Seznámení pana Jana

Seznámení pana Jana

Děkuji Vaší seznamce.

Našel jsem zde krásnou, upřímnou a inteligentní  ženu. Po dvou týdnech psaní na webu jsme si vyměnili čísla a komunikovali už jen pomocí SMS.

Po týdnu jsme se sešli. Byli jsme oba strašně nervózní.  

Nyní začínáme budovat krásný vztah.

Děkuji za nás oba. Honza a Veronika

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Věry

Seznámení paní Věry

Chci poděkovat Vaší seznamce. Podařilo se mi asi před 4 měsíci poznat partnera a do dnešního dne nám to klape. Moc si přeji, aby to vydrželo a abych v budoucnu už služby seznamky nepotřebovala, protože jsem díky nim našla vztah, který trvá.

Seznámení paní Ivety

Seznámení paní Ivety

Dnes je to přesně měsíc, kdy jsem oslovila partnera, se kterým trávím každý víkend a máme se rádi ❤️. Děkuji za tuhle seznamku, kterou budu dále doporučovat.

Hynek - náš vztah začal pusou

Hynek - náš vztah začal pusou

Po dlouhém chození a povídání si v přírodě jsme se k sobě přiblížili a dali si pusu. Tím vznikl náš vztah. Děkuji moc vývojářům a nezapomeňte uživatelé, že na každého čeká láska.

Napsali jste nám - příběh Evči a Jirky

Napsali jste nám - příběh Evči a Jirky

Vídali jsme se dál a zjistili, že je nám spolu víc než prima, že chceme oba trvalý vztah a posléze i založit rodinu. Společně jsme jezdili na výlety a poznávali tak jeden druhého. Dokonce jsme zjistili, že bydlíme jen kousek od sebe, asi 15 minut. Po nějaké době jsem naznala, že už se nemusím s nikým dalším seznamovat, protože mi na Jirkovi záleží. Byl to fajn pocit - mít konečně druhou polovičku. Po delší době hledání a seznamování si vážíme, že jeden druhého máme.

Napsali jste nám - názor paní Renáty

Napsali jste nám - názor paní Renáty

Vaše služby byly po celou dobu naprosto v pořádku a reálné. Členové Vaší seznamky byli skuteční, na rozdíl od jiných seznamovacích webů. Nejvíce si vážím serióznosti, co se týče financí, že nejste žádný podvodný web, jako bohužel jiné. Dle mé vlastní špatné zkušenosti.

Napsali jste nám - názor pana Lukáše

Napsali jste nám - názor pana Lukáše

Jsem registrovaným uživatelem vaší seznamky a prvně bych vám chtěl sdělit, že seznamka je naprosto nejlepší, jakou jsem poznal! Opravdu má úroveň - graficky perfektní, informovanost o nových členech, o možných seznámeních, i ti lidé, jací tam jsou..takový no bezva, velké díky!