Seznámení paní Jany

Seznámení paní Jany

Dobrý den,

ráda bych se s Vámi podělila o můj příběh. Na Vaší seznamku jsem umístila svůj profil před pěti měsíci. Částečně to bylo ze zvědavosti, ale také jsem cítila, že druhým rokem po smrti manžela mám sílu na nový vztah, který by mi mohl obohatit život.

Nečekala jsem, že to bude lehké, po padesátce už nejsem jako proutek a mám svoje návyky a potřeby. Prohlížela jsem nabídky, ale ti muži, kteří mě zaujali, na moje oslovení nereagovali. A ti, kteří mi odepsali, byli o generaci starší než já. Až za čtyři měsíce nastal obrat. Oslovila jsem pána s krásnýma upřímnýma očima, dva dny jsme si psali, týden volali a už jsem ujížděla za ním. Nyní se známe měsíc, a protože jsem v invalidním důchodu, můžu se zdržovat u něj.

Hned při prvním setkání to zajiskřilo a je to krásné stále. Rozumíme si ve mnoha věcech a je nám spolu moc hezky. V létě jsem tajně doufala, že bych mohla být o Vánocích se spřízněnou duší a ono se to děje.

Děkuji Vám, že jste postrčili osud a napomohli našemu setkání.

Díky za to, co děláte. Zdraví Jana

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Je to velmi jednoduché, trvalo nám to sice asi 2 měsíce, než jsme se našli, ale chce to trpělivost a stále hledat v hlavně dobře si vybrat. Úplně jednoduchý recept.

Seznámení pana Petra

Seznámení pana Petra

Asi po třech měsících mě byl můj úsměv opětován a i začali jsme si psát. Po několika zprávách jsme si sjednali osobní schůzku a dnes po pěti měsících mohu říct, že jsem našel lásku mého života. Rozumíme si takřka ve všem, trávíme spolu co nejvíce času s ohledem na naše rodiny a jsme oba dva opravdu šťastni.

Seznámení paní Katky

Seznámení paní Katky

Sotva jsem se zaregistrovala, dostala jsem mnoho nabídek k seznámení... jediný, koho jsem sama aktivně oslovila byl ON - Petr. Jeho reakce na sebe nenechala dlouho čekat a dali jsme se do řeči. Už po pár zprávách mi bylo jasné, že o nikoho jiného už zájem nemám, a tak jsem konverzaci s ostatními "nápadníky" ukončila.

Napsali jste nám - názor paní Marty

Napsali jste nám - názor paní Marty

Celou dobu jsem vnímala, že všichni, kteří tuto agendu zpracovávají - pracují jistě s chutí a nadšením. Proto všem děkuji a přeji, ať se jim i nadále daří.

Seznámení paní Ireny

Seznámení paní Ireny

Seznámila jsem se s nynějším partnerem díky vaší aplikaci, ale samozřejmě to nebylo hned. Ale děkuji za to, že jsem nynějšího partnera poznala.

Napsali jste nám - příběh uživatele M.S.

Napsali jste nám - příběh uživatele M.S.

S dotyčnou se zatím pohybujeme v rovině kamarádství-přátelství. Co bude v budoucnu nedokáži odhadnout... S vaši seznamkou jsem byl velmi spokojen a nevylučuji, že se v budoucnu vrátím...