Seznámení paní Renáty
Dobrý den,
koupila jsem si roční členství a seznámila se záhy s mužem, se kterým se již rok scházím a je to moc fajn. Protože jsem spíše introvert, vyhovovalo mi si chvíli dopisovat přes aplikaci ED a teprve potom se sejít. Máme každý svůj byt a scházíme se v týdnu a trávíme spolu pokud to vyjde víkendy. Zároveň má každý z nás i své aktivity a respektujeme se vzájemně. Z předchozího vztahu mi zůstal starý pejsek a i k tomu si můj přítel našel cestu a pomáhá mi s ním. Děti máme oba dospělé. Jednalo se o mojí druhou registraci na ED, poprvé jsem si zaplatila členství na půl roku a sešla se se třemi muži. Jiskra nepřeskočila, ale musím říct, že jako žena jsem neměla žádný pocit ohrožení a cítila se s těmi muži bezpečně, proto si myslím pár stovek za placenou seznamku se opravdu vyplatí a žena eliminuje strach ze seznámení s psychopatem nebo narušeným mužem. Na závěr bych měla ještě bod k zamyšlení. Trochu úsměvný bod. Stálo by za zvážení do otázek v profilu napsat i dotaz na chrápání.:-) Můj přítel chrápe opravdu hodně a já mám lehké spaní. Takže pokud spolu někam jedeme, musíme řešit oddělené ložnice, což je trochu komplikace (naštěstí zatím jediná). A chrápání ve vztahu řeší opravdu hodně lidí, vím to ze svého okolí...
Přeji všem hodně štěstí při seznamování.
Renáta
Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.
Zkušenosti se seznamkami
Napsali jste nám - příběh uživatele Libora
Když už jsem ztrácel naději, odpověděl jsem na profil ženy, kde jsem ani nedoufal, že by z toho něco bylo. Ona však odpověděla, došlo k výměně několika mailů a krátce potom jsme se setkali. V prvním setkání byla iniciativnější, takže přijela ona za mnou (naše vzájemná vzdálenost 60Km). Následně jsme se setkávali pravidelně o víkendech - jednou ona u mne, podruhé já u ní.
Napsali jste nám - příběh uživatelky Markéty
Krásný vztah dvou pro sebe stvořených lidí začal typickými seznamkovými větami: „Ahojky jak se vede? :) “, „Ahoji:) Sluníčko konečně svítí, takže skvěle :)“..... Štěstí nechodí po horách, ale po seznamkách, a tímto děkujeme týmu ELITE Date za možnost se konečně najít. :) DO TOHO, držíme vám všem pěsti. :)
Seznámení paní Marty
Na seznamce jsem se seznámila s mužem z větší dálky. Po měsíci a půl napsal, že je to pro něj moc daleko. Sice to nevyšlo, ale doporučuji a nevzdávám to. Děkuji moc této seznamce.
Napsali jste nám - příběh uživatele Tomáše
Průběh mého seznámení byl velice prostý. Sešel jsem se se ženou, s níž jsem si předtím na Elitedate cca měsíc a půl psal. A od prvního rande již pokračujeme ve vztahu osobním kontaktem.
Seznámení pana Jana
Je to tedy dřina najít tu pravou , pár rande proběhlo aniž by přeskočila ta pověstná jiskra, ale po třech měsících jsem se té mé vysněné princezny dočkal :-) A chytlo to takový "fičák", který jsme ani oba dva už v našem věku nečekali !!! A ted si už jen přejeme, ať nám to trvá věčně!!!
Seznámení Ivana - Děkuju Vám za Vaše kvalitní služby
Děkuju Vám za Vaše kvalitní služby :-). Mám vztah, který vypadá hezky...:-) Tedy členství nebudu obnovovat. Pár ženám s kterými jsme komunikoval jsme poslal včera a dnes zprávu ...o tom že jsem našel partnerku...
Seznamka pro vztah
ELITE Date je nejspolehlivější česká online seznamka pro uživatele na úrovni. Je určena pro uživatele, kteří hledají vážný vztah, nikoliv flirt a sex. Na seznamku se hlásí denně stovky nových uživatelů. Všechny profily jsou zde manuálně ověřované. Profily nejsou veřejně přístupné. Neaktivní profily se pravidelně mažou.
Seznamka ELITE Date nabízí moderní jednoduché uživatelské prostředí, mobilní aplikaci pro Android i iOS, telefonickou a e-mailovou podporu v českém jazyce (365 dní v roce).
Registrace a otestování seznamky je zdarma. Prémiové funkce seznamky jsou placené. Na ELITE Date neprovádí automatické obnovy členství. Profil si mohou uživatelé zrušit sami, bez písemné výpovědi.
Seznamka ELITE Date se pyšní vysokou úspěšností při seznamování.