Seznámení paní Ivany
Dobrý den,
na mém profilu mně oslovil muž, který se mi dle fotografií velice líbil. Poslali jsme si 2 zprávy a poté předali e-maily.
Příliš dlouho jsme si nepsali, po 2-3 e-mailech mě pozval na kávu a jakmile jsme se spatřili před restaurací, oba jsme byli příjemně překvapeni. Dlouho jsme si povídali a poté se začali scházet pravidelně.
Musím uznat, že se jedná o muže, který se chtěl opravdu seznámit a byl velice akční, plánovací. Mnoho mužů na seznamce si chce pouze psát, ale nemají odvahu se potkat. Z toho bohužel vztah nevznikne.
Vaši seznamku hodnotím jako velice pěkně přizpůsobenou, svým způsobem anonymní. Je přehledná.
Ivana
Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.
Zkušenosti se seznamkami
Seznámení Petra a Věry
Vždycky jsem si říkal ,pokud to nezajiskří, tak je to o ničem. Ale takový výboj jsem opravdu nečekal. Věra mi pak řekla, že u ní to bylo také takové. Tak snad nám to vydrží. Zatím to jiskří stále.
Seznámení paní Silvie
Celkem jsem za jeden a půl týden absolvovala 3 různá setkání a na třetím jsem potkala muže, se kterým se od té doby vídáme a jsme teď spolu 4 měsíce.
Napsali jste nám - paní Marta
Mám z ní velice dobrý pocit, líbí se mi celý propracovný systém. Jsem přihlášena velice krátce, vůbec není jisté, že někoho zaujmu, ale zůstane mi jistě dobrý dojem. Jsou dobré vaše rady - napsat zprávu, dlouze nečekat apod. Chtěla jsem, abyste věděli, že padají na úrodnou půdu.
Seznámení paní Petry
Diky vasi seznamce i ja nasla sveho skveleho partnera. Zacalo to tim, ze jsem ho upozornila na gramatickou chybu v jeho profilu. Podekoval, opravil a zacali jsme si psat. Probehly dve schuzky a na treti rande jsem za nim odletela do ciziny, kde byl s partou horolezcu. Od te doby spolu travime vikendy, planujeme vylety a tesime se na spolecnou budoucnost.
Napsali jste nám - příběh uživatelů Hanky a Pavla
Oběma se život kvůli této seznamce obrátil k lepšímu hlavně mě Hance po rozvodu.Už by jsme jeden bez druhého nedokázali ani žít jak naše láska se prohloubila.
Napsali jste nám - příběh uživatele Petra
Dobrý den Elitedate, chtěl bych vás požádat tímto emailem o zrušení mého profilu Petr N. z Olomouckého kraje. 43.let. Našel jsem si u vás ženu jakou jsem si přál, tímto vám děkuji. Profil mé nové známosti je Johanka V. středočeský kraj 47.let. Po týdenním psaní, jsem se vypravil na osobní návštěvu do Prahy, padli jsme si oba do oka. Teď o víkendu byla Johanka u mě a krásně nám to klape, děkujeme za seznámení.:-)
Seznamka pro vztah
ELITE Date je nejspolehlivější česká online seznamka pro uživatele na úrovni. Je určena pro uživatele, kteří hledají vážný vztah, nikoliv flirt a sex. Na seznamku se hlásí denně stovky nových uživatelů. Všechny profily jsou zde manuálně ověřované. Profily nejsou veřejně přístupné. Neaktivní profily se pravidelně mažou.
Seznamka ELITE Date nabízí moderní jednoduché uživatelské prostředí, mobilní aplikaci pro Android i iOS, telefonickou a e-mailovou podporu v českém jazyce (365 dní v roce).
Registrace a otestování seznamky je zdarma. Prémiové funkce seznamky jsou placené. Na ELITE Date neprovádí automatické obnovy členství. Profil si mohou uživatelé zrušit sami, bez písemné výpovědi.
Seznamka ELITE Date se pyšní vysokou úspěšností při seznamování.