Napsali jste nám - příběh uživatelky Ivy

Napsali jste nám - příběh uživatelky Ivy

Dobrý den,

ráda se podělím o svůj příběh.

Na seznamku Elite Date jsem se přihlásila z jednoho prostého důvodu, nechtěla jsem zůstat po rozchodu sama.Sice jsem docela váhala, ale nakonec touha poznat někoho s kým se opět budu cítit šťastná zvítězila.

Napsala jsem svůj profil, a moc aktivní nebyla, občas jsem se podívala na profily mužů, kteří by mě mohli zaujmout,ale spíše jsem vyčkávala, až se někdo ozve mě. A opravdu po čase si muži můj profil prohlíželi, někteří našli odvahu oslovit mě. První rande se bohužel nevydařilo.Tak jsem si řekla, zkusím ještě jedno a uvidím, snad budu mít větší štěstí.

Aleš si mě našel sám, oslovil mě a nějakou dobu se neozval. Po několika dnech se připomněl znovu. Začali jsme si psát, a vzápětí si předali telefonní čísla, takže naše další komunikace už byla více osobnější.

První rande proběhlo asi po dvou týdnech, oba jsme byli hodně nervozní a plní očekávání. Setkání dopadlo velmi dobře, padli jsme si do oka naprosto ve všem. A pak už vztah nabral obrovskou rychlost, já měla naplánovanou dovolenou, kterou jsme strávili spolu u něho na chatě, i když jsme se v podstatě vůbec neznali, společně chvíle byly úžasné. Asi i tím, že jsme si oba prožili své........, a chtěli začít znovu žít, a hlavně si užívat.

Nyní jsme spolu teprve dva měsíce, ale vztah se vyvíjí velmi dobře, plánujeme společnou budoucnost, plánujeme společné bydlení, plánujeme spoustu společných aktivit. Někomu se tohle může zdát bláznivé, ale my jsme šťastní.

A proto bych chtěla vzkázat všem nevzdávejte se.
Vychutnávejte si život,
procházejte se po slunci
obdivujte oblohu a její krásu
buďte praštění,buďte milí,buďte vtipní,
buďte sví,není čas na jiné věci,
nikdo z nás neodchází odsud živý.

Nenechte si utéct život mezi prsty, moc všem přeji, aby i je potkalo to obrovské štěstí, pocítit znovu LÁSKU.


Z celého srdce přeje Iva.

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Iveta - na nic jsme nečekali a ihned si zavolali...

Iveta - na nic jsme nečekali a ihned si zavolali...

Setkání bylo nádherné, duchovní, slušné, ostýchavé... jiskra přeskočila a oba jsme pocítili, že máme zájem hned vztah budovat. Moc děkuju, že touto cestou jsem měla možnost najít úžasného člověka 🤗 Přeju všem, kdo hledají, ať to nevzdávají.. chce to trpělivost a věřit.

Seznámení pana Reného

Seznámení pana Reného

Seznámil jsem se touto cestou s nejhodnější partnerkou na světě, je nám moc fajn, děti máme ve střídavé péči, což nám vyhovuje. Padli jsme si do oka hned při první schůzce a je nám moc fajn, plánujeme svatbu, dítě a společný život a mnoho krásných chvilek....

Napsali jste nám - příběh uživatelky Martiny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Martiny

Byla jsem zde na seznamce jen neuvěřitelný měsíc a věřím, že jsem poznala opravdu úžasného člověka. Děkuji vašemu týmu!!

Petra - na prvním rande už lítaly jiskřičky

Petra - na prvním rande už lítaly jiskřičky

Seznamka Elite date mi přišla seriózní, žádné falešné profily, zájemci měli vážný zájem o vztah a už během prvního týdne jsem poznala fajn lidi.

Seznámení pana Pavla

Seznámení pana Pavla

De facto jsem byl přihlášený už druhý rok, a přes několik neúspěšných setkání sem se nevzdával a hledal dál a dál 🙂 A skoro před měsícem se trpělivost proměnila v nádhernou, nádhernou lásku, věřím a skutečně cítím, že lásku na celý život.

Na dovolené jsme si ujasnili, že chceme být spolu!

Na dovolené jsme si ujasnili, že chceme být spolu!

Byť jsem si to Vaše roční členství užila ani ne měsíc a na schůzce jsem byla pouze na jediné, to co jsem našla, je k nezaplacení - partnera, se kterým se máme rádi a je nám spolu krásně a jsme zamilovaní. Což už jsem popravdě řečeno nevěřila, že se mi podaří.