Seznámení paní Renáty

Seznámení paní Renáty

Dobrý den,

koupila jsem si roční členství  a seznámila se záhy s mužem, se kterým se již rok scházím a je to moc fajn. Protože jsem spíše introvert, vyhovovalo mi si chvíli dopisovat přes aplikaci ED a teprve potom se sejít. Máme každý svůj byt a scházíme se v týdnu a trávíme spolu pokud to vyjde víkendy. Zároveň má každý z nás i své aktivity a respektujeme se vzájemně. Z předchozího vztahu mi zůstal starý pejsek a i k tomu si můj přítel našel cestu a pomáhá mi s ním. Děti máme oba dospělé. Jednalo se o mojí druhou registraci na ED, poprvé jsem si zaplatila členství na půl roku a sešla se se třemi muži. Jiskra nepřeskočila, ale musím říct, že jako žena jsem neměla žádný pocit ohrožení a cítila se s těmi muži bezpečně, proto si myslím pár stovek za placenou seznamku se opravdu vyplatí a žena eliminuje strach ze seznámení s psychopatem nebo narušeným mužem. Na závěr bych měla ještě bod k zamyšlení. Trochu úsměvný bod. Stálo by za zvážení do otázek v profilu napsat i dotaz na chrápání.:-) Můj přítel chrápe opravdu hodně a já mám lehké spaní. Takže pokud spolu někam jedeme, musíme řešit oddělené ložnice, což je trochu komplikace (naštěstí zatím jediná). A chrápání ve vztahu řeší opravdu hodně lidí, vím to ze svého okolí...

Přeji všem hodně štěstí při seznamování.

Renáta

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení pana Pepy

Seznámení pana Pepy

Jinak můj příběh byl raketový, tak snad bude vše co si dva lidé přejí.  Napsal jsem dvě zprávy a dostalo se mi odpovědi, zda si budeme psát, nebo zda-li se rovnou potkáme. Vše je o komunikaci. Kdo se bojí, sedí za klávesami, prohlíží si fotky a sem tam klikne na okénko "zaujala jsi mě". To je málo...

Seznámení paní Jindřišky

Seznámení paní Jindřišky

Postupem času jsme se do sebe zamilovali, začali jsme spolu trávit veškerý volný čas, a teď u něj bydlím. Sice není tolik emotivní jako byl manžel Tomáš, ale má jiné přednosti. Je nám spolu dobře a jsme spolu šťastní.

Napsali jste nám - příběh uživatele Dana

Napsali jste nám - příběh uživatele Dana

A na druhé schůzce jsem věděl, že je to ona. Začali jsme se scházet a nakonec jsme se dohodli, že pojedeme na hory si zalyžovat. Oslava nového roku byla nejen velmi romantická. Byla i plná naděje a očekávání toho, co nás potká.

Seznámení paní Petry

Seznámení paní Petry

Hned první den mi mezi těmi všemi zprávami upoutala jedna a já už neměla oči pro nikoho jiného. Nikdy bych tomu nevěřila, ale jsme dvě spřízněné duše, které se měly najít.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Kláry

Napsali jste nám - příběh uživatelky Kláry

Jsme teprve na začátku, ale oba dva cítíme k sobě to samé a plánujeme společnou budoucnost. Zdá se nám to oboum neuvěřitelné, našli jsme svou druhou polovičku. Nikdy neztrácejte naději a věřte, že pro každého na světě existuje ten druhý, třeba na opačném konci republiky.

Napsali jste nám - příběh Pavla a Evy

Napsali jste nám - příběh Pavla a Evy

Asi po půl roce jsem měl štěstí. Začal jsem si psát s jednou milou, krásnou a chytrou dívkou. Druhý den jsme si vyměnili telefonní čísla a psali už teda po telefonu. Za pár dní se viděli a asi za týden znovu. Do dívky jménem Evička jsem se zamiloval. Těšil jsem se na každou zprávu a zavolání, na další setkání a na ty krásné polibky. Na její vůni a objetí.