Napsali jste nám - příběh uživatelky Simony

Napsali jste nám - příběh uživatelky Simony

Díky Elite Date jsem se seznámila s vyjímečným mužem...

První setkání v kavárně napovědělo o vzájemných sympatiích... Následné oťukávání na našich výletech, vzájemných návštěvách a dovolených vyústilo ve společné bydlení. Každý den se těším z přítomnosti spřízněné duše a užívám si nově nabytého nového života. To vše díky Vám.

P.S.: Nově příchozím, založte si profil a buďte trpěliví...nemáte co ztratit, můžete jen a jen získat!

Simona

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Hany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Hany

Ani vzdalenost není prekazka, vzdy se to da nejak udelat. Jak se říká - Laska hory prenasi. :) Aktualne planujeme spolecne bydleni, vize naší budoucnosti i další dulezite kroky jako je svatba a dite.

Seznámení Petra -  Bez Vás bych teď nebyl tam, kde jsem teď

Seznámení Petra - Bez Vás bych teď nebyl tam, kde jsem teď

A po oslovení jsme si chvíli psali, i jsme si zavolali a jsme spolu v kontaktu, a zítra máme naplánované rande.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Ivany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Ivany

Je to velmi jednoduché. Vědět co chci, kdo jsem, koho chci a co pro to jsem ochotna podniknout. Napsat řádky tak, aby se ohlásil jen ten, kdo je pochopí. Pakliže se dva jedinci mají potkat, může to být hned druhý den po registraci, jako u mě. Po pár řádkách jsme oba věděli, že "to tam je". Následoval dlouhý telefonát, schůzka a od té doby jsme stále spolu.

Ten pravý se objevil po 3 měsícících po podání inzerátu

Ten pravý se objevil po 3 měsícících po podání inzerátu

Zatím se známe jen 4 měsíce, ale je to bezva. Jsme si hodně podobní, zažili jsme plno věcí a mám pocit, že se známe dlouho, a jsem šťastná. Několik měsíců jsem se odhodlávala k vytvoření seznamovacího profilu, ale zdá se, že to vyšlo. 😊 Doufám, že vztah vydrží. 

Napsali jste nám - příběh Lucie a Zdeňka

Napsali jste nám - příběh Lucie a Zdeňka

Moje rada zní -dejte si záležet na profilu. Dejte si tam opravdu hezké fotografie, na kterých se sami sobě líbíte a pak také zahrňte do těch posledních tří otázek něco osobnějšího, milého a příjemného. Nebuďte odměření a strozí, ale otevření a pozitivní. Nikdo přece nechce mít vedle sebe nějakého mrzouta! Já- protože jsem trošku upovídaná, jsem se v profilu trochu více, ale hlavně upřímně rozepsala. A víte, co mi na to pak řekl Zdeněk? Tak nádhernému profilu prostě nešlo odolat...  :-) Tak holky, buďte chytré a vemte rozum do hrsti :-D

Seznámení paní Silvie

Seznámení paní Silvie

Celkem jsem za jeden a půl týden absolvovala 3 různá setkání a na třetím jsem potkala muže, se kterým se od té doby vídáme a jsme teď spolu 4 měsíce.