Napsali jste nám - příběh Jana a Zuzany

Napsali jste nám - příběh Jana a Zuzany

Dobry den hned jak jsem se zaregistroval jsem poslal par zprav.

Jedna ale byla vyjimečná. Psal jsem ji me nynejsi pritelkyni. Napsal jsem ji nekdy kolem 8.12 a ona mi odepsala až nekdy 22.12 a pak zas dlouho nic. Tak jsem ji nekdy kolem 28.12 poslal zpravu že asi zajem mit nebude a popřál hezké svatky.

Na to mi přisla 30.12 odpoved kde mi napsala že jsem ji zaujal svyma odpovedma na jeji tri otázky. Poslala mi rovnou i tel.číslo. Já ji kolem devate vecer napsal no a slovo dalo slovo a psali jsme si až do 3 do rána. Hned druhý den na Silvestra jsme si psali znovu od rána až do druheho dne do 3, poslali jsme si snad tisic sms za ten den a domluvili se že se 1.1. sejdem.

Bohužel bylo všude zavreno tak jsme se domluvili že si dame čaj u mě a stejne jak jsme si rozumněli po sms bylo to tak i osobně. Padli jsme si do oka. Hned další víkend přespala u mě (nic nebylo :D ) nechala me cekat :) a do dnes si furt pisem volame a je nam fakt nadherně.

Jmenuje se Zuzanka a tak jako si rozumim s ní jsem si nikdy s žádnou nerozumněl. Mame stejne sny a ve spoustě veci si rozumíme. Je nadherná hodná a mam ji vlastně jen díky Vaši seznamce.

Předevčírem jsme se domluvili a oba zrušili clenstvi i profily u Vas ale vždy budu vdecný pravě Vám za ní :)

Ještě jednou děkuji a na zaver mohu slíbit že vas budu jen a jen doporucovat.

Jo a oba jsme nesmírně štastný a spokojený takže velké DÍK ;)

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Věrka a Pepík - Jsme důkazem toho, že láska si najde cestu i tam, kde ji nečekáte.

Věrka a Pepík - Jsme důkazem toho, že láska si najde cestu i tam, kde ji nečekáte.

Tímto bychom chtěli poděkovat této seznamce za to, že nám pomohla potkat toho pravého člověka. Pokud váháte, jestli si zde založit profil, jděte do toho! Možná vás čeká stejně krásný příběh jako nás.

Marcela - za měsíc spolu jedeme na dovolenou

Marcela - za měsíc spolu jedeme na dovolenou

Děkuji za to , že jsem se mohla na Vaši seznamce seznámit se skvělým partnerem, kdy jsem nedoufala, že ještě někoho takového v životě potkám.

Už jsem s ní 5 let ženatý a čekáme druhé miminko

Už jsem s ní 5 let ženatý a čekáme druhé miminko

Vše klape jak má. Takže lidé, neházejte flintu do žita, jelikož se prostě najde někdo, kdo vás bude mít rád. Děkuji za svojí ženu a hlavně díky Elitedate. Bez nich bych tuto nádhernou ženu nikdy neměl.

Seznámení paní Zuzany

Seznámení paní Zuzany

Chtěla jsem vám poděkovat za vaši seznamku. Příští týden 14.2. to bude rok, co jsme se s přítelem na vašich stránkách našli a je to pořád krásné a zamilované. I přesto, že nás dělí vzdálenost cca 70km, trávíme spolu každý víkend, výletujeme, jak nám čas dovolí a jsme denně v kontaktu.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Kamily

Napsali jste nám - příběh uživatelky Kamily

Všem, kteří váhají s využitím služeb seznamky vzkazuji, ať seberou odvahu a zkusí to. Také jsem se bála, ale teď jsem štastná. Stálo to za to. Děkuji ELITE date.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Zhruba po 14 dnech jsme se domluvili na první schůzce a od té doby se vídáme jak jen to jde, ačkoliv nás dělí vzdálenost cca 80km.  Už po týdnu jsme seznámili společně i naše děti a pak už jsme nevynechali žádný víkend. Trávíme společně každou volnou chvilku. Plánujeme společné bydlení.