Seznámení pana Martina

Seznámení pana Martina

Dobrý den vám všem v Elitedate!

Chci touto cestou poděkovat za to, že jsem se vlastně po pár týdnech mé registrace seznámil vaším prostřednictvím se ženou mých snů.

Moc se omlouvám, že vám nenapíšu nic o průběhu seznamování s mojí přítelkyní. Jsem trochu pověrčivý a nerad bych " to zakřikl". Jsem přeci jen staršího data narození. Můj příběh se velmi podobá mnoha příběhům, které tu popisují ostatní také šťastní lidé.

Po prvním písemném styku jsem požádal svoji přítelkyni o setkání, protože to je asi nerychlejší způsob seznámení a pak už to šlo samo. Vzájemné sympatie, jiskra přeskočila a my jsme dnes šťastní a spokojení. Musím, ale zdůraznit, že je to díky vaší seznamce, která dokáže i dnes rozdávat šťestí lidem jakéhokoliv věku. Díky vám přátelé!!!!!!!!!!!!! :-D  

Díky vám jsem zase šťastný a můj život má najednou smysl.

Ač je mi 75 let a v něco tak nádherného jsem už nedoufal. Nemožné se stalo skutkem.

Martin

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Lenky

Seznámení paní Lenky

Po pár dnech psaní a seznamování jsme se sešli osobně a v ten moment jsem věděla, že je to ten pravý. Vyvíjí se to krásně a doufám že to tak bude i pokračovat. Na seznamky jsem nevěřila, ale díky Elite Date jsem začala. Opravdu to funguje a přeju všem ať si každý najde toho svého pravého partnera k sobě.

Seznámení paní Marie

Seznámení paní Marie

Chci Vám poděkovat za pomoc s hledáním partnera. Povedlo se. Byli jsme oba členy Vaší seznamky. Můj partner je sice o 17 let starší, ale jsme oba moc šťastní a to díky Vám. Moc Vám oba děkujeme.

Seznámení Jany - Už se od sebe nemůžeme odtrhnout!

Seznámení Jany - Už se od sebe nemůžeme odtrhnout!

Měla jsem k seznamkám dost negativní postoj, ale teď jsem šťastná, že jsem se odhodlala. 

Seznámení Petra a Pavla

Seznámení Petra a Pavla

Odjakživa se mi líbili chlapi. Nestydím se za to. Jen mi mrzí, že Češi hledají většinou jenom sex. Já mám sex taky rád, ale chci k němu  i vztah. Proto jsem se registroval na ELITE Date. Byl jsem tu v kontaktu s několika gayi. S jedním si rozumím víc než dost, takže to spolu zkusíme.

Seznámení paní Heleny

Seznámení paní Heleny

Chtěla bych poděkovat Vaší aplikaci, neboť pomocí ní jsem získala přítele, který mi je oporou. Vaše aplikace je  velmi decentní a dává každému možnost zůstat tak dlouho v anonymitě, dokud člověk nepocítí, že je třeba z této komfortní zóny vystoupit.

Marcela - za měsíc spolu jedeme na dovolenou

Marcela - za měsíc spolu jedeme na dovolenou

Děkuji za to , že jsem se mohla na Vaši seznamce seznámit se skvělým partnerem, kdy jsem nedoufala, že ještě někoho takového v životě potkám.