Napsali jste nám - příběh uživatele Mirka

Napsali jste nám - příběh uživatele Mirka

No, jsme zatím v úplném začátku, takže toho nějak moc nenapíši. Podstatné ale je, že tato seznamovací možnost přes Váš program je moc fajn.

To, že to může být ovliněno i přespřílišnou demokracií i v tomto programu,tak s tím se nedá nic dělat. Mám na mysli případné podvody, sprosťárny atp. Jenže důležité je věřit lidem a umět odhadnout protějšek. Ale to právě spočívá ve Vaší metodě, kde dáváte dohromady dvojice, které by se k sobě hodily. Myslím,že je to dobrý postup. Jenže kilometrové vzdálenosti jednotlivých možností k seznámení jsou někdy až moc velké. To by se snad mělo také brát v úvahu?

Nevím ještě jak se bude vyvíjet naše seznámení, ale každopádně tuto otázku prodiskutujeme s mojí nastávající přítelkyní, která taktéž využila seznamovací možnost přes Váš program.

Ale už i to, že takto reagujete i na můj případ, vám dává hodně plusových bodů.

Zatím s pozdravem Mirek
                                                              

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Lenky

Seznámení paní Lenky

Byla jsem tam celý týden. Pak jela domů a vzala si další věci. Zalila kytky atd. Jela k Petrovi zpět a jsem tam dosud. Je velmi hodny, milý, pracovitý.

Seznámení paní Bohumily

Seznámení paní Bohumily

Na nějakou dobu jsme se našli, prožili krásné dovolené. Jsme kamarádi, teď už spíš jenom po telefonu, ale i to se počítá.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Michaely

Napsali jste nám - příběh uživatelky Michaely

Hned po čtyřech dnech jsme si domluvili první rande...zajiskřilo to a sbližování, poznávání se pokračuje a oba jsme za to vděční a prožíváme hezké společné chvíle.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Prožili jsme vloni první společnou dovolenou, společné chvíle, společné poznávámí, nikdy bych nevěřila, že ve svém věku budu mít zase ty "motýlky v žaludku". A to jen díky vám a za to vám vše chci za nás dva poděkovat. Existuje spoustu seznamovacích agentur, ale asi se to mělo stát, že jsme se přihlásili oba u vás a poznali se. Vaší hezkou seznamovací formou, kdy si dotyční mohou něco zjistit a kontaktovat je úžasné. Nevěřila jsem, že by mohla vzniknout láska přes sociální sítě.

Seznámení paní Barbory

Seznámení paní Barbory

Minulý týden je to už dva měsíce,co se scházíme,máme plány do budoucna,jezdíme na výlety a jsme opravdu zamilovaní.Zní to jako pohádka a přiznám se,že jsem tomu sama nemohla uvěřit.Někdy jsme jako puberťáci,ale užíváme si to.Děkuji,že jste mi tohle umožnili zažít,jsem teď jako na dovolené a to díky Vám.

Seznámení pana Davida

Seznámení pana Davida

Tahle seznamka je super. To, že je placená mi vůbec nevadí, ceny mi přijdou adekvátní... A dá se tu najít super partner do života.