Seznámení Luboše a Andrey

Seznámení Luboše a Andrey

Můj příběh na Elite začal přibližně před rokem a půl. Delší čas jsem byl proti své vůli sám a věděl jsem, že takhle žít nechci. K seznámení přirozenou cestou jsem ale neměl mnoho příležitosti a tak následovalo několik pokusů na různých seznamkách. Možná jsem naivně očekával, že napíšu inzerát a do týdne se někdo vhodný najde.

Protože to takhle samozřejmě nefungovalo, zkusil jsem se poptat svých známých. Přímo v rodině máme jeden mladý pár, který se seznámil právě na Elite Date a tak mi doporučili, abych to zkusil právě zde. Hned zpočátku se mi líbila přehlednost tohoto seznamovacího serveru, vyplnil jsem tedy svůj profil, zaplatil prémiové členství, abych mohl odpovídat a těšil se na první pokusy o seznámení.

Jenže seznamování není nákup v Glóbusu, kde během chvíle najdete to, co chcete. Během prvního roku jsem mnohokrát odepsal či oslovil, ale dost mne mrzelo, že naprostá většina žen vůbec nereaguje, třebaže jsem psal velmi zdvořile. Byl jsem několikrát dokonce i osloven, vždy jsem na každou nabídku důsledně odpověděl a slušně popřál hodně štěstí, pokud mi partnerka nevyhovovala. Došlo i na několik setkání, ale nikdy se nepovedlo, aby přeskočila vzájemná jiskra. Uplynul mi první rok prémiového členství a já byl rozhodnut ho už neprodlužovat. Jenže zrovna v tu chvíli přišla  hezká nabídka a bylo mi líto nezkusit odepsat. Předplatil jsem tedy druhý rok. Je pravda, že se to opět nepovedlo, ale zůstal jsem v systému, prohlížel dál návrhy partnerů. Po roce a půl jsem v podstatě nevěřil, že někoho najdu.

Jenže pak se to stalo. Víceméně zázrakem se zde objevila žena, která mne zaujala. Zkusil jsem napsat a dostal hezkou odpověď. Pak ale následovalo již skoro tradiční ticho. Říkal jsem si, že jsem nejspíš zase nezaujal a už skoro zapomněl. Další odpověď od této ženy přišla až po několika dnech. Nevěděl jsem totiž, že po první odpovědi odjela s dcerou na dovolenou. O to milejší překvapení bylo, když se znovu ozvala a hned po prvních zprávičkách bylo jasné, že mezi námi něco zajiskřilo. Jako znamení osudu (ač na to nevěřím) jsem zjistil, že bydlí o jeden panelák vedle mé dcery, třebaže 50km daleko ode mne. A pak vzalo všechno rychlý spád. První nesmělé setkání a kytička, poznávání jeden druhého a vzájemná obrovská radost z toho, jak moc si rozumíme. Je to bezmála 3/4 roku od našeho seznámení. Třebaže jeden za druhým musíme trochu cestovat, 50km není smrtelná vzdálenost a jak se říká - kde je vůle, tam je cesta. Těšíme se na každou společnou chvilku, na naše výlety, setkávání, na večerní telefonování, našli jsme vzájemně cestu i ke svým dětem.

To naše seznámení byla opravdu hodně velká náhoda - Andrea si profil vytvořila jen proto, že tak učinila její kamarádka a tak to zkusila i ona, ale nic si od toho neslibovala. A ta náhoda, že bydlí 50km daleko, přitom ve vedlejším paneláku, kde mám dceru a vnučku, to nevymyslíte. Já jsem se navíc hodně obával vzájemného zvykání na toho druhého - přeci jenom v našem věku už má každý svůj životní styl a nejspíš jsme postupně stále méně ochotní zvykat si na něco nového. Nakonec vidím, že jsem o tom zbytečně moc přemýšlel - ono to jde nakonec úplně samo. Naopak jsem některé zvyklosti Andrey nadšeně převzal, protože mnohé věci dělá lépe, než já doposud.

Na seznamování je nejdůležitější asi vzájemné zajiskření. Musí být spontánní, nejde ho nijak vyvolat a je hodně vzácné. Ale když už se to povede, to je jak když Vám někde uvnitř spustí orchestr. Je to něco tak úžasného, že opravdu stojí za to ho celý život hledat a nikdy to nevzdat. Mnohým se to třeba ani nikdy nepovede, o to víc si toho teď vážíme.

Třebaže to byl dlouhá cesta, díky Elite Date je náš život konečně úžasný.

Ještě jednou moc děkujeme - bez Vás bychom se nikdy nenašli.

Luboš a Andrea

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Nikoly

Seznámení paní Nikoly

Mám radost, že existuje tento způsob seznámení pro ty, kteří mají stejný životní úděl - věnovat se svému zaměstnání na plno, bez touhy se slepě seznamovat na baru a mít v seznamování "vyšší koncept nežli hledat nějaké povyražení".

Seznámení Katky a Martina

Seznámení Katky a Martina

Na podzim mne požádal o ruku. Bude svatba. Jsem upřímně šťastná. A nejen já ...❤️ Všem bych popřála také štěstí a nepolevujte ze svých očekávání 🥰 pokud to tam nesedí, nikdy to sedět úplně nebude.

Seznámení pana Libora

Seznámení pana Libora

Byl jsen skeptický k seznamkám, ale díky ELITE date jsem poznal partnerku, se kterou si moc rozumím a opět jsem našel štěstí. Moc Vám děkuji a přeji všem, aby měli také takové štěstí.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Anny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Anny

Dobrý den,  ráda bych požádala o vymazání mého profilu, jelikož já už našla svého prince. Nechám tedy ostatní, ať si mohou také vybrat. Zdá se mi nemístné být na stránkách. Jsem si jistá, že máte mnoho spokojených uživatelů a tedy přeji i nadále mnoho štěstí a pracovních úspěchů.

Seznámení paní Lucie

Seznámení paní Lucie

Jsem zamilovaná až po uši a přeju všem, aby svou lásku našli a byli šťastní, jako my dva.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Květy

Napsali jste nám - příběh uživatelky Květy

Chci poděkovat Vaší seznamce, bez seznamky bych neměla šanci se s někým seznámit. Našla jsem parťáka a přítele, který se mnou bude lyžovat, to jsem si moc přála. Držte palce, aby vztah vydržel.