Seznámení pana Jiřího

Seznámení pana Jiřího

Dobrý den,

Elitedate je naprosto přehledná seznamka. Přišla mi velmi solidní a na vysoké úrovni. Samozřejmě záleží na osobách, které oslovím a naopak. Ale nesetkal jsem se nikdy s nikterak urážlivou reakci i když třeba osoba nesdílela vzájemné sympatie.

V seznámení mě pomohla také velká náhoda. Oslovil jsem ženu se kterou jsme měli velmi společné koníčky. Pozvala mě na koncert jedné rockové skupiny, která je mi velmi blízká. S některými členy této skupiny totiž hraji v jiné kapele. A tak tato náhoda pomohla k velmi rychlému seznámení. Seznamil jsem se asi 14 dní po registraci na Elitedate.

Dnes jsem si uvědomil, že můj profil je v této seznamce nadále zbytečný a zrušil jsem ho.

Děkuji a přeji ostatním úspěšné a rychlé seznámení.

Jiří

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Založit si Elite date pro mě byla životní investice, která se vyplatila!

Založit si Elite date pro mě byla životní investice, která se vyplatila!

Za sebe jsem ráda, že jsem vztahu dala šanci, protože jsem našla partnera do života, který je se mnou v dobrém i zlém. Plánujeme, budujeme, navzájem se podporujeme a věříme si.

Seznámení paní Jany - Je to má spřízněná duše, má druhá polovina.

Seznámení paní Jany - Je to má spřízněná duše, má druhá polovina.

Vždy jsem věřila, že existuje muž, který ke mně patří, a to je to nejdůležitější. Přesto všechno věřit v LÁSKU, protože zazraky se dějí, a to každý den.

Napsali jste nám - příběh uživatele Milana

Napsali jste nám - příběh uživatele Milana

Srdečně zdravím váš celý tým Elitedate a musím vyjádřit velkou pochvalu a dík za váš profesionálně a bezproblemově vedený tento seznamovací portál. Nelze jinak, než vám zapsat jedničku a pět hvězdiček.

Seznámení paní Evy

Seznámení paní Evy

Nebýt vaší seznamky, tak bych nepoznala správného chlapa.  Vzhledem k tomu, že je nám přes 50, tak jsme nečekali, že ještě něco takového zažijeme. Na vztahu pracujeme a doufáme, že nám to vydrží .

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Proběhlo několik telefonátů a domluvili jsme se na schůzce. Pak už se vše odehrávalo neuvěřitelnou rychlostí. Za tři měsíce budeme slavit roční výročí krásného vztahu, který mě i mým dětem přinesl zpátky radost a štěstí ve které jsem již nedoufala.

Seznámení pana Jana

Seznámení pana Jana

Na základě mé zkušenosti mohu říct, že Vaše seznamka funguje. Jestli se bude vztah rozvíjet i nadále je již teď jen na nás dvou... V každém případě je seznamka EliteDate dobře koncipovaná.