Seznámení Renaty a Zdenka

Seznámení Renaty a Zdenka

Dobrý den,

díky vaší seznamce EliteDate jsem se seznámila s přítelem Zdenkem a jsem přesvědčená o tom, že nebýt této příležitosti, nevím ani že takový chlap chodí po světě a navíc by se také rád seznámil.

A i když jsme každý z jiného města, já Olomouc, Zdenek Frenštát pod Rodhoštěm, nebyla to překážka. Na Elitedate jsme si nejprve pár dnů psali a poté jsme již uskutečnili první schůzku, Zdenek přijel za mnou do Olomouce a udělali jsme si krásné odpoledne venku. Při dlouhé procházce a povídání jsme zjistili, že jsme stejná krevní skupina a bylo to překvapivě milé.

Od té doby už byly schůzky pravidelné a teď už jsou to společné víkendy. Vše tak krásně plyne, žije, roste a já jsem presvědčená, že jsem poznala ve svém Zdenkovi opravdovou lásku.


Takže radím všem tuto možnost využít a nikdy neztracet naději, že někde ten váš puzzle je.....třeba ho díky EliteDate najdete také.

Renata

Renata a Zdenek 2.jpeg


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Blanky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Blanky

Bez vaší seznamky bychom neměli možnost se nikdy potkat a seznámit. Moc vám děkujeme za tuhle příležitost. Lásku je možné potkat v každém věku, člověk se nemá bát udělat ten první krok.

Napsali jste nám - příběh uživatele M.S.

Napsali jste nám - příběh uživatele M.S.

S dotyčnou se zatím pohybujeme v rovině kamarádství-přátelství. Co bude v budoucnu nedokáži odhadnout... S vaši seznamkou jsem byl velmi spokojen a nevylučuji, že se v budoucnu vrátím...

Seznámení paní Petry

Seznámení paní Petry

Pokud nehledáte prince na bílem koni, ale člověka, pro život, tak jste tu správně. Já bych toho svého bez seznamky nepoznala a každému, kdo se na naše setkání zeptá, to hrdě vyprávíme. Není se za co stydět! Tak vhůru do toho a nebojte se seznamovat! Držím vám všem palce:-)

Napsali jste nám - příběh uživatele Františka

Napsali jste nám - příběh uživatele Františka

Po delší době jsem se vaším prostřednictvím seznámil s úžasnou ženou, do které jsem se zamiloval na první pohled a, což jsem ani nečekal, je to oboustranné. Jsme rádi, že jsme se našli a plánujeme společný život.

Seznámení Ivety - Jsme teď jedna velká šťastná rodina

Seznámení Ivety - Jsme teď jedna velká šťastná rodina

Pár týdnů už spolu bydlíme a po Novém roce už spolu budeme bydlet na stálo. Jste opravdu první seznamka, kde jsem narazila na partnera, který bere vztah vážně a jsme oba konečně šťastní.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Drahomíry a Rudolfa

Napsali jste nám - příběh uživatelů Drahomíry a Rudolfa

První schůzka proběhla velmi příjemně a zajímavě v jejím bydlišti. Po 3-hodinovém obědě, kdy jsme si příjemně popovídali o životě, jsme se šli projít do botanické zahrady. Nastala průtrž mračen a my přitisknuti k sobě,  pod malým, jedním deštníkem jsme dorazili na zastávku tramvaje. K našemu úžasu jsme nastoupili do staré, tramvaje, která jezdila před 50 lety.