Seznámení paní Renáty

Seznámení paní Renáty

Dobrý den,

koupila jsem si roční členství  a seznámila se záhy s mužem, se kterým se již rok scházím a je to moc fajn. Protože jsem spíše introvert, vyhovovalo mi si chvíli dopisovat přes aplikaci ED a teprve potom se sejít. Máme každý svůj byt a scházíme se v týdnu a trávíme spolu pokud to vyjde víkendy. Zároveň má každý z nás i své aktivity a respektujeme se vzájemně. Z předchozího vztahu mi zůstal starý pejsek a i k tomu si můj přítel našel cestu a pomáhá mi s ním. Děti máme oba dospělé. Jednalo se o mojí druhou registraci na ED, poprvé jsem si zaplatila členství na půl roku a sešla se se třemi muži. Jiskra nepřeskočila, ale musím říct, že jako žena jsem neměla žádný pocit ohrožení a cítila se s těmi muži bezpečně, proto si myslím pár stovek za placenou seznamku se opravdu vyplatí a žena eliminuje strach ze seznámení s psychopatem nebo narušeným mužem. Na závěr bych měla ještě bod k zamyšlení. Trochu úsměvný bod. Stálo by za zvážení do otázek v profilu napsat i dotaz na chrápání.:-) Můj přítel chrápe opravdu hodně a já mám lehké spaní. Takže pokud spolu někam jedeme, musíme řešit oddělené ložnice, což je trochu komplikace (naštěstí zatím jediná). A chrápání ve vztahu řeší opravdu hodně lidí, vím to ze svého okolí...

Přeji všem hodně štěstí při seznamování.

Renáta

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh Jardy a Jarky

Napsali jste nám - příběh Jardy a Jarky

Do mého života vstoupila žena, která měla přesně ty vlastnosti, co jsem si napsal do mého seznamu. Připadalo mi to neskutečné a ona mi každý den dokazuje že je vším co jsem si přál. I když jsme spolu krátce, připadá nám, že se známe dlouho. Žijeme jeden pro druhého, plánujeme společný život a vezmeme se.

Napsali jste nám - paní Marta

Napsali jste nám - paní Marta

Mám z ní velice dobrý pocit, líbí se mi celý propracovný systém. Jsem přihlášena velice krátce, vůbec není jisté, že někoho zaujmu, ale zůstane mi jistě dobrý dojem. Jsou dobré vaše rady - napsat zprávu, dlouze nečekat apod. Chtěla jsem, abyste věděli, že padají na úrodnou půdu.

Seznámení Miloše a Marcely

Seznámení Miloše a Marcely

Po dvou měsících jsem si tady našel partnerku se kterou si báječně rozumím a dle všeho je to i obráceně. Proto už si členství dále neprodlužuji. Děkuji Miloš

Napsali jste nám - příběh uživatelky Agáty

Napsali jste nám - příběh uživatelky Agáty

 
Já jsem se díky vaší seznamce seznámila s mužem, jakého jsem hledala posledních 5 let. Nevím, jestli je to náhoda nebo nějaké řízení vyšší mocí, protože jsme byli oba i na jiných seznamkách, dokonce ve stejný čas, ale nebyli jsme programem spárováni, takže jsme o sobě nevěděli. Seznámili jsme se díky Elite.....

Seznámení Ivana - Děkuju Vám za Vaše kvalitní  služby

Seznámení Ivana - Děkuju Vám za Vaše kvalitní služby

Děkuju Vám za Vaše kvalitní  služby :-). Mám vztah, který vypadá hezky...:-) Tedy členství nebudu obnovovat. Pár ženám s kterými jsme komunikoval jsme poslal včera a dnes zprávu ...o tom že jsem našel partnerku...

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Dobrý den, děkuji za maily, a zároveň chci říct, že vaším prostřednictvím jsem se seznámila s moc milým mužem, jsme zamilovaní a všechen volný čas trávíme spolu...Přeji vám plno takto spokojených dvojic...Eva