběru partnera, učiňte tak po přihlášení do svého profilu v záložce Můj účet – Nastavení - Emailová upozornění - O partnerovi, který.... Zde si můžete navolit kromě věku, dosaženého vzdělání, výšky, zda je daný partner kuřák či nekuřák  i místo, odkud daný partner pochází. Nezapomeňte zadané údaje uložit pomocí zeleného tlačítka ZMĚNIT.

Jak zjistím, kdo je na seznamce novým členem?

Denně se na prémiovou seznamku registrují desítky nových členů. Jejich přehled naleznete po přihlášení do svého profilu v záložce Noví členové. Pokud máte nastavena nějaká vlastní kritéria výběru partnerů, zobrazí se vám jen nově registrovaní uživatelé, kteří zároveň vaše kritéria splňují. Pokud nebudete mít nastavena žádná vlastní kritéria výběru, uvidíte v nabídce Noví členové všechny nově registrované partnery.

Za jak dlouho budu moci plně využívat svůj profil při zaplacení prémiového členství?

Prémiové členství je aktivováno automaticky po obdržení platby z vaší banky na bankovní účet seznamky ELITE Date. Vzhledem k tomu, že jsou všechny transakce prováděny prostřednictvím platební brány GoPay a PayU, počítejte s tím, že aktivace prémiového členství určitý čas trvá. Záleží na způsobu platby, který si pro úhradu svého prémiového členství zvolíte. U platby mobilním telefonem nebo platební kartou se prémiové členství aktivuje během pár minut (desítek minut), u bankovního převodu za 2-3 pracovní dny, u složenky za 5-7 pracovních dní.

Nechci dostávat newslettery, co pro to mám udělat?

Pokud nechcete, abychom vám zasílali newslettery, změňte si nastavení svého účtu. Po přihlášení do svého profilu si můžete v záložce Můj účet – Změna údajů – část Soukromé - Newsletter zasílání newsletterů pozastavit. Pokud se v průběhu vaší registrace rozhodnete pro opětovné zasílání našich emailů, stačí změnit tlačítko NE na tlačítko ANO. Veškeré změny je nutno potvrdit stiskem tlačítka Uložit.

Proč je seznamka ELITEDATE.cz placená?

Jsme tu pro lidi, kteří hledají vážnou známost a partnera, který splňuje jejich očekávání. Nesnažíme se oslovit každého, ale jen určitou skupinu lidí, kteří hledají vážný vztah a kultivovaného partnera na úrovni. Snažíme se maximálně odstínit ty, kteří nemyslí seznamování vážně.

Nejnovější články

Jak upravit výřez fotografie?

Výřez fotografie můžete upravit v záložce Můj účet – Profil – Přidat nebo změnit obrázek. Vyberete si fotografii, kterou chcete upravovat. Kliknutím na tlačítko Upravit se dostanete do detailu dané fotografie.

Na ELITE Date se nemusíte obávat podvodných praktik! Jsme féroví!

Zajisté jste už slyšeli o podvodných praktikách na některých internetových seznamkách. Možná už jste se stali také jejich obětí. Na ELITE Date je tomu jinak. Podívejte se, jak!

Falešné profily

Cílem naší prémiové seznamky je zprostředkovat uživatelům, kteří mají zájem o vážné seznámení  kontakt s osobami, které budou splňovat jejich očekávání.  Pokud si tedy do svého profilu nahrajete fotografii, která neodpovídá vaší reálné podobě, tzn., že použijete fotografie celebrit, slavných herců, sportovců, zvířat… nebo pokud si místo svého skutečného jména zvolíte přezdívku nebo nesmyslné seskupení znaků, budou vaše profily administrátory bez upozornění smazány.

Co dělat, když vidím fotografie ostatních uživatelů rozmazaně?

Pokud vidíte fotografie ostatních uživatelů rozmazaně, znamená to, že máte aktivované pouze základní členství. Pro to, abyste mohli plně využívat všech funkcí, které prémiová seznamka ELITE Date svým uživatelům nabízí, musíte získat prémiové členství.  Díky němu budete vidět všechny fotografie vašich potenciálních partnerů ostře, budete je moci oslovit a následně s nimi komunikovat přes zprávy. Jedině tak máte možnost seznámit se s partnerem, který vás zaujal!

Jaké funkce nabízí základní členství?

Základní členství je určeno pro osoby, které chtějí vyzkoušet, jak naše prémiová seznamka funguje. Máte možnost zjistit, kolik uživatelů od kterého pohlaví je u nás zaregistrováno, zda se mezi novými či navrhovanými partnery nachází někdo, koho byste chtěli kontaktovat a blíže poznat. Nevýhodou základního členství je to, že vidíte u všech partnerů rozmazanou profilovou fotografii a nemáte možnost danou osobu oslovit. Proto, abyste mohli využívat všech funkcí naší prémiové seznamky, je zapotřebí získat prémiové členství.

Kolik stojí prémiové členství a jak si ho mohu aktivovat?

Prémiové členství si můžete objednat (nebo prodloužit) po přihlášení do vašeho profilu v záložce Můj účet – Členství.  Nejprve si zvolíte období, na které chcete prémiové členství aktivovat, poté způsob, jakým platbu za členství uhradíte.