Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Dobrý den,

na seznamce mi skončilo členství, můj profil měl být vymazán. Ale naštěstí nebyl :)

Můj stávající přítel mi poslal zprávu a protože jsem neměla prodloužené členství, nemohla jsem si ji přečíst. Byla jsem v té době přesvědčená, že si s hledáním partnera dám na nějaký čas pauzu. Ale protože mě zajímalo, co je ve zprávě, prodloužila jsem si členství o další půl rok.

Chvilku jsme si s přítelem psali, po týdnu se setkali a hned na první schůzce jsme si padli do oka. Od toho dne se vidíme velmi často a náš vztah je opravdu velmi silný. Nepamatuji se, kdy jsem se v životě cítila tak moc šťastná.

Jana Sch.

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Petry

Seznámení paní Petry

Již jsme manželé. Svatba proběhla v Itálii na den přesně - dva roky od našeho prvního setkání, spojili jsme ji rovnou s líbánkami a projeli několik italských měst.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Pavly

Napsali jste nám - příběh uživatelky Pavly

Psali jsme ale dál a po několika osobních setkáních jsme oba věděli, že je to "ono". Byli jsme si natolik sympatičtí a  pociťovali jsme takové zvláštní souznění, pocit, že se známe již dlouho. Ostatně to jsme zjišťovali už během našeho psaní, naše dopisy byly čím dál vřelejší a osobnější. Zjistili jsme, že máme podobný náhled na život, podobné zájmy, koníčky a jsme si i povahově podobní. Honzík mě přesvědčil o tom, že vzdálenost mezi lidmi se neměří v kilometrech, ale tím jak moc jsme si blízcí.. A že náš vztah za to stojí!

Seznámení paní Romany

Seznámení paní Romany

Moc bych chtěla poděkovat vaší seznamce a doporučit ji všem co hledají partnera. Jste opravdu solidní seznamka👍. Seznámili jsem se zde v srpnu loňského roku a jsme šťastní, že jsme se našli 💕.

Seznámení pana Ládi

Seznámení pana Ládi

Děkuji Vám, že ta seznamka existuje. Snad jsem našel konečně ženu svých snů. Jsme zamilovaní a máme hodně společného. Uvidíme jak to bude dál, ale věříme tomu.

Napsali jste nám - příběh uživatele Víta

Napsali jste nám - příběh uživatele Víta

Díky vaší seznamce jsem se sešel s dívkou, kterou jsem již znal, ale neviděli jsme se a nebyli spolu v kontaktu osm let.
Byla to náhoda nebo osud, to už je jedno. Můj život dostal smysl.

Seznámení paní Lucie

Seznámení paní Lucie

Mé seznámení netrvalo tak dlouho jak jsem myslela. Stihli jsme spolu tři hezké rande, ještě před rozšířením omezením v restauraci, na motokárách. Věděli jsme, že se chceme vídat dál. Momentálně jsme oba velmi spokojeni a chceme to udržet, co to jen půjde.