Tipy k seznámení

Právě jsme spustili VELKOU LETNÍ AKCI!

Zapojte se do naší velké letní slevové mánie a seznamte se.

Seznámení paní Bronislavy - Nenechte se odradit věkem!

Ale zato mám teď pocit, že zájem je oboustranný a můžeme plánovat i v našem věku (66, 75) další společné chvíle. Nenechte se odradit věkem. Taky jsem si nemyslela, že mě život přivede do cesty někoho o tolik staršího, ale vitalita a zájem to vyrovnají.

Seznámení paní Míly - EliteDate je za mně nejlepší, nejpříjemnější, nejpřehlednější seznamka

Momentálně mám z Vaší seznamky hodného a milého partnera.

Já už nehledám. Já už vím, že ho mám!

Děkuji, našla jsem si svého prince. Přeji všem, kteří stále hledají, aby našli tu pravou, či toho pravého.

Seznámení paní Renáty

Koupila jsem si roční členství  a seznámila se záhy s mužem, se kterým se již rok scházím a je to moc fajn.

Založit si Elite date pro mě byla životní investice, která se vyplatila!

Za sebe jsem ráda, že jsem vztahu dala šanci, protože jsem našla partnera do života, který je se mnou v dobrém i zlém. Plánujeme, budujeme, navzájem se podporujeme a věříme si.

Seznámení paní Lucie

S partnerem jsem se seznámila již po pár dnech a jsem velmi spokojená.

Seznámení paní Ivany

Příliš dlouho jsme si nepsali, po 2-3 e-mailech mě pozval na kávu a jakmile jsme se spatřili před restaurací, oba jsme byli příjemně překvapeni. Dlouho jsme si povídali a poté se začali scházet pravidelně.

Seznámení paní Ireny

Až nakonec jsem našla pána jen 13 km od svého bydliště. Dali jsme si kávu, píšeme si každý den a plánujeme společné chvíle, na které se oba těšíme.

Seznámení Jardy a Míši

Mockrát děkujeme za Vaší práci, která nám vnesla do našich životů mnoho lásky a úsměvu na rtech.

Seznámení paní Ireny

Seznámila jsem se s nynějším partnerem díky vaší aplikaci, ale samozřejmě to nebylo hned. Ale děkuji za to, že jsem nynějšího partnera poznala.

Seznámení paní Michaely

Od té doby nám to krásně klape, i když jsme od sebe celkem daleko Beroun- Děčín, ale plány už jsou k stěhování, takže se těším, co dál nás čeká. Moc děkuji za Vás a za to, že jsem tu mohla najít tak skvělého partnera.

Seznámení Luboše a Andrey

Těšíme se na každou společnou chvilku, na naše výlety, setkávání, na večerní telefonování, našli jsme vzájemně cestu i ke svým dětem. Třebaže to byl dlouhá cesta, díky Elite je náš život konečně úžasný.

Seznámení pana Leoše

Z mnoha žen mě nakonec jedna žena napsala. Byl jsem překvapený. Nejprve jsme si psali, po týdnu mě nabídla, abych přijel na oběd. To bylo druhé překvapení. Myslim, že je to na velice dobré cestě.

Seznámení paní Petry

Hned první den mi mezi těmi všemi zprávami upoutala jedna a já už neměla oči pro nikoho jiného. Nikdy bych tomu nevěřila, ale jsme dvě spřízněné duše, které se měly najít.

Seznámení Hany a Miloše

Po třech měsících jsme se sestěhovali, za dva roky, na výročí našeho seznámení u Vás, jsme se 23.10. 2023 vzali.

Seznámení paní Martiny

Moc děkuji za příležitost seznámit se na vaši seznamce. Myslím, že díky tomu jak ji provozujete je opravdu možné seznámit se s lidmi, kteří jsou normální a vlastně si vybírám více méně vhodných partnerů toho nejvíc podobného svému ideálu.

Novoroční předsevzetí pro váš pohodový vztah

Máte pocit, že váš vztah není úplně ideální a je zapotřebí na něm trochu zapracovat? Nebo si myslíte, že je na čase začít nový rok nějakým novým partnerským soužitím? Pokud vám až doposud vaše vztahy příliš nevycházely, začněte k nim přistupovat trochu jinak. Třeba právě tím, že si dáte letos nějaké novoroční předsevzetí a změníte něco na svém pohledu na partnerství, začnou být vaše vztahy ideálními.