Seznámení paní Jany

Seznámení paní Jany

Dobrý den,

ráda bych se s Vámi podělila o můj příběh. Na Vaší seznamku jsem umístila svůj profil před pěti měsíci. Částečně to bylo ze zvědavosti, ale také jsem cítila, že druhým rokem po smrti manžela mám sílu na nový vztah, který by mi mohl obohatit život.

Nečekala jsem, že to bude lehké, po padesátce už nejsem jako proutek a mám svoje návyky a potřeby. Prohlížela jsem nabídky, ale ti muži, kteří mě zaujali, na moje oslovení nereagovali. A ti, kteří mi odepsali, byli o generaci starší než já. Až za čtyři měsíce nastal obrat. Oslovila jsem pána s krásnýma upřímnýma očima, dva dny jsme si psali, týden volali a už jsem ujížděla za ním. Nyní se známe měsíc, a protože jsem v invalidním důchodu, můžu se zdržovat u něj.

Hned při prvním setkání to zajiskřilo a je to krásné stále. Rozumíme si ve mnoha věcech a je nám spolu moc hezky. V létě jsem tajně doufala, že bych mohla být o Vánocích se spřízněnou duší a ono se to děje.

Děkuji Vám, že jste postrčili osud a napomohli našemu setkání.

Díky za to, co děláte. Zdraví Jana

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - názor paní Marty

Napsali jste nám - názor paní Marty

Celou dobu jsem vnímala, že všichni, kteří tuto agendu zpracovávají - pracují jistě s chutí a nadšením. Proto všem děkuji a přeji, ať se jim i nadále daří.

Napsali jste nám - příběh uživatele Antonína

Napsali jste nám - příběh uživatele Antonína

Já, vdovec po 36letech hezkého manželství, ona rozvedená po 23letech nepovedeného manželství. Já dlouhán, výška 200 cm,  ona maličká, výška 162cm. Já od sametové revoluce na vlastní noze, ona státní zaměstnanec, učitelka....

Napsali jste nám - příběh paní Aleny a Lukáše

Napsali jste nám - příběh paní Aleny a Lukáše

Jak se tím můj život změnil k lepšímu? Určitě je veselejší, šťaštnější, romantičtější a pestřejší. Ve dvou je prostě všechno lepší.
Takže se snažím a doufám, aby to vydrželo hodně, hodně dlouho.

Seznámení paní Katky

Seznámení paní Katky

Po nějaké době jsme si domluvili rande a už od začátku mezi námi přeskočila jiskra. Strávili jsme spolu už mnoho krásných dnů, týdnů a měsíců, máme úžasné společné zážitky a věříme, že jich ještě spoustu přibude...

Seznámení paní Marie

Seznámení paní Marie

Jsme spolu sice teprve pár týdnů, ale já už nyní vím, že je to ON, moje SPŘÍZNĚNÁ DUŠE, se kterou chci prožívat radosti i strasti společného života.

Seznámení Petra a Věry

Seznámení Petra a Věry

Vždycky jsem si říkal ,pokud to nezajiskří, tak je to o ničem. Ale takový výboj jsem opravdu nečekal. Věra mi pak řekla, že u ní to bylo také takové. Tak snad nám to vydrží. Zatím to jiskří stále.