Seznámení paní Lenky

Seznámení paní Lenky

Dobrý den,

jen stručně :-)

K seznamkám obecně jsem velmi skeptická, protože muži zde nejsou upřímní a jde jim pouze o jedno. Nebo se zapletete do placení a placení a nelze se odhlásit apod. Ale u Vás to vcelku vypadá, že opravdu muži stojí o plnohodnotný vztah.

I když můj partner byl třetí poslední pokus  :-). Potkala jsem na seznamce ELITE Date muže, se kterým máme společné zájmy, chutě i pohled na život. Což v našem věku převládá. Věnujeme se sami sobě a je to moc fajn..... moc si přeji, aby nám to vyšlo. :-)


Vaši seznamku již doporučuji, protože nás samostatných žen je hodně. :-)


Moc Vám přeji i další spokojené páry....

Mějte se hezky.

Lenka

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámených uživatelů.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení Daniely a Petra

Seznámení Daniely a Petra

Ač ani jeden z nás nepočítal s tím, že by se prostřednictvím Elite Date opravdu s seznámil s někým, kdo by se mohl stát potencionálním partnerem, o to více si vážíme toho, že jsme se našli. Oba jsme již pokročilejšího věku (60 a 67 let), ale duchem se citíme mnohem mladší.

Seznámení paní Jitky

Seznámení paní Jitky

Měla jsem štěstí, hned na začátku jsem si začala psát s chlapem, se kterým jsme si vzájemně sedli. Sešla jsem se jenom s ním a po 2 měsících jsme se sestěhovali. Je to parťák pro mě i pro mého syna (i pro mé velké psy). 😁

Seznámení paní Aleny

Seznámení paní Aleny

Jen stručně. Nás spojil ten koronavirus. Člověk je doma uvězněn, tak má více času na přemýšlení a intenzivní hledání na seznamce. No, ale podařilo se. Zatím jsem se neviděli, ale stále intenzivněji si píšeme a i na  dálku 200 km to funguje.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Šárky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Šárky

Nechodily mi žádné vulgární nabídky ani podobné výroky. S přítelem jsme se shodli, že pokud se chce člověk opravdu seznámit, tak toto je v dnešní době jediná možnost. Musí se ovšem vyplnit dotazník pravdivě, jinak to nemá cenu. Nám se to díky bohu podařilo a doufám že budeme spolu nadále.

Napsali jste nám - příběh Jana a Zuzany

Napsali jste nám - příběh Jana a Zuzany

Jmenuje se Zuzanka a tak jako si rozumim s ní jsem si nikdy s žádnou nerozumněl. Mame stejne sny a ve spoustě veci si rozumíme. Je nadherná hodná a mam ji vlastně jen díky Vaši seznamce.

Marcela - za měsíc spolu jedeme na dovolenou

Marcela - za měsíc spolu jedeme na dovolenou

Děkuji za to , že jsem se mohla na Vaši seznamce seznámit se skvělým partnerem, kdy jsem nedoufala, že ještě někoho takového v životě potkám.