Napsali jste nám - příběh uživatele Mirka

Napsali jste nám - příběh uživatele Mirka

No, jsme zatím v úplném začátku, takže toho nějak moc nenapíši. Podstatné ale je, že tato seznamovací možnost přes Váš program je moc fajn.

To, že to může být ovliněno i přespřílišnou demokracií i v tomto programu,tak s tím se nedá nic dělat. Mám na mysli případné podvody, sprosťárny atp. Jenže důležité je věřit lidem a umět odhadnout protějšek. Ale to právě spočívá ve Vaší metodě, kde dáváte dohromady dvojice, které by se k sobě hodily. Myslím,že je to dobrý postup. Jenže kilometrové vzdálenosti jednotlivých možností k seznámení jsou někdy až moc velké. To by se snad mělo také brát v úvahu?

Nevím ještě jak se bude vyvíjet naše seznámení, ale každopádně tuto otázku prodiskutujeme s mojí nastávající přítelkyní, která taktéž využila seznamovací možnost přes Váš program.

Ale už i to, že takto reagujete i na můj případ, vám dává hodně plusových bodů.

Zatím s pozdravem Mirek
                                                              

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatele Jaromíra

Napsali jste nám - příběh uživatele Jaromíra

Našel jsem si kamarádku na tenis, tak uvidím, co bude dál. Tedy díky Vám. Myslím, že máte dobré parametry pro Vaši práci. Díky a zatím u Vás končím. Zdraví Jaromír...

Napsali jste nám - příběh Helči a Alexandra

Napsali jste nám - příběh Helči a Alexandra

Dnes už je to necelý rok, kdy se navštěvujeme a máme podobné vyhlídky do budoucna. Uvažujeme nad pozemkem a stavbou rodinného domu. Chceme si navzájem plnit naše sny. Pokud dva lidi k sobě hledají vzájemnou cestu, tak by vzdálenost neměla hrát hlavní roli. A touto cestou bychom Vám chtěli poděkovat a přejeme ostatním, aby měli štěstí jako my dva.

Hanka - Náš vztah má šťávu, posouvá se dopředu a plánujeme společnou budoucnost

Hanka - Náš vztah má šťávu, posouvá se dopředu a plánujeme společnou budoucnost

Pak jsem se na seznamku vrátila a v ten moment jsem dostala zprávu od svého současného partnera. Psali jsme si jeden večer, vyměnili jsme si telefonní čísla a od té doby mám pocit, že se známe strašně dlouho, rozumíme si ve všem, trávíme spolu většinu času. Náš vztah má "šťávu", posouvá se dopředu a plánujeme společnou budoucnost.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Petry

Napsali jste nám - příběh uživatelky Petry

Náš vztah se posouvá mílovými kroky a mám "podezření", že ve velmi brzké době dostanu zásnubní prsten. Nedoufala jsem, že je ještě možné potkat velkou lásku v mém věku.

Seznámení paní Mirky

Seznámení paní Mirky

Když se mezi novými členy objevil Vladimír, zaujal mě jeho profil natolik, že jsem ho oslovila jako první. Už první vzkazy a pak i jeho fotografie ukázaly, že to byl krok správným směrem. Od prvního setkání jsme si připadali jako dva dílky skládačky, která do sebe po všech stránkách dokonale zapadá.

Seznámení Ivana - Děkuju Vám za Vaše kvalitní  služby

Seznámení Ivana - Děkuju Vám za Vaše kvalitní služby

Děkuju Vám za Vaše kvalitní  služby :-). Mám vztah, který vypadá hezky...:-) Tedy členství nebudu obnovovat. Pár ženám s kterými jsme komunikoval jsme poslal včera a dnes zprávu ...o tom že jsem našel partnerku...