Seznámení paní Renáty

Seznámení paní Renáty

Dobrý den,

koupila jsem si roční členství  a seznámila se záhy s mužem, se kterým se již rok scházím a je to moc fajn. Protože jsem spíše introvert, vyhovovalo mi si chvíli dopisovat přes aplikaci ED a teprve potom se sejít. Máme každý svůj byt a scházíme se v týdnu a trávíme spolu pokud to vyjde víkendy. Zároveň má každý z nás i své aktivity a respektujeme se vzájemně. Z předchozího vztahu mi zůstal starý pejsek a i k tomu si můj přítel našel cestu a pomáhá mi s ním. Děti máme oba dospělé. Jednalo se o mojí druhou registraci na ED, poprvé jsem si zaplatila členství na půl roku a sešla se se třemi muži. Jiskra nepřeskočila, ale musím říct, že jako žena jsem neměla žádný pocit ohrožení a cítila se s těmi muži bezpečně, proto si myslím pár stovek za placenou seznamku se opravdu vyplatí a žena eliminuje strach ze seznámení s psychopatem nebo narušeným mužem. Na závěr bych měla ještě bod k zamyšlení. Trochu úsměvný bod. Stálo by za zvážení do otázek v profilu napsat i dotaz na chrápání.:-) Můj přítel chrápe opravdu hodně a já mám lehké spaní. Takže pokud spolu někam jedeme, musíme řešit oddělené ložnice, což je trochu komplikace (naštěstí zatím jediná). A chrápání ve vztahu řeší opravdu hodně lidí, vím to ze svého okolí...

Přeji všem hodně štěstí při seznamování.

Renáta

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatele Rajmunda

Napsali jste nám - příběh uživatele Rajmunda

Po druhé je to LÁSKA v tom pravém slova smyslu. Chcete li, když přeskočí jiskra, prostě je to tam, není  co řešit a to po všech stránkách. Jsem šťastný :)

Seznámení Petra - Sedli jsme si jako lidé se společnými zájmy a přeskočila jiskra

Seznámení Petra - Sedli jsme si jako lidé se společnými zájmy a přeskočila jiskra

Děkuji Vám za možnost seznámení na vaší seznamce. Je velice solidní a budu jí doporučovat všem co si chtějí najít vážný vztah.

Seznámení paní Petry

Seznámení paní Petry

Již jsme manželé. Svatba proběhla v Itálii na den přesně - dva roky od našeho prvního setkání, spojili jsme ji rovnou s líbánkami a projeli několik italských měst.

Seznámení paní Jany

Seznámení paní Jany

Moc Vám děkuji, už jsem ani nedoufala a nevěřila, že se můžu seznámit s tak úžasným a sympatickym mužem. Díky Vaší seznamce jsem ho poznala, jsem moc šťastná a spokojená, konečně jsem našla partnera pro život a doufám a věřím, že spolu strávíme zbytek života....

Napsali jste nám - příběh uživatelky Aleny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Aleny

Díky Vaší profesionalitě jsem se ve svých sedmdesáti šesti létech seznámila s milým mužem. Bylo to tak trochu jako zásah úchvatnou energií. Jako zázrak!  Když jsme se poprvé setkali, viděli jsme jen své oči a naše dotýkající se ruce byly teplé a plné něhy. Našla jsem svou chybějící půli a ještě tu noc jsem dostala krásnou báseň, kterou bych přála všem zamilovaným...

Seznámení paní Jany

Seznámení paní Jany

Hned při prvním setkání to zajiskřilo a je to krásné stále. Rozumíme si ve mnoha věcech a je nám spolu moc hezky. V létě jsem tajně doufala, že bych mohla být o Vánocích se spřízněnou duší a ono se to děje. Děkuji Vám, že jste postrčili osud a napomohli našemu setkání.