Napsali jste nám - příběh Martiny a Jaromíra

Napsali jste nám - příběh Martiny a Jaromíra

Dobrý den,

děkuji Vám velice za zprostředkování seznámení. Nebylo to lehké v 48 letech najít přítele. Byla jsem registrovaná půl roku, za 14 dnů mi končilo členství a seznámení v nedohlednu, když se zde objevil nový inzerát - Jaromír. 

Dala jsem si poslední šanci, napsala jako první. Setkání velmi příjemné, vyzařovala z něho pohoda a jiskra. Překvapení na mé straně, když mne požádal o další schůzku, následoval výlet, kde jsme si dokázali povídat až do rána, nechtělo se nám domů.

Od té doby stále vymýšlíme, jak příjemně spolu strávit čas a věřte, že je krásně na světě. Mám opět elán do života a těším se na každou novou chvilku ve dvou.

Pocit  opravdu fantastický.

Děkuji. Martina



 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatele V.P.

Napsali jste nám - příběh uživatele V.P.

Jsem za 8 let na 3. seznamce a tato je výrazně nejlepší. Ve všech směrech a nemám zde pocit, že vše je jen komerční záležitost. Je nejlépe propracovaná, kontakt pro obě strany je nenásilný a slušný. Na předchozích 2 seznamkách jsem skončil po cca 2 měsících, vždy mě tam něco vadilo. Kontakt s administrací je kuktivovaný, to oceňuji.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Je to velmi jednoduché, trvalo nám to sice asi 2 měsíce, než jsme se našli, ale chce to trpělivost a stále hledat v hlavně dobře si vybrat. Úplně jednoduchý recept.

Seznámení paní Jindřišky

Seznámení paní Jindřišky

Postupem času jsme se do sebe zamilovali, začali jsme spolu trávit veškerý volný čas, a teď u něj bydlím. Sice není tolik emotivní jako byl manžel Tomáš, ale má jiné přednosti. Je nám spolu dobře a jsme spolu šťastní.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Psali jsme si asi týden snad 50 zpráv denně. Na schůzku přijel s kyticí, galantní, pozorný, vtipný a odvezl mě do krásné restaurace .... Smáli jsme se až do půlnoci a cestou k autu mě chytl za ruku a políbil mě. Od té doby jsme spolu a já doufám, že tomu tak zůstane napořád.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Vladimíra a Lenky

Napsali jste nám - příběh uživatelů Vladimíra a Lenky

Na internetu jsem narazil na Vaši seznamku pro seniory a nějakým řízením osudu mi připadalo naprosto logické, že si zadám profil právě tam. Podotýkám, že jsem něco podobného udělal poprvé v životě. Nastalo naprosté zemětřesení. První dva dny jsem psal a odepisoval. Do "užšího" finále prošly tři partnerky. Psali jsme si a musím řici, že hlavně z důvodu vzdálenosti jsem se sešel s tou neblíže bydlíci. Bylo to po týdnu. A sjel blesk. Jako bychom se znali sto let. Okamžitě jsme si padli do oka. Povahou, zájmy, pohledem na budoucnost, . . .

Seznámení paní Renaty

Seznámení paní Renaty

Po měsíci napsal ON. Brzy jsme se sešli, přeskočila jiskra. První setkání bylo krásné, silné. Večeře v restauraci v příjemném prostředí. Na to se nedá zapomenout.