Napsali jste nám - příběh Jana a Zuzany

Napsali jste nám - příběh Jana a Zuzany

Dobry den hned jak jsem se zaregistroval jsem poslal par zprav.

Jedna ale byla vyjimečná. Psal jsem ji me nynejsi pritelkyni. Napsal jsem ji nekdy kolem 8.12 a ona mi odepsala až nekdy 22.12 a pak zas dlouho nic. Tak jsem ji nekdy kolem 28.12 poslal zpravu že asi zajem mit nebude a popřál hezké svatky.

Na to mi přisla 30.12 odpoved kde mi napsala že jsem ji zaujal svyma odpovedma na jeji tri otázky. Poslala mi rovnou i tel.číslo. Já ji kolem devate vecer napsal no a slovo dalo slovo a psali jsme si až do 3 do rána. Hned druhý den na Silvestra jsme si psali znovu od rána až do druheho dne do 3, poslali jsme si snad tisic sms za ten den a domluvili se že se 1.1. sejdem.

Bohužel bylo všude zavreno tak jsme se domluvili že si dame čaj u mě a stejne jak jsme si rozumněli po sms bylo to tak i osobně. Padli jsme si do oka. Hned další víkend přespala u mě (nic nebylo :D ) nechala me cekat :) a do dnes si furt pisem volame a je nam fakt nadherně.

Jmenuje se Zuzanka a tak jako si rozumim s ní jsem si nikdy s žádnou nerozumněl. Mame stejne sny a ve spoustě veci si rozumíme. Je nadherná hodná a mam ji vlastně jen díky Vaši seznamce.

Předevčírem jsme se domluvili a oba zrušili clenstvi i profily u Vas ale vždy budu vdecný pravě Vám za ní :)

Ještě jednou děkuji a na zaver mohu slíbit že vas budu jen a jen doporucovat.

Jo a oba jsme nesmírně štastný a spokojený takže velké DÍK ;)

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatele Romana

Napsali jste nám - příběh uživatele Romana

Muj pribeh je nasledujici: Prohlizel jsem si seznamku a v mem profilu jsem mel vzkaz ze muj profil zaujal. Prislo rande a od te doby jsme spolu a stastni. Moc si rozumime a mame se moc radi. Vsem moc preji hodne stesti. Roman Z.

Honza - Nikdy jsem si nemyslel, že mi obyčejná seznamka změní život

Honza - Nikdy jsem si nemyslel, že mi obyčejná seznamka změní život

Když jsme se poprvé setkali naživo, byl jsem nervózní. Ale jakmile se usmála, všechna nervozita zmizela. Byla přesně taková, jaká byla ve zprávách – možná ještě lepší. Od toho dne už seznamka nebyla jen aplikací v telefonu, ale místem, kde začal náš příběh

Seznámení Báry a Martina

Seznámení Báry a Martina

Ráda bych podpořila všechny nezadané, aby nepřestávali věřit, že ten jejich vysněný protějšek skutečně mají šanci najít. Hledala jsem člověka se kterým se budu cítit sama sebou, který bude milovat přírodu, stejně jako já, bude sporťáķ a pohodář. Se kterým budu sedět před stanem se skleničkou vína a pozorovat západy slunce, který mě rozesměje a proto všechno ho budu milovat a on bude milovat mě.

Seznámení pana Tibora

Seznámení pana Tibora

Najít si někoho bez seznamky v mém věku je velmi těžké. Proto vám chci poděkovat, za vaši seznamku, nech těch štastných párů na vaší seznamce je stále vice a více. Každý chce být štastný a mít někoho rád.

Napsali jste nám - příběh uživatele Mirka

Napsali jste nám - příběh uživatele Mirka

No, jsme zatím v úplném začátku, takže toho nějak moc nenapíši. Podstatné ale je, že tato seznamovací možnost přes Váš program je moc fajn. Nevím ještě jak se bude vyvíjet naše seznámení, ale každopádně tuto otázku prodiskutujeme s mojí nastávající přítelkyní, která taktéž využila seznamovací možnost přes Váš program...

Seznámení paní Romany

Seznámení paní Romany

Ráda bych touto cestou poděkovala za zprostředkování seznámení na Elitdate. V srpnu jsem se seznámila s mužem, se kterým se cítím moc dobře a před dvěma týdny jsme spolu strávili nádhernou dovolenou.