Založit si Elite date pro mě byla životní investice, která se vyplatila!

Založit si Elite date pro mě byla životní investice, která se vyplatila!

Dobrý den,

V březnu tomu byl rok, co jsem se seznámila přes vaší seznamku se svým partnerem. Prvně jsem seznamce nedávala moc šancí, ale nakonec moje zvědavost zvítězila, zaplatila jsem si členství na půl roku a po pár dnech jsem si domluvila první schůzku. Paradoxně oba jsme šli na schůzku spíše ze zvědavosti, nedávali jsme tomu moc šancí. Údajně jsem na přítele byla až moc pohledná, nevěřil si a z mé strany byly pochybnosti o fungování vztahu s partnerem, který má syna z předchozího manželství. Za sebe jsem ráda, že jsem vztahu dala šanci, protože jsem našla partnera do života, který je se mnou v dobrém i zlém. Plánujeme, budujeme, navzájem se podporujeme a věříme si. Založit si Elite date pro mě byla životní investice, která se vyplatila! Děkuji 😊

Kristýna

Kristýna K1.jpg


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatele Radka

Napsali jste nám - příběh uživatele Radka

Moje zkušenost je pozitivní a hlavně nevzdávat se a komunikovat. Po nějaké době jsem se seznámil s prima kamarádkou a jsme spolu spokojeni. Jsme rádi, že jsme se zde seznámili.

Napsali jste nám - příběh uživatele Jaroslava

Napsali jste nám - příběh uživatele Jaroslava

Se svou novou partnerkou budeme trávit vánoční svátky, což je asi ten největší dárek, jaký jsme mohli dostat.

Seznámení paní Nikoly

Seznámení paní Nikoly

Mám radost, že existuje tento způsob seznámení pro ty, kteří mají stejný životní úděl - věnovat se svému zaměstnání na plno, bez touhy se slepě seznamovat na baru a mít v seznamování "vyšší koncept nežli hledat nějaké povyražení".

Napsali jste nám - příběh Jardy a Jarky

Napsali jste nám - příběh Jardy a Jarky

Do mého života vstoupila žena, která měla přesně ty vlastnosti, co jsem si napsal do mého seznamu. Připadalo mi to neskutečné a ona mi každý den dokazuje že je vším co jsem si přál. I když jsme spolu krátce, připadá nám, že se známe dlouho. Žijeme jeden pro druhého, plánujeme společný život a vezmeme se.

Seznámení paní Zuzany

Seznámení paní Zuzany

Chtěla jsem vám poděkovat za vaši seznamku. Příští týden 14.2. to bude rok, co jsme se s přítelem na vašich stránkách našli a je to pořád krásné a zamilované. I přesto, že nás dělí vzdálenost cca 70km, trávíme spolu každý víkend, výletujeme, jak nám čas dovolí a jsme denně v kontaktu.

Seznámení paní Miluše

Seznámení paní Miluše

Ale nakonec moje zvědavost byla tak velká, že jsem se odhodlala kliknout na jednoho pána, který mi odepsal. Velice mě zaujal tím, jak jsme si začali psát. Ještě jsme se nepotkali, zatím je to dost složité, píšeme si už přes rok, ale neztrácím naději, že se jednou tak stane.