Seznámení paní Renáty

Seznámení paní Renáty

Dobrý den,

koupila jsem si roční členství  a seznámila se záhy s mužem, se kterým se již rok scházím a je to moc fajn. Protože jsem spíše introvert, vyhovovalo mi si chvíli dopisovat přes aplikaci ED a teprve potom se sejít. Máme každý svůj byt a scházíme se v týdnu a trávíme spolu pokud to vyjde víkendy. Zároveň má každý z nás i své aktivity a respektujeme se vzájemně. Z předchozího vztahu mi zůstal starý pejsek a i k tomu si můj přítel našel cestu a pomáhá mi s ním. Děti máme oba dospělé. Jednalo se o mojí druhou registraci na ED, poprvé jsem si zaplatila členství na půl roku a sešla se se třemi muži. Jiskra nepřeskočila, ale musím říct, že jako žena jsem neměla žádný pocit ohrožení a cítila se s těmi muži bezpečně, proto si myslím pár stovek za placenou seznamku se opravdu vyplatí a žena eliminuje strach ze seznámení s psychopatem nebo narušeným mužem. Na závěr bych měla ještě bod k zamyšlení. Trochu úsměvný bod. Stálo by za zvážení do otázek v profilu napsat i dotaz na chrápání.:-) Můj přítel chrápe opravdu hodně a já mám lehké spaní. Takže pokud spolu někam jedeme, musíme řešit oddělené ložnice, což je trochu komplikace (naštěstí zatím jediná). A chrápání ve vztahu řeší opravdu hodně lidí, vím to ze svého okolí...

Přeji všem hodně štěstí při seznamování.

Renáta

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Alena - Všem známým tuto seznamku doporučím

Alena - Všem známým tuto seznamku doporučím

Nejsou tu žádné falešné profily a prohlédnout si fotky může jen přihlášený člen (pokud hledám muže, nemohu si prohlížet profily ostatních žen). Také zde nejsou lidé hledající pouze flirt nebo zábavu.

Seznámení paní Míši

Seznámení paní Míši

Každá zpráva mi vykouzlila úsměv na tváři a někdy i slzu štěstí v koutku oka... Naše první setkání doprovázelo bušení srdce a konec polibek na mostě...
Nezáleží na tom, kolik je nám let... Stačí jen potkat toho pravého a stále věřit.

Napsali jste nám - příběh Martiny a Standy

Napsali jste nám - příběh Martiny a Standy

Ty jo, chce se sejít, co když si nebudeme mít, co říct... Musím vymyslet hlídání, kde se sejdeme a sakra- co si vezmu na sebe?! Jsem strašně nervózní... Ty jo, to je ON! To ale krásný mužský a ty oči... Tak nejen oči má úžasné, ten hlas se strašně moc hezky poslouchá. A víš co? Má široká ramena a hruď, musí být super se u něj schovat do náruče...

Seznámení pana Andreje

Seznámení pana Andreje

Mockrát Vám děkuji za tuto stránku EliteDate, našel jsem tu svoji polovičku a jsem šťastný. Jěště jednou děkuji. 👍👍👍

Věrka a Pepík - Jsme důkazem toho, že láska si najde cestu i tam, kde ji nečekáte.

Věrka a Pepík - Jsme důkazem toho, že láska si najde cestu i tam, kde ji nečekáte.

Tímto bychom chtěli poděkovat této seznamce za to, že nám pomohla potkat toho pravého člověka. Pokud váháte, jestli si zde založit profil, jděte do toho! Možná vás čeká stejně krásný příběh jako nás.

Zuzka - mám pocit že jsem našla kompatibilního partnera

Zuzka - mám pocit že jsem našla kompatibilního partnera

Až skoro po půl roce jsem na jednu ze stovek zpráv odpověděla. Vlastně ani nevím proč právě Honzovi. Nijak zvlášť se mi nelíbil.. ale podle fotek a psaného projevu mi byl sympatický.