Seznámení Ivana - Děkuju Vám za Vaše kvalitní služby

Seznámení Ivana - Děkuju Vám za Vaše kvalitní  služby

Dobrý den,

děkuju Vám za Vaše kvalitní  služby :-). Mám vztah, který vypadá hezky...:-) Tedy členství nebudu obnovovat.

Pár ženám s kterými jsme komunikoval jsme poslal včera a dnes zprávu ...o tom že jsem našel partnerku a povzbudil jsem je, že je třeba i více než rok trpělivost...tedy i potažmo,  aby to nevzdávaly a využily Vašich služeb na další období ..

Přeju Vám všem at Vám vztahy k sobě i k druhým  hezky kvetou ..:-)

S úctou

Ivan

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Ivety

Seznámení paní Ivety

Dnes je to přesně měsíc, kdy jsem oslovila partnera, se kterým trávím každý víkend a máme se rádi ❤️. Děkuji za tuhle seznamku, kterou budu dále doporučovat.

Seznámení paní Romany

Seznámení paní Romany

Ráda bych touto cestou poděkovala za zprostředkování seznámení na Elitdate. V srpnu jsem se seznámila s mužem, se kterým se cítím moc dobře a před dvěma týdny jsme spolu strávili nádhernou dovolenou.

Seznámení pana Antonína

Seznámení pana Antonína

Hned na první schůzce jsme si strašně sedli a teď to vidíme do konce života:) Nechci nic zakřiknout, ale plánujeme děti, bydlení a společnou budoucnost. Ani jeden z nás nepochybuje, jsme strašně šťastný, vzájemně si věříme a důvěřujeme si:)

Seznámení pana Jaroslava

Seznámení pana Jaroslava

Příjemné seznamování s příjemnými protějšky a hlavně jsem tady u vás našel konečně tu pravou. Přeji všem ostatním to samé a vám ELITE Date hodně spokojených lidiček :-)

Honza - vaše seznamka je jediná solidní, kterou jsem poznal

Honza - vaše seznamka je jediná solidní, kterou jsem poznal

Děkuji Elite Date, že přispěla k mému úspěšnému seznámení. Myslím, že Vaše seznamka je jediná solidní, kterou jsem poznal.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Zdravím. Naše seznámení proběhlo velice rychle.Jediným problémem ze začátku bylo to,že jsem neměla vip členství a tudíž jsem neviděla fotky ostatních ani jim nemohla odepsat.Zaujala jsem hodně lidí,ale ozvala se jen jednomu a to jen na základě informací z jeho profilu.Ten človíček byl tak duchaplný,že mi napsal svůj mail,kdybych se náhodou chtěla ozvat.No a já se ozvala,pak už to šlo ráz na ráz......