Napsali jste nám - příběh uživatelky Květy

Napsali jste nám - příběh uživatelky Květy

Můj příběh je jednoduchý. Přijala jsem pozvání na kávu a na procházku a pak na čaj a znovu na pocházku. Potom ještě pár schůzek, a už je z nás pár.

Trvá to dva měsíce a je nám spolu zatím dobře, tak snad nám to vydrží.

Bylo to mé první seznámení přes seznamku a přijala jsem první pozvání, takže já na první dobrou.

Květa

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení pana Jana

Seznámení pana Jana

Na základě mé zkušenosti mohu říct, že Vaše seznamka funguje. Jestli se bude vztah rozvíjet i nadále je již teď jen na nás dvou... V každém případě je seznamka EliteDate dobře koncipovaná.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Nakonec se na mě štěstí usmálo a podařilo se. Seznámila jsem se s člověkem, který mi vyjadřuje podporu v mé současné nepřízni osudu, je ke mě pozorný a dává mi najevo, že jsem pro něho důležitá. To jsou pocity, které jsem již řadu let nepoznala.  O totéž se snažím i já a vážím si toho, že jsem měla to štěstí a prostřednictvím Vaší seznamky nacházím to, co jsem myslela, že už nenajdu.

Seznámení Jirky a Květy

Seznámení Jirky a Květy

První schůzka proběhla na poloviční cestě mezi našimi domovy. Několik hodin procházek, mezi tím oběd a další procházka. Povídání a povídání. Mezitím asi přeskočila ona pověstná jiskra mezi námi.

Ludmila - Jsme velice šťastní z našeho vztahu, naprostá změna života nejen dvou lidí, ale dvou rodin.

Ludmila - Jsme velice šťastní z našeho vztahu, naprostá změna života nejen dvou lidí, ale dvou rodin.

I nyní ještě občas přemýšlíme nad tímto darem, který nám někdo věnoval, protože je to těžko uvěřitelná náhoda shody dvou lidí a láskyplně se vyvíjejícího vztahu od první chvíle. Tímto chci poděkovat Vaší seznamce, šance na naprostou životní změnu v kladném slova smyslu je opravdu záslužná!

Ladislav - Seznámení není jednoduché a asi je to i o štěstí

Ladislav - Seznámení není jednoduché a asi je to i o štěstí

Se dvěma se setkal a s jednou si rozumíme a vídáme se, tak se uvidí co bude dál.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Markéty

Napsali jste nám - příběh uživatelky Markéty

Krásný vztah dvou pro sebe stvořených lidí začal typickými seznamkovými větami: „Ahojky jak se vede? :) “, „Ahoji:) Sluníčko konečně svítí, takže skvěle :)“..... Štěstí nechodí po horách, ale po seznamkách, a tímto děkujeme týmu ELITE Date za možnost se konečně najít. :)  DO TOHO, držíme vám všem pěsti. :)