Já už nehledám. Já už vím, že ho mám!

Já už nehledám. Já už vím, že ho mám!

Děkuji, našla jsem si svého prince. Přeji všem, kteří stále hledají, aby našli tu pravou, či toho pravého.

Já už nehledám. Já už vím, že ho mám!

Kamila

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Asi po týdnu psaní jsme se sešli, přeskočila jiskra a zázrak byl na světě! :) Ještě stále se mi tomu těžko věří, ale známe se již měsíc a vše v pohodě. Je moc krásný se zamilovat v 50ti letech! :-D Člověk má zas pocit, jako by létal, vše je nádherný, jede na vítězné vlně... ale hlavně...po překonání různých životních těžkostí si nového vztahu umíte opravdu hooodně vážit. :)

Napsali jste nám - příběh Marie a Zbyška

Napsali jste nám - příběh Marie a Zbyška

Jsme oba zpětně moc rádi, že jsme se na seznamce zaregistrovali a mohli jsme se potkat. Někdy člověk pro oči „nevidí“ a i když jsme se nacházeli na stejných místech, nemohli jsme se potkat, protože jsme se míjeli, a i kdybychom se potkali, možná bychom se neviděli, protože jsme zrovna trávili čas se svými přáteli….

Věrka a Pepík - Jsme důkazem toho, že láska si najde cestu i tam, kde ji nečekáte.

Věrka a Pepík - Jsme důkazem toho, že láska si najde cestu i tam, kde ji nečekáte.

Tímto bychom chtěli poděkovat této seznamce za to, že nám pomohla potkat toho pravého člověka. Pokud váháte, jestli si zde založit profil, jděte do toho! Možná vás čeká stejně krásný příběh jako nás.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Ivany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Ivany

Děkuji Vám za můj šťastný život, který trvá už osm měsíců. Žijeme spolu na baráčku, já se učím starat o zahrádku (hóóódně rozlehlou). Líbí se mi to a ten klid, který tam je...na to nemám slov. Jsem nesmírně spokojená. V létě plánujeme společnou dovolenou ve Francii...Saint Tropez. Trošku komplikované kvůli psíkům...zajišťujeme hlídání.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Pavly

Napsali jste nám - příběh uživatelky Pavly

Psali jsme ale dál a po několika osobních setkáních jsme oba věděli, že je to "ono". Byli jsme si natolik sympatičtí a  pociťovali jsme takové zvláštní souznění, pocit, že se známe již dlouho. Ostatně to jsme zjišťovali už během našeho psaní, naše dopisy byly čím dál vřelejší a osobnější. Zjistili jsme, že máme podobný náhled na život, podobné zájmy, koníčky a jsme si i povahově podobní. Honzík mě přesvědčil o tom, že vzdálenost mezi lidmi se neměří v kilometrech, ale tím jak moc jsme si blízcí.. A že náš vztah za to stojí!

Seznámení paní Lenky

Seznámení paní Lenky

Seznámila jsem se s přítelem a díky společným zájmům jsem spokojená. Seznamku ELITE DATE s čistým srdcem doporučuji.