Seznámení paní Renáty

Seznámení paní Renáty

Dobrý den,

koupila jsem si roční členství  a seznámila se záhy s mužem, se kterým se již rok scházím a je to moc fajn. Protože jsem spíše introvert, vyhovovalo mi si chvíli dopisovat přes aplikaci ED a teprve potom se sejít. Máme každý svůj byt a scházíme se v týdnu a trávíme spolu pokud to vyjde víkendy. Zároveň má každý z nás i své aktivity a respektujeme se vzájemně. Z předchozího vztahu mi zůstal starý pejsek a i k tomu si můj přítel našel cestu a pomáhá mi s ním. Děti máme oba dospělé. Jednalo se o mojí druhou registraci na ED, poprvé jsem si zaplatila členství na půl roku a sešla se se třemi muži. Jiskra nepřeskočila, ale musím říct, že jako žena jsem neměla žádný pocit ohrožení a cítila se s těmi muži bezpečně, proto si myslím pár stovek za placenou seznamku se opravdu vyplatí a žena eliminuje strach ze seznámení s psychopatem nebo narušeným mužem. Na závěr bych měla ještě bod k zamyšlení. Trochu úsměvný bod. Stálo by za zvážení do otázek v profilu napsat i dotaz na chrápání.:-) Můj přítel chrápe opravdu hodně a já mám lehké spaní. Takže pokud spolu někam jedeme, musíme řešit oddělené ložnice, což je trochu komplikace (naštěstí zatím jediná). A chrápání ve vztahu řeší opravdu hodně lidí, vím to ze svého okolí...

Přeji všem hodně štěstí při seznamování.

Renáta

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení Lenky a Jiřího

Seznámení Lenky a Jiřího

Rozhovor nakonec trval 8 hodin s tím, že se ještě musíme vidět a vše si dopovědět. Následovalo naše druhé setkání a to se dá nazvat jen jedním výrazem : Jako kulový blesk :-) Takže náš příběh má pokračování a budoucnost je jen na nás....;-)

Napsali jste nám - příběh Pavla a Evy

Napsali jste nám - příběh Pavla a Evy

Asi po půl roce jsem měl štěstí. Začal jsem si psát s jednou milou, krásnou a chytrou dívkou. Druhý den jsme si vyměnili telefonní čísla a psali už teda po telefonu. Za pár dní se viděli a asi za týden znovu. Do dívky jménem Evička jsem se zamiloval. Těšil jsem se na každou zprávu a zavolání, na další setkání a na ty krásné polibky. Na její vůni a objetí.

Seznámení paní Jany

Seznámení paní Jany

Hned při prvním setkání to zajiskřilo a je to krásné stále. Rozumíme si ve mnoha věcech a je nám spolu moc hezky. V létě jsem tajně doufala, že bych mohla být o Vánocích se spřízněnou duší a ono se to děje. Děkuji Vám, že jste postrčili osud a napomohli našemu setkání.

Seznámení paní Ireny

Seznámení paní Ireny

Seznámila jsem se s nynějším partnerem díky vaší aplikaci, ale samozřejmě to nebylo hned. Ale děkuji za to, že jsem nynějšího partnera poznala.

Napsali jste nám - příběh uživatele Brada

Napsali jste nám - příběh uživatele Brada

Po pár hodinách to mezi námi začalo opravdu jiskřit a nám bylo jasné že se něco děje. :) Po prvním setkání nadšení a láska rostla až jsme to nevydrželi a museli se znova vidět. Domluvili jsme se na víkend že půjdeme do centra Prahy trochu popít a zatančit, a jak to již bývá k ránu už jsme se vraceli v plném objetí. Je to zhruba měsíc a zatím nám to pořád funguje.

Simona - Vím, že je to ten pravý

Simona - Vím, že je to ten pravý

Ještě jednou Vám děkuji od srdce a přeji, aby všichni, kdo lásku hledají, ji také našli. Mějte se krásně a děkuji za Vaše služby.