Seznámili se přes elitedate

Recenzce - Evča a Jirka

Evča a Jirka

Naše první rande bylo velmi pohodové. Prošli jsme snad celé město a přilehlý park. Byli jsme spolu skoro přes 3 hodiny. Už tady jsem zjistila, že se mi s ním dobře povídá. Nyní jsme spolu už skoro půl roku a plánujeme založit rodinu. Jsem moc ráda, že jsem se přemluvila a zkusila tuto seznamku.

Přečtěte si jejich příběh
Recenzce - Helča a Alexandr

Helča a Alexandr

Hodně nás sblížila i společná zkušenost, kdy Alex ovdověl 2 měsíce po tom, co mi také zemřel přítel. Dnes už je to necelý rok, kdy se navštěvujeme a máme podobné vyhlídky do budoucna. Uvažujeme nad pozemkem a stavbou rodinného domu. Chceme si navzájem plnit naše sny.

Recenzce - Jarda a Jarka

Jarda a Jarka

Do mého života vstoupila žena, která měla přesně ty vlastnosti, co jsem si napsal do mého seznamu. Připadalo mi to neskutečné a ona mi každý den dokazuje, že je vším, co jsem si přál. Žijeme jeden pro druhého, plánujeme společný život a vezmeme se.

Přečtěte si jejich příběh
Recenzce - Seznámení Antonína

Seznámení Antonína

Já, vdovec po 36 letech hezkého manželství, ona rozvedená po 23 letech nepovedeného manželství. Já žijící v Austrálii, ona v Čechách. Přesto jsme se na ELITE Date potkali a po 650 mailech a třech měsících poprvé uviděli. Oba náš vztah považujeme za dárek z Nebe, za zázrak.

Přečtěte si jejich příběh

Seznamka Most – seznámení pro muže a ženy z Mostu a okolí

Seznamka Most

Jste stále sami? Jste úspěšní v seznamování, chození na schůzky, ale pak se něco stane a vaše láska vždy skončí? Nedaří se vám udržet žádný partnerský vztah? Proč tomu tak je? Děláte snad něco špatně? Nezoufejte! Poradíme vám, co máte dělat, aby vaše seznámení proběhlo úspěšně a vaše samota jednou pro vždy skončila

Pokud bydlíte V Mostu, jste single a chcete se seznámit s partnerem nebo partnerkou z Mostu, pak jste na správném místě. Seznamka v Mostu je určena právě pro vás!

Hledáte partnera pro život?

Chcete-li mít po svém boku někoho, s kým půjdete v Mostu na procházku do parku, s kým si zajdete do kina, na skleničku vína nebo s kým si popovídáte v případě, že se budete cítit sami, neváhejte a přihlaste se na naši seznamku ještě dnes. Návod na štěstí vám neposkytneme, ale možnost seznámit se s partnerem na úrovni ano.

Seznamování na internetové seznamce ELITE Date je velmi jednoduché.  Zaregistrujte se, vyplňte osobnostní dotazník a začněte se seznamovat s partnery na úrovni!

Pak už záleží jen na vás, jak budete vyjadřovat svoji lásku.

Ptáte se kam na rande v Mostu? 

Možností máte celou řadu. Most totiž nabízí nepřeberné množství míst, kam můžete pozvat vaši novou lásku na schůzku.

Pokud se chcete na svém prvním společném rande trochu projít, vydejte se k Mosteckému jezeru nebo na Naučnou stezku vrchu Ressl. Tři kilometry dlouhá naučná stezka má 13 zastávek, na nichž se můžete seznámit s místní florou, faunou a historií těžby uhlí na Mostecku.

Pokud milujete přírodu, ale chození příliš neholdujete, zajeďte si autem do Litvínova, kde začíná první český auto okruh zvaný Krušnohorský auto okruh. Délka auto okruhu je cca 92 km. Tato trasa vás provede 26 městečky a vesničkami, které spojuje těžba nerostného bohatství.

V Mostu stojí za zmínku i tzv. „Mostecké dromy“. Co si pod pojmem Mostecké dromy představit? Most dává svým obyvatelům, ale i návštěvníkům možnost užít si trochu adrenalinu ve vzduchu, na silnici, ve vodě nebo na koňském hřbetu. Jedná se o Aerodrom Most, Autodrom Most, AquaDrom Most nebo Hipodrom Most. Můžete se nejen přijít podívat, ale také si vše zmiňované vyzkoušet. Pro milovníky adrenalinu bude rande na letišti, závodní dráze, aquaparku nebo na dostihovém závodišti tím pravým ořechovým.

A co třeba divadlo nebo kino? Vyzkoušet můžete třeba Městské divadlo Most nebo kino 5D Cinema Maxim. Jaký druh kultury zvolíte,  už je jen na vás!

Upřednostňujete-li spíše posezení u skleničky vína, kávy nebo dobrého jídla, před návštěvou muzeí a historických památek, zarezervujte si stůl v nějaké vaší oblíbené mostecké restauraci, vinárně, čajovně či kavárně. Doporučujeme navštívit vyhlášenou mosteckou Restauraci GoodGate přímo v centru města.  Tato restaurace má velmi širokou nabídku chutných předkrmů, polévek, hlavních jídel i dezertů. K dobrému obědu si zde můžete dát i šálek chutné kávy nebo horké čokolády.

Za zmínku stojí také Oblastní muzeum Most, Podkrušnohorské technické muzeum nebo Galerie výtvarného umění Most.

A pro ty z vás, kteří preferují spíše sportovní rande před kulturním, sjednejte si schůzku na nějakém pěkném mosteckém sportovišti. Můžete si zde třeba zajezdit na in-linech, zahrát golf, tenis, nebo cokoliv jiného, co vás baví. Vaší fantazii se meze nekladou.

Najděte si partnera (partnerku) svých snů!

Ptáte se kde? No přece na Seznamce Most. Uvidíte, že vaše seznamování nebylo nikdy jednodušší!

Po prvním rande a následném vývoji událostí už budete moci sami zhodnotit, zda to s vámi myslí partner vážně nebo nikoliv.