Napsali jste nám - příběh uživatelky Ivy

Napsali jste nám - příběh uživatelky Ivy

Dobrý den,

ráda se podělím o svůj příběh.

Na seznamku Elite Date jsem se přihlásila z jednoho prostého důvodu, nechtěla jsem zůstat po rozchodu sama.Sice jsem docela váhala, ale nakonec touha poznat někoho s kým se opět budu cítit šťastná zvítězila.

Napsala jsem svůj profil, a moc aktivní nebyla, občas jsem se podívala na profily mužů, kteří by mě mohli zaujmout,ale spíše jsem vyčkávala, až se někdo ozve mě. A opravdu po čase si muži můj profil prohlíželi, někteří našli odvahu oslovit mě. První rande se bohužel nevydařilo.Tak jsem si řekla, zkusím ještě jedno a uvidím, snad budu mít větší štěstí.

Aleš si mě našel sám, oslovil mě a nějakou dobu se neozval. Po několika dnech se připomněl znovu. Začali jsme si psát, a vzápětí si předali telefonní čísla, takže naše další komunikace už byla více osobnější.

První rande proběhlo asi po dvou týdnech, oba jsme byli hodně nervozní a plní očekávání. Setkání dopadlo velmi dobře, padli jsme si do oka naprosto ve všem. A pak už vztah nabral obrovskou rychlost, já měla naplánovanou dovolenou, kterou jsme strávili spolu u něho na chatě, i když jsme se v podstatě vůbec neznali, společně chvíle byly úžasné. Asi i tím, že jsme si oba prožili své........, a chtěli začít znovu žít, a hlavně si užívat.

Nyní jsme spolu teprve dva měsíce, ale vztah se vyvíjí velmi dobře, plánujeme společnou budoucnost, plánujeme společné bydlení, plánujeme spoustu společných aktivit. Někomu se tohle může zdát bláznivé, ale my jsme šťastní.

A proto bych chtěla vzkázat všem nevzdávejte se.
Vychutnávejte si život,
procházejte se po slunci
obdivujte oblohu a její krásu
buďte praštění,buďte milí,buďte vtipní,
buďte sví,není čas na jiné věci,
nikdo z nás neodchází odsud živý.

Nenechte si utéct život mezi prsty, moc všem přeji, aby i je potkalo to obrovské štěstí, pocítit znovu LÁSKU.


Z celého srdce přeje Iva.

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Já už nehledám. Já už vím, že ho mám!

Já už nehledám. Já už vím, že ho mám!

Děkuji, našla jsem si svého prince. Přeji všem, kteří stále hledají, aby našli tu pravou, či toho pravého.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Kamily

Napsali jste nám - příběh uživatelky Kamily

Děkuji, že jsem díky vaší seznamce potkala přítele. I přesto, že jsem zprvu měla z internetové seznamky strach, sebrala jsem všechnu odvahu, zaregistrovala se a dnes nelituji. Seznámila jsem se tak díky vaší seznamce s člověkem, kterého nyní mohu nazývat miláčkem a trávit s ním volné chvilky.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Markéty

Napsali jste nám - příběh uživatelky Markéty

Krásný vztah dvou pro sebe stvořených lidí začal typickými seznamkovými větami: „Ahojky jak se vede? :) “, „Ahoji:) Sluníčko konečně svítí, takže skvěle :)“..... Štěstí nechodí po horách, ale po seznamkách, a tímto děkujeme týmu ELITE Date za možnost se konečně najít. :)  DO TOHO, držíme vám všem pěsti. :)

Napsali jste nám - příběh uživatele Milana

Napsali jste nám - příběh uživatele Milana

Srdečně zdravím váš celý tým Elitedate a musím vyjádřit velkou pochvalu a dík za váš profesionálně a bezproblemově vedený tento seznamovací portál. Nelze jinak, než vám zapsat jedničku a pět hvězdiček.

Simona - vyšlo to a já věřím, že už je to navždy

Simona - vyšlo to a já věřím, že už je to navždy

Plánujeme výlety, i letní dovolenou, po večerech hrajeme u sklenky vína deskové hry a smejeme se spolu od srdce jako malé děti. Je to neskutečně krásné a za to Vám patří můj dík.

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

A ted jsme spolu pul roku. Zažili jsme spolu krasne zážitky. A myslim ze toho mame ještě spoustu před sebou. A ze mame dohromady čtyři deti,to nam nevadí. Je s nimi sranda a oba je milujeme. A co v ložnici mame klic a nebojime se ho pouzit. Takže vsem držím palce a věřte chce to jenom to zkusit.