Seznámení Martina a Jany

Seznámení Martina a Jany

Dobrý den,

tak jsem si zase vzpomněl na nejlepší seznamku, která mi přinesla největší lásku a za to Vám opět moc děkuji.

Zrovna teď na Velikonoce jsme měli dvouleté výročí a jsme neskutečně do sebe stále zamilovaní, je to překrásný pocit, který přeji všem co zkoušejí vaší seznamku, aby taky měli takové štěstí jako já a moje Janička.

Posilam fotky z naší překrásné druhé společné dovolené z Thajska.

Mockrát děkuji Martin

Martin a Janička 2.jpg Martin a Janička 4.jpg


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Dobrý den, chtěla bych poděkovat Elite Date. Je to seznamka na úrovni a i když jsem zde byla krátce ( necelé 2 měsíce ), našla jsem zde partnera, přítele, zkrátka muže, který mi imponuje a myslím, že si dobře rozumíme. Chtěla bych touto cestou podpořit ženy, které se cítí být hodně ublížené z předchozího vztahu a jsou přesvědčené o tom, že se to nemůže změnit... I já jsem byla nedůvěřivá... ale kdo nechce jít štěstí naproti, samo ho nepotká :-) Přeji hodně štěstí. Jana

Napsali jste nám - příběh Jany a Luďka

Napsali jste nám - příběh Jany a Luďka

Začali jsme se více a více poznávat a zjistili jsme, že je nám spolu moc dobře. Po roce na oslavu ročního setkání, opět v restauraci u Tonka, jsme se  zasnoubili a příští rok plánujeme svatbu.

Alča a Jiří - Je nám spolu krásně a jeden druhého si maximálně užíváme

Alča a Jiří - Je nám spolu krásně a jeden druhého si maximálně užíváme

Každému přeji hodně štěstí při seznámení. Když člověk něco chce, je potřeba pro to i něco udělat. Slušnost a upřímnost by měla být na prvním místě.

Seznámení pana Libora

Seznámení pana Libora

Byl jsen skeptický k seznamkám, ale díky ELITE date jsem poznal partnerku, se kterou si moc rozumím a opět jsem našel štěstí. Moc Vám děkuji a přeji všem, aby měli také takové štěstí.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Pavly

Napsali jste nám - příběh uživatelky Pavly

Psali jsme ale dál a po několika osobních setkáních jsme oba věděli, že je to "ono". Byli jsme si natolik sympatičtí a  pociťovali jsme takové zvláštní souznění, pocit, že se známe již dlouho. Ostatně to jsme zjišťovali už během našeho psaní, naše dopisy byly čím dál vřelejší a osobnější. Zjistili jsme, že máme podobný náhled na život, podobné zájmy, koníčky a jsme si i povahově podobní. Honzík mě přesvědčil o tom, že vzdálenost mezi lidmi se neměří v kilometrech, ale tím jak moc jsme si blízcí.. A že náš vztah za to stojí!

Napsali jste nám - příběh uživatelky Ivany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Ivany

Děkuji Vám za můj šťastný život, který trvá už osm měsíců. Žijeme spolu na baráčku, já se učím starat o zahrádku (hóóódně rozlehlou). Líbí se mi to a ten klid, který tam je...na to nemám slov. Jsem nesmírně spokojená. V létě plánujeme společnou dovolenou ve Francii...Saint Tropez. Trošku komplikované kvůli psíkům...zajišťujeme hlídání.