Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Dobrý den,

na seznamce mi skončilo členství, můj profil měl být vymazán. Ale naštěstí nebyl :)

Můj stávající přítel mi poslal zprávu a protože jsem neměla prodloužené členství, nemohla jsem si ji přečíst. Byla jsem v té době přesvědčená, že si s hledáním partnera dám na nějaký čas pauzu. Ale protože mě zajímalo, co je ve zprávě, prodloužila jsem si členství o další půl rok.

Chvilku jsme si s přítelem psali, po týdnu se setkali a hned na první schůzce jsme si padli do oka. Od toho dne se vidíme velmi často a náš vztah je opravdu velmi silný. Nepamatuji se, kdy jsem se v životě cítila tak moc šťastná.

Jana Sch.

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Radky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Radky

O to větší bylo moje překvapení, když jsem vyrazila na „první“ rande, na kterém jsem poznala super člověka se kterým stále jsem, je mi s ním hezky a doufám, že i nadále budu.

Seznámení paní Míly

Seznámení paní Míly

Nakonec po 2 měsících jsem se seznámila s úžasným partnerem. Sedli jsme si po všech stránkách a po dlouhé době zase miluji a jsem milována. Děkuji za to osudu a Vaší seznamce, že jsme se našli a jsou z nás partneři.

Seznámení paní Zuzany

Seznámení paní Zuzany

Jako bychom se znali už dlouho. Souzníme v mnoha směrech, společný máme hlavně smysl pro humor. S postupujícím časem poznáváme, že to, co bylo na začátku dobré, je pořád lepší a lepší. Jsme spokojeni v naší každodennosti a prorůstáme navzájem. Je prostě fajn mít někoho, kdo vás po náročném dni obejme a zajímá ho, co jste prožili.

Seznámení Martina a Alžběty

Seznámení Martina a Alžběty

Dnes už víme, že spřízněná duše se opravdu dá najít, a nám se to podařilo i díky Vám. Shodli jsme se na tom, že z tohoto pohledu bylo těch pár stovek za členství zcela bez pochyb nejlepší investicí v našich životech.

Napsali jste nám - příběh uživatele Radka

Napsali jste nám - příběh uživatele Radka

Moje zkušenost je pozitivní a hlavně nevzdávat se a komunikovat. Po nějaké době jsem se seznámil s prima kamarádkou a jsme spolu spokojeni. Jsme rádi, že jsme se zde seznámili.

Napsali jste nám - příběh uživatele Jaromíra

Napsali jste nám - příběh uživatele Jaromíra

Našel jsem si kamarádku na tenis, tak uvidím, co bude dál. Tedy díky Vám. Myslím, že máte dobré parametry pro Vaši práci. Díky a zatím u Vás končím. Zdraví Jaromír...