Napsali jste nám - příběh uživatelky Ivany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Ivany

Děkuji Vám za přání a věřím, že budu šťastá...konečně.

Nejsem žádná mladice, už jsem překročila čtyřicítku, ale duchem se cítím stále mladá. Je to krásný pocit, poznat někoho s kým prožíváte to souznění...tu chemii. Napsali jsme si a za dva dny se setkali. Jsme oba z Mostu a tak to byl snazší a rychlejší. Už první políbení (při seznámení) bylo jiné...tak zvláštní. Já dostala kytičku a následovala večeře. Bylo krásné počasí a seděli jsme na terase. Až když začali uklízet terasu, tak jsme si uvědomili, že jim tam překážíme...následoval rozchod.

Pak do pozdní noci spousta zpráv přes telefon...bylo to milé a lehce intimní. Pak přišlo pár schůzek (seznámení s našimi psíky) a asi po týdnu pozvání na večeří (v soukromí na jeho baráčku). Stručně řečeno...nádherný den i večer a noc. Já však hned za dva dny odlétala na dovolenou se svou sestrou. Naše komunikace ale probíhala stále. Nepamatuji si, že bych se kdy cítila tak šťastně.

Přes Elitedate jsem měla pár schůzek, ale nikdy tam nepřeskočila ta jiskra. Tohle se stalo ve chvíli, kdy jsem rezignovala a chtěla profil zrušit.

Děkuji Vám za můj šťastný život, který trvá už osm měsíců. Žijeme spolu na baráčku, já se učím starat o zahrádku (hóóódně rozlehlou). Líbí se mi to a ten klid, který tam je...na to nemám slov. Jsem nesmírně spokojená. V létě plánujeme společnou dovolenou ve Francii...Saint Tropez. Trošku komplikované kvůli psíkům...zajišťujeme hlídání.

Držte nám palce, ať to vydrží.

Ještě jednou děkuji.

Ivana z Mostu

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Lucky

Seznámení paní Lucky

Díky Vaší seznamce jsem de dokázala seznámit s přítelem, se kterým si skvěle rozumím. Všechno je na dobré cestě a snad to tak bude i nadále pokračovat. Hodně štěstí Všem ostatním.

Napsali jste nám - příběh uživatele Romana

Napsali jste nám - příběh uživatele Romana

Muj pribeh je nasledujici: Prohlizel jsem si seznamku a v mem profilu jsem mel vzkaz ze muj profil zaujal. Prislo rande a od te doby jsme spolu a stastni. Moc si rozumime a mame se moc radi. Vsem moc preji hodne stesti. Roman Z.

Napsali jste nám - příběh uživatele Luboše

Napsali jste nám - příběh uživatele Luboše

Určitě můžu vaši seznamku doporučit i jiným lidem, kteří jsou, stejně jako já, časově vytížení a nechtějí ztrácet čas povrchními vztahy nebo komunikací na sítích, ale naopak dávají přednost pečlivějšímu, možná uváženějšímu výběru partnera v tom rychlém světě kolem nás. 

Napsali jste nám - příběh Helči a Alexandra

Napsali jste nám - příběh Helči a Alexandra

Dnes už je to necelý rok, kdy se navštěvujeme a máme podobné vyhlídky do budoucna. Uvažujeme nad pozemkem a stavbou rodinného domu. Chceme si navzájem plnit naše sny. Pokud dva lidi k sobě hledají vzájemnou cestu, tak by vzdálenost neměla hrát hlavní roli. A touto cestou bychom Vám chtěli poděkovat a přejeme ostatním, aby měli štěstí jako my dva.

Hynek - náš vztah začal pusou

Hynek - náš vztah začal pusou

Po dlouhém chození a povídání si v přírodě jsme se k sobě přiblížili a dali si pusu. Tím vznikl náš vztah. Děkuji moc vývojářům a nezapomeňte uživatelé, že na každého čeká láska.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Veroniky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Veroniky

Chtěla jsem vám poděkovat za všechny služby, které byly s mym inzerátem spojené. Z vaši strany bych to povazovala za opravdu profesionální práci.