Seznámení paní Renáty

Seznámení paní Renáty

Dobrý den,

koupila jsem si roční členství  a seznámila se záhy s mužem, se kterým se již rok scházím a je to moc fajn. Protože jsem spíše introvert, vyhovovalo mi si chvíli dopisovat přes aplikaci ED a teprve potom se sejít. Máme každý svůj byt a scházíme se v týdnu a trávíme spolu pokud to vyjde víkendy. Zároveň má každý z nás i své aktivity a respektujeme se vzájemně. Z předchozího vztahu mi zůstal starý pejsek a i k tomu si můj přítel našel cestu a pomáhá mi s ním. Děti máme oba dospělé. Jednalo se o mojí druhou registraci na ED, poprvé jsem si zaplatila členství na půl roku a sešla se se třemi muži. Jiskra nepřeskočila, ale musím říct, že jako žena jsem neměla žádný pocit ohrožení a cítila se s těmi muži bezpečně, proto si myslím pár stovek za placenou seznamku se opravdu vyplatí a žena eliminuje strach ze seznámení s psychopatem nebo narušeným mužem. Na závěr bych měla ještě bod k zamyšlení. Trochu úsměvný bod. Stálo by za zvážení do otázek v profilu napsat i dotaz na chrápání.:-) Můj přítel chrápe opravdu hodně a já mám lehké spaní. Takže pokud spolu někam jedeme, musíme řešit oddělené ložnice, což je trochu komplikace (naštěstí zatím jediná). A chrápání ve vztahu řeší opravdu hodně lidí, vím to ze svého okolí...

Přeji všem hodně štěstí při seznamování.

Renáta

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Jitky

Seznámení paní Jitky

Prihlaseni do vasi seznamky jsem nebrala moc vazne. A tu jsem si zacala psat s Vitou. Uz mesic spolu cestujeme po pamatkach. Mezi nami to jiskri a je nam spolu fajn. Jsme totiz oba ID okolo 60tky a tim je to vetsi zazrak. Oba nam odesli zivotni partneri na rakovinu.

Seznámení pana Jiřího

Seznámení pana Jiřího

Díky seznamce Elitedate jsem se seznámil se skvělou slečnou, s kterou bych se normálně asi ani neměl šanci potkat. Doba klasickému seznámení zrovna nepřeje (COVID-19), tak jsem rád, že jsem mohl využít tuto možnost.

Seznámení Šárky a Tomáše

Seznámení Šárky a Tomáše

Na přelomu roku 2021 a 2022 jsme si založili oba seznamku, 1.2.2022 jsme měli první rande, 12.6.2022 jsme se sestěhovali a 9.9.2023 jsme se vzali...

Napsali jste nám - příběh uživatelky Renáty

Napsali jste nám - příběh uživatelky Renáty

Jsme spolu 4 měsíce. Stále se poznáváme a stále je nám spolu hezky. Co se cestování týče, stihli jsme už Salzburg, Vídeň, Prahu i Benátky a také společnou dovolenou s dětmi v jižních Čechách. A též společné Vánoce a Silvestra. Plánujeme jarní dovolenou na horách a pro nás dva výlet do Budapešti.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Ani nevím, jak poděkovat, protože naše štastné seznámení ve Vaší seznamce pokračuje tak, že 23.3.2019 budeme oddáni. Vím,  bylo to obrovské štěstí, že v našem věku se potkali lidé, kteří si tak rozumí a to moc přeji všem, kteří zde zkouší začít nový život.

Seznámení pana Ivora

Seznámení pana Ivora

Jsme spolu už 3 měsíce a zrovna plánujeme společné bydlení a vymýšlíme jména pro budoucí potomky... co třeba Damián nebo Žofie?