Seznámení Martina a Alžběty

Seznámení Martina a Alžběty

Dobrý den,

dnes nepotřebujeme poradit ani se zeptat ohledně členství, dnes Vám jen chceme moc poděkovat. S pokorou a velkou vděčností za to, že jsme se našli. Než jsme si na elitedate.cz založili profily, měli jsme už za ty roky každý svoje ne zcela pozitivní zkušenosti, ale oba jsme to se vztahem vždycky mysleli vážně, jen jsme prostě nepotkávali ty správné protějšky... Martin to nevzdával, ale po opakovaných neúspěších už člověk pomalu ztrácí naději i odvahu; no a já jsem po letech samoty rozjela přihlašovací proces na misi u Lékařů bez hranic, aby ten život – když už měl být prožitý v samotě – měl nějakou smysluplnou náplň, no a upřímně: profil jsem si založila jako poslední pokus o seznámení a spíš jen proto, abych se naposledy přesvědčila, že „normální" chlapi už doopravdy nejsou ani na placené seznamce... :-D

Pocházíme každý odjinud, ale paradox je, že oba jsme několik let pracovali v budovách, které stojí přímo naproti sobě (Martin pracuje na Fakultě elektrotechniky a informatiky VŠB-TUO, já ve FN Ostrava - dnes si na sebe z práce občas přes cestu máváme jak dva puberťáci), ale patrně bychom se v „normálním životě" (= bez seznamky) prostě nepotkali. Po úvodních seznamovacích trapasech (holt ani jeden nejsme profesionální „balič") jsme to dali dohromady týden před tím, než Martinovi skončilo prémiové členství, a to jen proto, že byl vytrvalý a nenechal se poprvé odradit, když já jsem se tak hrozně chtěla neseznámit a utvrdit v tom, že správní chlapi vymřeli. :-D :-D :-D (Oba litujeme, že se nám původní konverzace ještě na seznamce nezachovala v úplnosti, abychom se po letech měli čemu zasmát.) No a jak to naše seznamování navzdory všemu dopadlo, to si můžete prohlédnout v příloze.

Dnes už víme, že spřízněná duše se opravdu dá najít, a nám se to podařilo i díky Vám. Shodli jsme se na tom, že z tohoto pohledu bylo těch pár stovek za členství zcela bez pochyb nejlepší investicí v našich životech.

Ještě jednou díky moc!

Martin a Alžběta Piešovi

 Seznámení Martina a Alžběty 2.png

 


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Lucky

Seznámení paní Lucky

Díky Vaší seznamce jsem de dokázala seznámit s přítelem, se kterým si skvěle rozumím. Všechno je na dobré cestě a snad to tak bude i nadále pokračovat. Hodně štěstí Všem ostatním.

Napsali jste nám - příběh uživatele Františka

Napsali jste nám - příběh uživatele Františka

Po delší době jsem se vaším prostřednictvím seznámil s úžasnou ženou, do které jsem se zamiloval na první pohled a, což jsem ani nečekal, je to oboustranné. Jsme rádi, že jsme se našli a plánujeme společný život.

Napsali jste nám - příběh uživatele Tomáše

Napsali jste nám - příběh uživatele Tomáše

Průběh mého seznámení byl velice prostý. Sešel jsem se se ženou, s níž jsem si předtím na Elitedate cca měsíc a půl psal. A od prvního rande již pokračujeme ve vztahu osobním kontaktem.

Napsali jste nám - příběh uživatele Víta

Napsali jste nám - příběh uživatele Víta

Díky vaší seznamce jsem se sešel s dívkou, kterou jsem již znal, ale neviděli jsme se a nebyli spolu v kontaktu osm let.
Byla to náhoda nebo osud, to už je jedno. Můj život dostal smysl.

Seznámení pana Jiřího

Seznámení pana Jiřího

Našel jsem na vaší seznamce nádherného člověka a jsem velmi šťasten. Ta krásná osoba se jmenuje Pavlínka a moc jsme se do sebe zamilovali. Vaše seznamka je velmi příjemné prostředí pro seznámení lidí, kteří hledají partnera pro život. Musím podotknout že na mě navíc působí velmi seriózně.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Ani

Napsali jste nám - příběh uživatelky Ani


Kdybych nevyužila služeb seznamky, nikdy bychom se nepotkali. Přesvědčilo mě to, že tento způsob seznamování je dnes nejen moderní, ale bude čím dále běžnější a v takto dobře vedené seznamce i úspěšný.