Seznámení paní Renáty

Seznámení paní Renáty

Dobrý den,

koupila jsem si roční členství  a seznámila se záhy s mužem, se kterým se již rok scházím a je to moc fajn. Protože jsem spíše introvert, vyhovovalo mi si chvíli dopisovat přes aplikaci ED a teprve potom se sejít. Máme každý svůj byt a scházíme se v týdnu a trávíme spolu pokud to vyjde víkendy. Zároveň má každý z nás i své aktivity a respektujeme se vzájemně. Z předchozího vztahu mi zůstal starý pejsek a i k tomu si můj přítel našel cestu a pomáhá mi s ním. Děti máme oba dospělé. Jednalo se o mojí druhou registraci na ED, poprvé jsem si zaplatila členství na půl roku a sešla se se třemi muži. Jiskra nepřeskočila, ale musím říct, že jako žena jsem neměla žádný pocit ohrožení a cítila se s těmi muži bezpečně, proto si myslím pár stovek za placenou seznamku se opravdu vyplatí a žena eliminuje strach ze seznámení s psychopatem nebo narušeným mužem. Na závěr bych měla ještě bod k zamyšlení. Trochu úsměvný bod. Stálo by za zvážení do otázek v profilu napsat i dotaz na chrápání.:-) Můj přítel chrápe opravdu hodně a já mám lehké spaní. Takže pokud spolu někam jedeme, musíme řešit oddělené ložnice, což je trochu komplikace (naštěstí zatím jediná). A chrápání ve vztahu řeší opravdu hodně lidí, vím to ze svého okolí...

Přeji všem hodně štěstí při seznamování.

Renáta

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Ivany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Ivany

Koncem října spolu letíme na společnou dovolenou do Emirátů. Věřím, že nám naše láska vydrží. Jsem šťastná. I ve vyšším věku je možné prožít něco krásného.

Seznámení paní Ivany

Seznámení paní Ivany

Příliš dlouho jsme si nepsali, po 2-3 e-mailech mě pozval na kávu a jakmile jsme se spatřili před restaurací, oba jsme byli příjemně překvapeni. Dlouho jsme si povídali a poté se začali scházet pravidelně.

Seznámení pana Martina

Seznámení pana Martina

Díky vaší seznamce jsem našel svoji největší lásku v mém životě a po půl roce co jsme spolu tak jsme naplánovali nádhernou dovolenou, zrovna včera jsme přijeli ze Spojených Arabských Emirátů (Dubai) a nikdy na to nezapomeneme.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Terezy

Napsali jste nám - příběh uživatelky Terezy

Ja odpurce seznamek si ji zalozim a dva dny na tohle? Iniciativne jsem si tedy ve ctvrtek ucet deaktivovala, protoze jsem citila, ze uz se s nikym dalsim videt nechci... Odjela jsem za Tomasem i na prodlouzeny vikend... Vzala jsem si dovolenou a vyuzila svatku... Takze jsme spolu byli od patku az do uterka...

Napsali jste nám - příběh uživatelky Kateřiny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Kateřiny

Jsme moc šťastni oba, že jsme se našli.... Toť rada pro všechny, kdo hledají někoho..... asi si člověk musí projít něčím špatným, zklamáním.....aby si zasloužil milovaného človíčka po svém boku.

Seznámení paní Veroniky

Seznámení paní Veroniky

Je to 2,5 roku, co jsem se  seznámila na vaší seznamce s mým současným partnerem a tatínkem mého 8 měsíčního syna. Chtěla jsem vám poděkovat za zprostředkování seznámení. Můj partner byl můj první kontakt na seznamce a jsme spolu dodnes.