Napsali jste nám - příběh Jardy a Jarky

Napsali jste nám - příběh Jardy a Jarky

Dobrý den,

jak jsem slíbil, posílám Vám náš společný příběh. 

Po několika neúspěšných vztazích jsem zabrousil na seznamku Elite Date a řekl jsem si, když chceš mít opravdu úspěšný a stabilní vztah se ženou, měl by sis najít podobný protějšek, prostě ženu která ví přesně, co chce a má to v hlavě srovnané. Jednoduše ženu, která bude mít stejné životní hodnoty jako ty. Na seznamce to vzalo nějaký čas, psal jsem si s několika ženami a s některými jsem se i setkal. Žádná mě však moc nezaujala i když byly hezké.

Po nějakém čase mě napadlo, že bych si mohl napsat seznam toho, jakou bych si přál mít životní partnerku. Napsal jsem si tedy seznam a často jsem si ho pročítal. Musím se přiznat že jsem docela náročný, ale proč né.

Jednoho dne jsem narazil na profil ženy, který mě zaujal a tak jsem jí napsal. Odpověděla mi, ale pak se na několik dní odmlčela a já jsem nedostal žádnou odpověď a myslel jsem, že je to pase.

Po nějakém čase mi odpověděla a znovu jsme začali komunikovat. Brzy jsme si vyměnili telefonní čísla a já už tehdy cítil přitažlivost a sympatie. Po týdnu jsme se domluvili na setkání  a když jsem jí poprvé spatřil, věděl jsem že jsem ztracen a to doslova. Byla ještě mnohem krásnější, než na fotografiích.

Po krátké době jsem intuitivně cítil, že by to mohla být žena do které bych se mohl zamilovat, a tak se taky stalo. Tehdy po prvním setkání jsem byl tak nadšený, že jsem nemohl vůbec spát.

Do mého života vstoupila žena, která měla přesně ty vlastnosti, co jsem si napsal do mého seznamu. Připadalo mi to neskutečné a ona mi každý den dokazuje že je vším co jsem si přál.

I když jsme spolu krátce, připadá nám, že se známe dlouho. Žijeme jeden pro druhého, plánujeme společný život a vezmeme se.

Tu ženu hluboce miluji a jsem vděčný za to, že mi bylo dáno ji potkat.

Děkujeme seznamce Elite Date za skvělý servis a zprostředkování.

Přejeme všem, kdo mají touhu žít pro někoho a sloužit mu, aby to nikdy nevzdali a hledali dokud nenajdou ten správný protějšek.

Většinou nic nepřichází samo, tak se snažte. Všem držíme palce.
 

Jarda a Jarka

diskuze o elitedate, seznámení na elitedate


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Veroniky

Seznámení paní Veroniky

Je to 2,5 roku, co jsem se  seznámila na vaší seznamce s mým současným partnerem a tatínkem mého 8 měsíčního syna. Chtěla jsem vám poděkovat za zprostředkování seznámení. Můj partner byl můj první kontakt na seznamce a jsme spolu dodnes.

Seznámení Hany a Miloše

Seznámení Hany a Miloše

Po třech měsících jsme se sestěhovali, za dva roky, na výročí našeho seznámení u Vás, jsme se 23.10. 2023 vzali.

Napsali jste nám - příběh uživatele P.B.

Napsali jste nám - příběh uživatele P.B.

Dobrý den, rád bych se s Vámi podělil o zkušenost s Vaší firmou. V lednu jsem ukončil dlouholetý vztah s vdanou partnerkou a najednou jsem zůstal opuštěný. Začal jsem prohlížet různé "seznamky". U Vás mě zaujalo"seznámení bez rizika". Nedočkavě jsem otvíral poštu a pročítal jsem Vámi doporučené nabídky. Začal jsem si dopisovat s paní, která měla stejnou zkušenost se zadaným partnerem. Dopisování jsme začli 14 dní před vypršením, mnou zaplaceným termínem inzerce......

Napsali jste nám - příběh uživatelky Anny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Anny

Dobrý den, jak už to v životě bývá, všechno je jedna velká náhoda. Odpověděla jsem na prvnímu člověku, který mi byl svým profilem blízký. On to cítil stejně od samého začátku. Po dvou týdnech dopisování si a dlouhých telefonátech jsme se sešli a bylo jasno.  V září se k svému příteli budu stěhovat. Anna

Seznámení paní Jasněnky

Seznámení paní Jasněnky

Bydlíme 6 Km od sebe a nikdy nás nenapadlo, že bychom jednou byli spolu. Oba nás osud připravil o naše partnery, ale štěstí nám přálo a našli jsme se na této seznamce. Je to neuvěřitelné.

Napsali jste nám - příběh uživatelky L.V.

Napsali jste nám - příběh uživatelky L.V.

Plánujeme další setkání, společnou budoucnost a vše, co nám čas a okolnosti přinesou chceme sdílet spolu, i když povětšině na dálku (opravdu jsme každý z druhého konce republiky), ale také nablízko vždy, kdy se nám poštěstí býti spolu. Oba doufáme, že to bude poměrně často.