Seznámení paní Renáty

Seznámení paní Renáty

Dobrý den,

koupila jsem si roční členství  a seznámila se záhy s mužem, se kterým se již rok scházím a je to moc fajn. Protože jsem spíše introvert, vyhovovalo mi si chvíli dopisovat přes aplikaci ED a teprve potom se sejít. Máme každý svůj byt a scházíme se v týdnu a trávíme spolu pokud to vyjde víkendy. Zároveň má každý z nás i své aktivity a respektujeme se vzájemně. Z předchozího vztahu mi zůstal starý pejsek a i k tomu si můj přítel našel cestu a pomáhá mi s ním. Děti máme oba dospělé. Jednalo se o mojí druhou registraci na ED, poprvé jsem si zaplatila členství na půl roku a sešla se se třemi muži. Jiskra nepřeskočila, ale musím říct, že jako žena jsem neměla žádný pocit ohrožení a cítila se s těmi muži bezpečně, proto si myslím pár stovek za placenou seznamku se opravdu vyplatí a žena eliminuje strach ze seznámení s psychopatem nebo narušeným mužem. Na závěr bych měla ještě bod k zamyšlení. Trochu úsměvný bod. Stálo by za zvážení do otázek v profilu napsat i dotaz na chrápání.:-) Můj přítel chrápe opravdu hodně a já mám lehké spaní. Takže pokud spolu někam jedeme, musíme řešit oddělené ložnice, což je trochu komplikace (naštěstí zatím jediná). A chrápání ve vztahu řeší opravdu hodně lidí, vím to ze svého okolí...

Přeji všem hodně štěstí při seznamování.

Renáta

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatele M.S.

Napsali jste nám - příběh uživatele M.S.

S dotyčnou se zatím pohybujeme v rovině kamarádství-přátelství. Co bude v budoucnu nedokáži odhadnout... S vaši seznamkou jsem byl velmi spokojen a nevylučuji, že se v budoucnu vrátím...

Seznámení paní Petry

Seznámení paní Petry

Nicméně se jeden takový našel, a jsem za něho moc ráda. Naše seznamování probíhalo nejprve jen psanou formou, ale pak jsme se sešli. Trvalo to sice dlouho, hlavně z mé strany, než jsme se jakž takž poznali, ale myslím si, že by to do budoucna mohlo fungovat.

Marie - prožíváme krásné období i v tomto pozdějším věku

Marie - prožíváme krásné období i v tomto pozdějším věku

Dotyčný pán / dnes už můj přítel/ byl velice pohodový,veselý člověk, který mi pomohl překonat pooperační problémy. Po 14 dnech jsem byla propuštěna do domácího ošetřování a následující den přijela návštěva. Nechtěla jsem tomu ani uvěřit, že tak náhle a v mém věku / přes 70 roků/ zafunguje něco, v co jsem vůbec nedoufala.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Libuše

Napsali jste nám - příběh uživatelky Libuše

Píši Vám že se mi celkem změnil život, těším se z každého dne, vlastně to není ani můj typ, ale jak ho poznávám, je mi s ním dobře čím dále více. Máme krásný intimní vztah a jedeme spolu na velikonoce do Polska a v květnu jedem do Egypta. Je to prostě fičák, jak to nazýváme.

Seznámení Petra a Pavla

Seznámení Petra a Pavla

Odjakživa se mi líbili chlapi. Nestydím se za to. Jen mi mrzí, že Češi hledají většinou jenom sex. Já mám sex taky rád, ale chci k němu  i vztah. Proto jsem se registroval na ELITE Date. Byl jsem tu v kontaktu s několika gayi. S jedním si rozumím víc než dost, takže to spolu zkusíme.

Seznámení Petra

Seznámení Petra

Seznámil jsem se Sluníčkem, díky kterému má každý nový den v její přítomnosti téměř nekonečnou energii.