Založit si Elite date pro mě byla životní investice, která se vyplatila!

Založit si Elite date pro mě byla životní investice, která se vyplatila!

Dobrý den,

V březnu tomu byl rok, co jsem se seznámila přes vaší seznamku se svým partnerem. Prvně jsem seznamce nedávala moc šancí, ale nakonec moje zvědavost zvítězila, zaplatila jsem si členství na půl roku a po pár dnech jsem si domluvila první schůzku. Paradoxně oba jsme šli na schůzku spíše ze zvědavosti, nedávali jsme tomu moc šancí. Údajně jsem na přítele byla až moc pohledná, nevěřil si a z mé strany byly pochybnosti o fungování vztahu s partnerem, který má syna z předchozího manželství. Za sebe jsem ráda, že jsem vztahu dala šanci, protože jsem našla partnera do života, který je se mnou v dobrém i zlém. Plánujeme, budujeme, navzájem se podporujeme a věříme si. Založit si Elite date pro mě byla životní investice, která se vyplatila! Děkuji 😊

Kristýna

Kristýna K1.jpg


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Renáty

Napsali jste nám - příběh uživatelky Renáty

Když ovšem přišel ON a poprvé se usmál, věděla jsem, že káva nebude to, na co budu myslet zbytek dne. O pár dnů později jsme zašli do kina a já věděla, že jsem se zamilovala.

Květa - vyrážíme spolu na první společnou dovolenou

Květa - vyrážíme spolu na první společnou dovolenou

Se svým partnerem se vztah vyvíjí přirozeně, klidně a s respektem. Oba to bereme vážně a těšíme se, že spolu vyrážíme i na první společnou dovolenou. Seznamku vnímám jako seriózní prostor, kde se dá skutečně potkat někdo, kdo hledá opravdový vztah.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Blanky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Blanky

Bez vaší seznamky bychom neměli možnost se nikdy potkat a seznámit. Moc vám děkujeme za tuhle příležitost. Lásku je možné potkat v každém věku, člověk se nemá bát udělat ten první krok.

Napsali jste nám - příběh uživatele Jiřího

Napsali jste nám - příběh uživatele Jiřího

Seznámení proběhlo standartním způsobem, káva v restauraci, druhý den pěší tůra v Orl.horách a po měsíci scházení jsme jeli na společnou dovolenou na Madeiru. A tam se potvrdilo naše partnerství.

Napsali jste nám - názor paní Marty

Napsali jste nám - názor paní Marty

Celou dobu jsem vnímala, že všichni, kteří tuto agendu zpracovávají - pracují jistě s chutí a nadšením. Proto všem děkuji a přeji, ať se jim i nadále daří.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Mirky a Vlastíka

Napsali jste nám - příběh uživatelky Mirky a Vlastíka

Uvědomili jsme si, že jsme od života dostali nejkrásnější dar – zatím ještě křehké semínko velké lásky, kterému jsme oba odhodláni věnovat veškerou péči, aby vyrostlo v pevný, důvěrný a láskyplný vztah, po jakém jsme oba vždy toužili.