Věrka a Pepík - Jsme důkazem toho, že láska si najde cestu i tam, kde ji nečekáte.

Věrka a Pepík - Jsme důkazem toho, že láska si najde cestu i tam, kde ji nečekáte.

Recenze na Elitedate – místo, kde začala naše láska

Nikdy bychom nevěřili, že právě internetová seznamka nám přinese tolik štěstí. Mně založila profil kamarádka, jemu jeho sestra – ani jeden z nás tomu moc nevěřil a spíše jsme to brali jako zkoušku. Já jsem po ztrátě partnera nevěřila, že bych mohla znovu najít lásku, a on byl po rozvodu dva roky sám.

A pak se stal zázrak. Našli jsme se. První zprávy, první hovory, první setkání... a dnes jsme oba až po uši zamilovaní! Jsme důkazem toho, že láska si najde cestu i tam, kde ji nečekáte.

Tímto bychom chtěli poděkovat této seznamce za to, že nám pomohla potkat toho pravého člověka. Pokud váháte, jestli si zde založit profil, jděte do toho! Možná vás čeká stejně krásný příběh jako nás.

S láskou,

Věrka a Pepík ❤️


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení pana Pavla

Seznámení pana Pavla

De facto jsem byl přihlášený už druhý rok, a přes několik neúspěšných setkání sem se nevzdával a hledal dál a dál 🙂 A skoro před měsícem se trpělivost proměnila v nádhernou, nádhernou lásku, věřím a skutečně cítím, že lásku na celý život.

Bohumil - našel jsem přes vás ženu svých snů

Bohumil - našel jsem přes vás ženu svých snů

MUSÍM Vám poděkovat za vše co děláte, jelikož přes Vás jsem našel ženu svých snů, i když už jsem nedoufal v nějaký vztah při ztrátě manželky po 41 letech společného šťastného manželství.

Iveta - na nic jsme nečekali a ihned si zavolali...

Iveta - na nic jsme nečekali a ihned si zavolali...

Setkání bylo nádherné, duchovní, slušné, ostýchavé... jiskra přeskočila a oba jsme pocítili, že máme zájem hned vztah budovat. Moc děkuju, že touto cestou jsem měla možnost najít úžasného člověka 🤗 Přeju všem, kdo hledají, ať to nevzdávají.. chce to trpělivost a věřit.

Seznámení paní Jitky

Seznámení paní Jitky

Prihlaseni do vasi seznamky jsem nebrala moc vazne. A tu jsem si zacala psat s Vitou. Uz mesic spolu cestujeme po pamatkach. Mezi nami to jiskri a je nam spolu fajn. Jsme totiz oba ID okolo 60tky a tim je to vetsi zazrak. Oba nam odesli zivotni partneri na rakovinu.

Seznámení paní Ireny

Seznámení paní Ireny

Až nakonec jsem našla pána jen 13 km od svého bydliště. Dali jsme si kávu, píšeme si každý den a plánujeme společné chvíle, na které se oba těšíme.

Napsali jste nám - příběh paní Aleny a Lukáše

Napsali jste nám - příběh paní Aleny a Lukáše

Jak se tím můj život změnil k lepšímu? Určitě je veselejší, šťaštnější, romantičtější a pestřejší. Ve dvou je prostě všechno lepší.
Takže se snažím a doufám, aby to vydrželo hodně, hodně dlouho.