Napsali jste nám - příběh uživatele Milana

Napsali jste nám - příběh uživatele Milana

Srdečně zdravím váš celý tým Elitedate a musím vyjádřit velkou pochvalu a dík za váš profesionálně a bezproblemově vedený tento seznamovací portál. Nelze jinak, než vám zapsat jedničku a pět hvězdiček.

Díky vám, jsem zde měl možnost nahlédnout na reálný život mnoha nezadaných žen, včetně jejich zajímavých i méně zajímavých osudů a pomohlo mi to vytvořit, lepší a reálnější pohled na moji budoucí partnerku, kterou jsem zde ještě tak úplně nenašel a tak to budu s vámi zkoušet dál.

Našel jsem zde však několik žen, které mi zůstanou jako kamarádky a přítelkyně. Dne 15.12. jsem si zaplatil dalších 6 měsíců, za částku 799,00,-Kč a předpokládám, že platba vám na účet dojde včas, abych mohl i nadále s vámi na Elite pokračovat.

Ještě jednou moc děkuji a přeji hezké dny a to nejen ty předvánoční.

Váš spokojený klient Milan

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Gabriely

Seznámení paní Gabriely

Okamžitě mi chodily zprávy a musím říct, že vždy slušné, bez vulgarit a perverzností. Za krátkou dobu mi jeden muž napsal, moc hezky jsme si vyměňovali zprávy, poslal své telefonní číslo, pokud budu chtít, abych zavolala. Byl mi příjemný i do ucha, párkrát jsme se navštívili, v květnu se ke mě nastěhoval a 18.7. jsme se vzali.

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

Ahoj všem, seznamku bych určitě doporučil jako dobrou cestu jak se seznámit. Důležité je nevzdat to a nečekat se založenýma rukama až si mě někdo všimne. Být přijatelně aktivní a oslovovat partnery. A nebát se jít na schůzku. Určitě to bude několik schůzek, které k ničemu nepovedou, ale má to smysl zkoušet....

Seznámení paní Petry

Seznámení paní Petry

Diky vasi seznamce i ja nasla sveho skveleho partnera. Zacalo to tim, ze jsem ho upozornila na gramatickou chybu v jeho profilu. Podekoval, opravil a zacali jsme si psat. Probehly dve schuzky a na treti rande jsem za nim odletela do ciziny, kde byl s partou horolezcu. Od te doby spolu travime vikendy, planujeme vylety a tesime se na spolecnou budoucnost.

Seznámení Hynka - Jsme měsíc ve vztahu a plánujeme tento rok miminko

Seznámení Hynka - Jsme měsíc ve vztahu a plánujeme tento rok miminko

Nakonec ke mně jednou přijela do autodílny jelikož měla problémy s autem a tam jsme se nakonec více poznali a už jsme 1 měsíc ve vztahu a plánujeme tento rok miminko. Děkuji Vám, protože bez Vás bych to nedokázal. Přeji plno štěstí i ostatním.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Romany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Romany

Jelikož jsem tomu dala čas, tak se po nějaké době ve mně probudila náklonnost také, a našli jsme k sobě cestu oba.  O té doby jsme nevynechali ani jedenu příležitost se setkat.

Seznámení paní Majky

Seznámení paní Majky

Musím Vám napsat a zároveň i poděkovat, že díky vaší seznamce jsem se seznámila se strašně úžasným milým i romantickým partnerem, se kterým si velmi rozumíme. Máme i společné zájmy i koníčky. Nyní opravdu věřím a také jsem se o tom osobně přesvědčila, že láska kvete i v pozdním věku.Tímto velmi děkuji Vaší seznamce a doporučuji vaše služby.