Napsali jste nám - příběh uživatelky Ivany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Ivany

Děkuji Vám za přání a věřím, že budu šťastá...konečně.

Nejsem žádná mladice, už jsem překročila čtyřicítku, ale duchem se cítím stále mladá. Je to krásný pocit, poznat někoho s kým prožíváte to souznění...tu chemii. Napsali jsme si a za dva dny se setkali. Jsme oba z Mostu a tak to byl snazší a rychlejší. Už první políbení (při seznámení) bylo jiné...tak zvláštní. Já dostala kytičku a následovala večeře. Bylo krásné počasí a seděli jsme na terase. Až když začali uklízet terasu, tak jsme si uvědomili, že jim tam překážíme...následoval rozchod.

Pak do pozdní noci spousta zpráv přes telefon...bylo to milé a lehce intimní. Pak přišlo pár schůzek (seznámení s našimi psíky) a asi po týdnu pozvání na večeří (v soukromí na jeho baráčku). Stručně řečeno...nádherný den i večer a noc. Já však hned za dva dny odlétala na dovolenou se svou sestrou. Naše komunikace ale probíhala stále. Nepamatuji si, že bych se kdy cítila tak šťastně.

Přes Elitedate jsem měla pár schůzek, ale nikdy tam nepřeskočila ta jiskra. Tohle se stalo ve chvíli, kdy jsem rezignovala a chtěla profil zrušit.

Děkuji Vám za můj šťastný život, který trvá už osm měsíců. Žijeme spolu na baráčku, já se učím starat o zahrádku (hóóódně rozlehlou). Líbí se mi to a ten klid, který tam je...na to nemám slov. Jsem nesmírně spokojená. V létě plánujeme společnou dovolenou ve Francii...Saint Tropez. Trošku komplikované kvůli psíkům...zajišťujeme hlídání.

Držte nám palce, ať to vydrží.

Ještě jednou děkuji.

Ivana z Mostu

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - zkušenost pana Jaroslava

Napsali jste nám - zkušenost pana Jaroslava

Děkuji za příjemné služby a prostředí. Je to kultivované, nikoho nikam netlačíte.

Seznámení pana Milana

Seznámení pana Milana

Vážený týme Elite Date, cestou Vaší databáze jsme se seznámili - za to Vám náleží velký dík! A to i přes naši "vybíravost a náročnost" i v naší společnosti obecný problém najít vhodného partnera/partnerku....

Napsali jste nám - příběh uživatelky Dany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Dany

Tak jsem mu odepsala, sešli jsme se a baví mě zatím tak, že jsem si zrušila u vás účet, protože nemám zájem o někoho jiného. Ale známe se velmi krátce, tak se zatím opravdu poznáváme. Pokud se z toho vyvine něco víc určitě se vám ještě ozvu.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Asi uznáte, že tohle opravdu není zářivá reklama na vaše služby...ale za sebe můžu Elite Date jen doporučit, ty dva měsíce, co jsem byla prémiovým členem, mě fakt bavily. Systém máte vychytaný, na žádné úchyly jsem nenarazila...a jestli je něco, co mi vadilo, tak to si fakt nevzpomenu, neb jsem tam včera vlezla po dlouhých 7 měsících jen proto, abych svůj účet zrušila...

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

Dobrý den Elitedate, chtěl bych vás požádat tímto emailem o zrušení mého profilu Petr N. z Olomouckého kraje. 43.let. Našel jsem si u vás ženu jakou jsem si přál, tímto vám děkuji. Profil mé nové známosti je Johanka V. středočeský kraj 47.let. Po týdenním psaní, jsem se vypravil na osobní návštěvu do Prahy, padli jsme si oba do oka. Teď o víkendu byla Johanka u mě a krásně nám to klape, děkujeme za seznámení.:-)

Marcela - za měsíc spolu jedeme na dovolenou

Marcela - za měsíc spolu jedeme na dovolenou

Děkuji za to , že jsem se mohla na Vaši seznamce seznámit se skvělým partnerem, kdy jsem nedoufala, že ještě někoho takového v životě potkám.