Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Dobrý den,

naše seznámení bylo asi šťastná náhoda. Já sama jsem klikla na profil dnešního partnera a žádala jej o seznámemí. I on potvrdil seznámení. A naše povídání začalo. Asi po 3 dnech stáleho psaní, jsme se sešli a sympatie přeskočila.

Je pravda , že samota je hrozná a když někdo někoho hledá, ví co chce. V tomto případě jsem byla já, jako žena iniciátorem. Proto všem ženám radím, zkuste to. Neváhejte.

Já jsem  zamilována i když je mi 50 let a mému příteli 56 let. Nikdy bych neřekla, že i v těchto letech je možné se takto oboustranně zamilovat. Jsme oba šťasný a vstoupila nám do života radost, těšíme se na sebe. A hlavně máme pro koho žít. 

Jana

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh Tomáše a Marty

Napsali jste nám - příběh Tomáše a Marty

Dobrý den, nevěřil bych, že během tak krátké chvíle, jako jsou dva měsíce, můžu k sobě díky seznamce ELITE Date najít tak úžasného člověka, s kterým bych chtěl být celý život. Děkuji za to.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Markéty

Napsali jste nám - příběh uživatelky Markéty

Krásný vztah dvou pro sebe stvořených lidí začal typickými seznamkovými větami: „Ahojky jak se vede? :) “, „Ahoji:) Sluníčko konečně svítí, takže skvěle :)“..... Štěstí nechodí po horách, ale po seznamkách, a tímto děkujeme týmu ELITE Date za možnost se konečně najít. :)  DO TOHO, držíme vám všem pěsti. :)

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jiřiny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jiřiny

Momentálně plánujeme, že spolu strávíme vánoční svátky, též už jsme mluvili o společném bydlení. Všem doporučuji se nebát a klidně do toho jít naplno.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Zdravím. Naše seznámení proběhlo velice rychle.Jediným problémem ze začátku bylo to,že jsem neměla vip členství a tudíž jsem neviděla fotky ostatních ani jim nemohla odepsat.Zaujala jsem hodně lidí,ale ozvala se jen jednomu a to jen na základě informací z jeho profilu.Ten človíček byl tak duchaplný,že mi napsal svůj mail,kdybych se náhodou chtěla ozvat.No a já se ozvala,pak už to šlo ráz na ráz......

Napsali jste nám - příběh uživatelky Renáty

Napsali jste nám - příběh uživatelky Renáty

Jsme spolu 4 měsíce. Stále se poznáváme a stále je nám spolu hezky. Co se cestování týče, stihli jsme už Salzburg, Vídeň, Prahu i Benátky a také společnou dovolenou s dětmi v jižních Čechách. A též společné Vánoce a Silvestra. Plánujeme jarní dovolenou na horách a pro nás dva výlet do Budapešti.

Petra - na prvním rande už lítaly jiskřičky

Petra - na prvním rande už lítaly jiskřičky

Seznamka Elite date mi přišla seriózní, žádné falešné profily, zájemci měli vážný zájem o vztah a už během prvního týdne jsem poznala fajn lidi.