Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Dobrý večer, "Týme ELITE Date" :-),

děkuji za Váš projevený zájem o náš příběh. Myslím ale, že i kdybych využila veškeré mé vypravěčské schopnosti, nesepsala bych to tak, aby to inspirovalo další jedince k tomu, aby vaši seznamku využili.

Skutečnost je taková, že jsme si sedli - jak lidsky, tak společnými zálibami. Bohužel jsme od sebe poměrně daleko, každý máme svou práci, kterou v současné době nelze opustit a ani jeden ji nechceme opustit, oba máme děti z předchozích vztahů a každý máme spoustu dalších svých aktivit. Výsledkem je, že času, který spolu můžeme strávit, je opravdu poskrovnu. Ale tak nějak "se navzájem máme", jsme spolu ve spojení a o to víc si pak užíváme čas, kdy můžeme být dohromady. Budoucnost neřešíme, užíváme okamžiku. Zatím nám to oběma víceméně vyhovuje, co bude dál, neví nikdo... :-)

Asi uznáte, že tohle opravdu není zářivá reklama na vaše služby...ale za sebe můžu Elite Date jen doporučit, ty dva měsíce, co jsem byla prémiovým členem, mě fakt bavily. Systém máte vychytaný, na žádné úchyly jsem nenarazila...a jestli je něco, co mi vadilo, tak to si fakt nevzpomenu, neb jsem tam včera vlezla po dlouhých 7 měsících jen proto, abych svůj účet zrušila...

Mějte se krásně, držím palce, ať máte spoustu spokojených klientů.

Lenka

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelů llony a Pavla

Napsali jste nám - příběh uživatelů llony a Pavla

Asi jsme se mohli někdy někde potkat náhodou, ale určitě bychom se na ulici neseznámili, nikdo z nás nemá na čele napsáno, že je volný a hledá lásku…

Seznámení Renaty a Zdenka

Seznámení Renaty a Zdenka

Od té doby už byly schůzky pravidelné a teď už jsou to společné víkendy. Vše tak krásně plyne, žije, roste a já jsem presvědčená, že jsem poznala ve svém Zdenkovi opravdovou lásku.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jiřiny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jiřiny

Opravdu jsem se díky Vaší seznamce poznala s mužem. O to větší překvapení bylo, že od sebe bydlíme pouhých 12km. Já osobně do města dojíždím denně za prací a přesto jsme se nikdy nepotkali.

Napsali jste nám - příběh uživatele Jirky

Napsali jste nám - příběh uživatele Jirky

Vzniklo mezi námi něco nádherného, jednoduše jsme se do sebe zamilovali. I když to není moc dlouho od seznámení, jsme strašně zamilovaní, šťastní a začínáme spolu pomaličku žít. Milujeme se opravdu upřímně, prožíváme něco naprosto úžasného, co by ani jednoho z nás nikdy nenapadlo. Seznámení na Vaši seznamce nám změnilo život. Ani si nedokážete představit jak jsme spolu šťastní, slova to neumí popsat....jsou nedokonalá pro tento cit.

Seznámení paní Lenky

Seznámení paní Lenky

Padli jsme si do oka, přeskočila jiskra a už jsou to krásné 4 měsíce, můžu říci, že to je láska mého života, plánujeme společnou dovolenou a dokonce i společné bydlení. Proto neváhejte a zkuste své štěstí, opravdu to stojí za to.

Napsali jste nám - příběh uživatele Břetislava

Napsali jste nám - příběh uživatele Břetislava

Ta, s kterou jsem se osobně sešel a přeskočily jiskry tajemné, ale i intelektuální, dokonce vize, jak dál, velmi podobné, žije skoro 300km ode mne. Přesto vidíme řešení a cestu.