Seznámení paní Renáty

Seznámení paní Renáty

Dobrý den,

koupila jsem si roční členství  a seznámila se záhy s mužem, se kterým se již rok scházím a je to moc fajn. Protože jsem spíše introvert, vyhovovalo mi si chvíli dopisovat přes aplikaci ED a teprve potom se sejít. Máme každý svůj byt a scházíme se v týdnu a trávíme spolu pokud to vyjde víkendy. Zároveň má každý z nás i své aktivity a respektujeme se vzájemně. Z předchozího vztahu mi zůstal starý pejsek a i k tomu si můj přítel našel cestu a pomáhá mi s ním. Děti máme oba dospělé. Jednalo se o mojí druhou registraci na ED, poprvé jsem si zaplatila členství na půl roku a sešla se se třemi muži. Jiskra nepřeskočila, ale musím říct, že jako žena jsem neměla žádný pocit ohrožení a cítila se s těmi muži bezpečně, proto si myslím pár stovek za placenou seznamku se opravdu vyplatí a žena eliminuje strach ze seznámení s psychopatem nebo narušeným mužem. Na závěr bych měla ještě bod k zamyšlení. Trochu úsměvný bod. Stálo by za zvážení do otázek v profilu napsat i dotaz na chrápání.:-) Můj přítel chrápe opravdu hodně a já mám lehké spaní. Takže pokud spolu někam jedeme, musíme řešit oddělené ložnice, což je trochu komplikace (naštěstí zatím jediná). A chrápání ve vztahu řeší opravdu hodně lidí, vím to ze svého okolí...

Přeji všem hodně štěstí při seznamování.

Renáta

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Lenka - pojďte svému štěstí naproti a zkuste začít tady

Lenka - pojďte svému štěstí naproti a zkuste začít tady

A pokud si někdo myslí, že už má vše za sebou, tak se plete. Láska se neptá na věk. Pro lásku je rozhodující kvalita času stráveného s milovanou osobou. A tak pojďte život naplno prožívat a ne jen přežívat. Pojďte svému štěstí naproti a zkuste začít tady. Když budete dostatečně trpěliví a neodradí vás dílčí neúspěchy, tak zde najdete toho pravého parťáka pro život stejně jako jsem ho našla já😊

Seznámení Petra -  Bez Vás bych teď nebyl tam, kde jsem teď

Seznámení Petra - Bez Vás bych teď nebyl tam, kde jsem teď

A po oslovení jsme si chvíli psali, i jsme si zavolali a jsme spolu v kontaktu, a zítra máme naplánované rande.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Markéty

Napsali jste nám - příběh uživatelky Markéty

Krásný vztah dvou pro sebe stvořených lidí začal typickými seznamkovými větami: „Ahojky jak se vede? :) “, „Ahoji:) Sluníčko konečně svítí, takže skvěle :)“..... Štěstí nechodí po horách, ale po seznamkách, a tímto děkujeme týmu ELITE Date za možnost se konečně najít. :)  DO TOHO, držíme vám všem pěsti. :)

Seznámení Renaty a Jana

Seznámení Renaty a Jana

Psali jsme si měsíc, pak jsme měli první schůzku a ta se oproti obligátne doporučovaným dvěma hodinám protáhla na celých sedum hodin vyplněných spoustou povídání, procházek a smíchu. S mým Janem jsme spolu dodnes, naši synové si říkají ,,brácho" a rodiny nás obou náš vztah i nás, přivítali s nadšením. ☺️

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jitky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jitky

Přes vaši seznamku jsem se seznámila s velmi příjemným mužem, sice to dopadlo jinak, ale muži jsou tam opravdu na úrovni a měla jsem dobré zkušenosti. Velmi doporučuji tuto seznamku.

Seznámení Petra a Věry

Seznámení Petra a Věry

Vždycky jsem si říkal ,pokud to nezajiskří, tak je to o ničem. Ale takový výboj jsem opravdu nečekal. Věra mi pak řekla, že u ní to bylo také takové. Tak snad nám to vydrží. Zatím to jiskří stále.