Seznámení pana Martina

Seznámení pana Martina

Dobrý den,

vyzkoušel jsem více seznamek. Tak jako jinde, i na EliteDate bylo potřeba být aktivní a trpělivý. Musím ocenit přehlednost aplikace, funkční chat, všechno fungovalo tak, jak bylo avizováno. Nezaznamenal jsem falešné nebo nevhodné profily, mizející zprávy apod. jako jinde. Počet uživatelů není asi nejvyšší, ale poměr cena-výkon-spolehlivost je velice férový, takže můžu doporučit.

Dali jsme se dohromady dva lidi, kteří už pár zkušeností ze seznamek měli a přesto to nevzdali - nakonec cca rok a půl po prvním rande už čekáme vytouženého potomka! :)

Mějte se!

Martin

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelů Lucie a Pavla

Napsali jste nám - příběh uživatelů Lucie a Pavla

Milá seznamko. Děkujeme. Díky Vám jsme měli 25.2.2015 první rande a jak to dopadlo? 30.7.2016 jsme si řekli své ANO.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Táni

Napsali jste nám - příběh uživatelky Táni

Můj příběh nekončí, i když jsem se na Vaší seznamce neseznámila s mužem na celý život. S někým si telefonuji a je to přátelské povídání.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Heleny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Heleny

Dobrý večer, chtěla bych Vám moc poděkovat, neboť jsem se díky Vaší seznamce seznámila s úžasným mužem - přesně takovým, o kterém jsem celý život snila, ale nevěřila jsem, že by mohl existovat i ve skutečnosti. Takže už dva měsíce prožíváme kouzelný vztah. Již při prvním setkání jsme věděli, že spolu chceme být - sympatie byly oboustranné. Oba jsme si v životě prožili náročná období, takže si umíme všeho hezkého vážit. Od počátku si na nic nehrajeme, je nám spolu krásně a všechny volné chvíle trávíme společně. Máme se moc rádi a věříme, že tomu tak bude napořád. Nebýt Vaší seznamky, určitě bychom se nepoznali. Moc děkuji a přeji všem hodně štěstí. Helena

Seznámení paní Jindřišky

Seznámení paní Jindřišky

Postupem času jsme se do sebe zamilovali, začali jsme spolu trávit veškerý volný čas, a teď u něj bydlím. Sice není tolik emotivní jako byl manžel Tomáš, ale má jiné přednosti. Je nám spolu dobře a jsme spolu šťastní.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Šárky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Šárky

Nechodily mi žádné vulgární nabídky ani podobné výroky. S přítelem jsme se shodli, že pokud se chce člověk opravdu seznámit, tak toto je v dnešní době jediná možnost. Musí se ovšem vyplnit dotazník pravdivě, jinak to nemá cenu. Nám se to díky bohu podařilo a doufám že budeme spolu nadále.

Seznámení paní Ireny

Seznámení paní Ireny

Až nakonec jsem našla pána jen 13 km od svého bydliště. Dali jsme si kávu, píšeme si každý den a plánujeme společné chvíle, na které se oba těšíme.