Seznámení pana Antonína

Seznámení pana Antonína

Dobrý den, děkuji za Vaší seznamku.

Oslovil jsem několik slečen, občas jsme prohodili pár řádku, ale bylo to dost o ničem a už jsem tomu přestával věřit. Asi po 14 dnech jsem narazil na mojí překrásnou lásku. Naštěstí odepsala a postupně jsme si začali psát, až jsme si domluvili první rande:)

Hned na první schůzce jsme si strašně sedli a teď to vidíme do konce života:) Nechci nic zakřiknout, ale plánujeme děti, bydlení a společnou budoucnost. Ani jeden z nás nepochybuje, jsme strašně šťastný, vzájemně si věříme a důvěřujeme si:)

Antonín

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatele Alana

Napsali jste nám - příběh uživatele Alana

Chtěli se i vidět, ale bydlím v Rakousku a tak to bylo trochu složité, ale ona se nevzdávala. Viděli jsme se až po měsíci psaní a padli si do oka. Je ale těžké mít vztah na dálku. Takže doufám, že to vydrží. Když se ale dva mají rádi a důvěřují si, tak to fungovat bude :

Seznámení Katky a Richarda

Seznámení Katky a Richarda

Bydlíme od sebe velký kus cesty. Spojit dva samostatné světy v jeden společný je náročný proces. Ale věříme si. Milujeme se. Vím, že to spolu zvládneme. A jak to vím? Prostě to cítím. 

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Chtěla bych Vám moc poděkovat. Vaše seznamka je na velmi vysoké úrovni. Líbí se mi způsob, kterým je možno se stat jejím členem a jak je vytvořena. Jsem velice spokojena. Děkuji celému pracovnímu týmu za profesionální přístup a hledání řešení pro klienta.

Napsali jste nám - příběh uživatele Pavla

Napsali jste nám - příběh uživatele Pavla

Musím ještě závěrem říci, že i když jsem byl registrován velmi krátcce, měl jsem z vašeho stylu seznamky dobrý dojem. Je to způsobeno otázkami v dotazníku, které vyvolávají další otázky. Dává to myslím lépe ucelený dojem o partnerovi, kterého hledám.....

Seznámení paní Karolíny

Seznámení paní Karolíny

Diky seznamce Elite Date jsem se pred 6,5 rokem seznamila se svym zivotnim partnerem Kamilem. Zijeme spolu ted velmi stastne. Prestehovali jsme se spolu z Ceska do Kanady, kde zijeme uz 3 roky.

Seznámení paní Gabriely

Seznámení paní Gabriely

Okamžitě mi chodily zprávy a musím říct, že vždy slušné, bez vulgarit a perverzností. Za krátkou dobu mi jeden muž napsal, moc hezky jsme si vyměňovali zprávy, poslal své telefonní číslo, pokud budu chtít, abych zavolala. Byl mi příjemný i do ucha, párkrát jsme se navštívili, v květnu se ke mě nastěhoval a 18.7. jsme se vzali.