Napsali jste nám - příběh uživatelů Drahomíry a Rudolfa

Napsali jste nám - příběh uživatelů Drahomíry a Rudolfa

Dobrý den,

Ano, díky vaší seznamce jsem poznal a seznámil se  se sympatickou paní. Její inzerát byl velice zajímavý, a jasně napsaný. Zaujaly mne také její fotografie, byly hezké .Její profil odpovídal mému zájmu. Nejsem pro dlouhé psaní a nabídl jsem setkání, přestože hledala někoho z blízkého okolí což jsem usoudil, že 120 km, není tak daleko.

První schůzka proběhla velmi příjemně a zajímavě v jejím bydlišti. Po 3-hodinovém obědě, kdy jsme si příjemně popovídali o životě, jsme se šli projít do botanické zahrady. Nastala průtrž mračen a my přitisknuti k sobě,  pod malým, jedním deštníkem jsme dorazili na zastávku tramvaje. K našemu úžasu jsme nastoupili do staré, tramvaje, která jezdila před 50 lety. (Jezdí 1 x za rok jako atrakce). Zachránila nás před úplným promočením. Rozhodli jsme se ještě posedět u kávy a napadlo nás jít do kina na veselohru. Rozešli jsme se s dobrým pocitem, prožitého dne a s nadějí na další  setkání. Při rozloučení, jsem překvapivě dostal pusu na tvář. Od té doby si denně voláme, přes víkendy se scházíme, zjistili jsme, že máme hodně společných zájmů a potvrzujeme, že láska kvete v každém věku (pro někoho možná otřepaná fráze).

Z naší zkušenosti můžeme vaší seznamku vřele doporučit A pokud máme využít vaší nabídku, máme milou kamarádku, která by se ráda seznámila přes Vaší seznamku. Ještě jednou Vám děkujeme, vaše seznamka je jedna z nejlepších a jsme rádi, že jsme se přes ní seznámili.


Zdraví,
Drahomíra a Rudolf

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Vašek a Lenka - těšíme na mnoho dalších společných let

Vašek a Lenka - těšíme na mnoho dalších společných let

Nyní jsem s Lenkou a její rodinou šestý měsíc. Jsme teď sami dva na dovolené - dovolenou s dětmi jsme absolvovali před týdnem. Samozřejmě není vše jen růžové, ale všechny dosavadní neshody nás jen sblížily, a my se těšíme na mnoho dalších společných let.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Zdravím. Naše seznámení proběhlo velice rychle.Jediným problémem ze začátku bylo to,že jsem neměla vip členství a tudíž jsem neviděla fotky ostatních ani jim nemohla odepsat.Zaujala jsem hodně lidí,ale ozvala se jen jednomu a to jen na základě informací z jeho profilu.Ten človíček byl tak duchaplný,že mi napsal svůj mail,kdybych se náhodou chtěla ozvat.No a já se ozvala,pak už to šlo ráz na ráz......

Seznámení paní Aleny

Seznámení paní Aleny

V listopadu by se měla naše rodina rozrůst o dalšího člena a těším se na to, co nám život přinese dál. Ještě jednou Vám děkuju a přeji i dalším Vaším klientům, aby našli to, co hledají, nebo to, o čem ani neví, že je to pravé.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Lucie a Pavla

Napsali jste nám - příběh uživatelů Lucie a Pavla

Milá seznamko. Děkujeme. Díky Vám jsme měli 25.2.2015 první rande a jak to dopadlo? 30.7.2016 jsme si řekli své ANO.

Helena - Od setkání uplynulo 7 měsíců a náš vztah je stále hezčí a hezčí...

Helena - Od setkání uplynulo 7 měsíců a náš vztah je stále hezčí a hezčí...

Díky vaší seznamce jsme našla svého současného partnera. Partner byl jedním z mužů, které jsem oslovila hned první den, ale odepsal mi až za několik týdnů (což jsem už nečekala) a nevypadalo to vůbec nadějně, jelikož hledal někoho z blízkého okolí (jsme 160 km daleko)....

Seznámení pana Jiřího

Seznámení pana Jiřího

Díky seznamce Elitedate jsem se seznámil se skvělou slečnou, s kterou bych se normálně asi ani neměl šanci potkat. Doba klasickému seznámení zrovna nepřeje (COVID-19), tak jsem rád, že jsem mohl využít tuto možnost.