Napsali jste nám - příběh uživatelky Heleny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Heleny

Dobrý večer,

chtěla bych Vám moc poděkovat, neboť jsem se díky Vaší seznamce seznámila s úžasným mužem - přesně takovým, o kterém jsem celý život snila, ale nevěřila jsem, že by mohl existovat i ve skutečnosti. Takže už dva měsíce prožíváme kouzelný vztah. Již při prvním setkání jsme věděli, že spolu chceme být - sympatie byly oboustranné. Oba jsme si v životě prožili náročná období, takže si umíme všeho hezkého vážit. Od počátku si na nic nehrajeme, je nám spolu krásně a všechny volné chvíle trávíme společně. Máme se moc rádi a věříme, že tomu tak bude napořád.

Nebýt Vaší seznamky, určitě bychom se nepoznali.

Moc děkuji a přeji všem hodně štěstí. Helena

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Majky

Seznámení paní Majky

Musím Vám napsat a zároveň i poděkovat, že díky vaší seznamce jsem se seznámila se strašně úžasným milým i romantickým partnerem, se kterým si velmi rozumíme. Máme i společné zájmy i koníčky. Nyní opravdu věřím a také jsem se o tom osobně přesvědčila, že láska kvete i v pozdním věku.Tímto velmi děkuji Vaší seznamce a doporučuji vaše služby.

Seznámení Jarmily a Kamila

Seznámení Jarmily a Kamila

Strávili jsme spolu krásné odpoledne a domluvili si další schůzku, která se stala čím dál častější. Dnes jsme spolu už rok a půl a je nám moc hezky. Děkuji Vaší seznamce a přeji jí spoustu šťastných a zamilovaných lidí.

Napsali jste nám - příběh Pavla a Evy

Napsali jste nám - příběh Pavla a Evy

Asi po půl roce jsem měl štěstí. Začal jsem si psát s jednou milou, krásnou a chytrou dívkou. Druhý den jsme si vyměnili telefonní čísla a psali už teda po telefonu. Za pár dní se viděli a asi za týden znovu. Do dívky jménem Evička jsem se zamiloval. Těšil jsem se na každou zprávu a zavolání, na další setkání a na ty krásné polibky. Na její vůni a objetí.

Seznámení pana Jiřího

Seznámení pana Jiřího

Našel jsem na vaší seznamce nádherného člověka a jsem velmi šťasten. Ta krásná osoba se jmenuje Pavlínka a moc jsme se do sebe zamilovali. Vaše seznamka je velmi příjemné prostředí pro seznámení lidí, kteří hledají partnera pro život. Musím podotknout že na mě navíc působí velmi seriózně.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Drahomíry a Rudolfa

Napsali jste nám - příběh uživatelů Drahomíry a Rudolfa

První schůzka proběhla velmi příjemně a zajímavě v jejím bydlišti. Po 3-hodinovém obědě, kdy jsme si příjemně popovídali o životě, jsme se šli projít do botanické zahrady. Nastala průtrž mračen a my přitisknuti k sobě,  pod malým, jedním deštníkem jsme dorazili na zastávku tramvaje. K našemu úžasu jsme nastoupili do staré, tramvaje, která jezdila před 50 lety.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Lucie a Pavla

Napsali jste nám - příběh uživatelů Lucie a Pavla

Milá seznamko. Děkujeme. Díky Vám jsme měli 25.2.2015 první rande a jak to dopadlo? 30.7.2016 jsme si řekli své ANO.