Napsali jste nám - příběh uživatelů Drahomíry a Rudolfa

Napsali jste nám - příběh uživatelů Drahomíry a Rudolfa

Dobrý den,

Ano, díky vaší seznamce jsem poznal a seznámil se  se sympatickou paní. Její inzerát byl velice zajímavý, a jasně napsaný. Zaujaly mne také její fotografie, byly hezké .Její profil odpovídal mému zájmu. Nejsem pro dlouhé psaní a nabídl jsem setkání, přestože hledala někoho z blízkého okolí což jsem usoudil, že 120 km, není tak daleko.

První schůzka proběhla velmi příjemně a zajímavě v jejím bydlišti. Po 3-hodinovém obědě, kdy jsme si příjemně popovídali o životě, jsme se šli projít do botanické zahrady. Nastala průtrž mračen a my přitisknuti k sobě,  pod malým, jedním deštníkem jsme dorazili na zastávku tramvaje. K našemu úžasu jsme nastoupili do staré, tramvaje, která jezdila před 50 lety. (Jezdí 1 x za rok jako atrakce). Zachránila nás před úplným promočením. Rozhodli jsme se ještě posedět u kávy a napadlo nás jít do kina na veselohru. Rozešli jsme se s dobrým pocitem, prožitého dne a s nadějí na další  setkání. Při rozloučení, jsem překvapivě dostal pusu na tvář. Od té doby si denně voláme, přes víkendy se scházíme, zjistili jsme, že máme hodně společných zájmů a potvrzujeme, že láska kvete v každém věku (pro někoho možná otřepaná fráze).

Z naší zkušenosti můžeme vaší seznamku vřele doporučit A pokud máme využít vaší nabídku, máme milou kamarádku, která by se ráda seznámila přes Vaší seznamku. Ještě jednou Vám děkujeme, vaše seznamka je jedna z nejlepších a jsme rádi, že jsme se přes ní seznámili.


Zdraví,
Drahomíra a Rudolf

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení pana Jana

Seznámení pana Jana

Ale, musím uznat, že již po pár dnech jsem našel partnerku která je fantastická a asi i vysněná. Dnes tohoto rozhodnutí vůbec nelituji a jsem šťastný, že jsem tento krok udělal. Pevně věříme oba, že Náš vztah vydrží po dlouhou dobu a bude se rozvíjet jen k tomu nejlepšímu.

Díky náhodě, že jsem se přihlásila v pravý čas na správnou seznamku

Díky náhodě, že jsem se přihlásila v pravý čas na správnou seznamku

Po několika dnech jsme se viděli i osobně.  Nebyla to láska na první pohled, ale postupně jsme se poznávali víc a víc a objevili naše vnitřní hodnoty. Dnes jsme spolu už půl roku.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Zdenky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Zdenky

Není co dodat jsem moc spokojená i zamilovaná a to jsem nečekala v mém věku. Moc mi pomohla tato seznamka. Pokud můžu přispět malou radou tak ať se ženy nebojí ozvat se jako první, muži tam asi spí. Já to udělala a vyplatilo se.

Napsali jste nám - příběh Jany a Luďka

Napsali jste nám - příběh Jany a Luďka

Začali jsme se více a více poznávat a zjistili jsme, že je nám spolu moc dobře. Po roce na oslavu ročního setkání, opět v restauraci u Tonka, jsme se  zasnoubili a příští rok plánujeme svatbu.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Šárky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Šárky

Jak jsme se seznámili? ... hned jak jsem se registrovala tak me začal psát a byl vytrvalý a pak jsme se domluvili na schůzce. ... vlastně ne na schůzce ale výletě.... kde jsme se poznali vic jak při kafi....

Napsali jste nám - příběh uživatelky Radky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Radky

A mou snahu neúspěšnou nepřisuzuji Vaši seznamce. Nebyla ta správná doba a má netrpělivost mne odradila. Přeji všem potencionálním párům hodně štěstí a lásky vzájemné. :-) Možná mě čeká štěstí v podobě nové lásky jinde a za jiných okolností. JSTE SOLIDNÍ SEZNAMKA!