Seznámení Martina a Alžběty

Seznámení Martina a Alžběty

Dobrý den,

dnes nepotřebujeme poradit ani se zeptat ohledně členství, dnes Vám jen chceme moc poděkovat. S pokorou a velkou vděčností za to, že jsme se našli. Než jsme si na elitedate.cz založili profily, měli jsme už za ty roky každý svoje ne zcela pozitivní zkušenosti, ale oba jsme to se vztahem vždycky mysleli vážně, jen jsme prostě nepotkávali ty správné protějšky... Martin to nevzdával, ale po opakovaných neúspěších už člověk pomalu ztrácí naději i odvahu; no a já jsem po letech samoty rozjela přihlašovací proces na misi u Lékařů bez hranic, aby ten život – když už měl být prožitý v samotě – měl nějakou smysluplnou náplň, no a upřímně: profil jsem si založila jako poslední pokus o seznámení a spíš jen proto, abych se naposledy přesvědčila, že „normální" chlapi už doopravdy nejsou ani na placené seznamce... :-D

Pocházíme každý odjinud, ale paradox je, že oba jsme několik let pracovali v budovách, které stojí přímo naproti sobě (Martin pracuje na Fakultě elektrotechniky a informatiky VŠB-TUO, já ve FN Ostrava - dnes si na sebe z práce občas přes cestu máváme jak dva puberťáci), ale patrně bychom se v „normálním životě" (= bez seznamky) prostě nepotkali. Po úvodních seznamovacích trapasech (holt ani jeden nejsme profesionální „balič") jsme to dali dohromady týden před tím, než Martinovi skončilo prémiové členství, a to jen proto, že byl vytrvalý a nenechal se poprvé odradit, když já jsem se tak hrozně chtěla neseznámit a utvrdit v tom, že správní chlapi vymřeli. :-D :-D :-D (Oba litujeme, že se nám původní konverzace ještě na seznamce nezachovala v úplnosti, abychom se po letech měli čemu zasmát.) No a jak to naše seznamování navzdory všemu dopadlo, to si můžete prohlédnout v příloze.

Dnes už víme, že spřízněná duše se opravdu dá najít, a nám se to podařilo i díky Vám. Shodli jsme se na tom, že z tohoto pohledu bylo těch pár stovek za členství zcela bez pochyb nejlepší investicí v našich životech.

Ještě jednou díky moc!

Martin a Alžběta Piešovi

 Seznámení Martina a Alžběty 2.png

 


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Silvie

Seznámení paní Silvie

Celkem jsem za jeden a půl týden absolvovala 3 různá setkání a na třetím jsem potkala muže, se kterým se od té doby vídáme a jsme teď spolu 4 měsíce. 

Napsali jste nám - příběh uživatelky Heleny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Heleny

Dobrý večer, chtěla bych Vám moc poděkovat, neboť jsem se díky Vaší seznamce seznámila s úžasným mužem - přesně takovým, o kterém jsem celý život snila, ale nevěřila jsem, že by mohl existovat i ve skutečnosti. Takže už dva měsíce prožíváme kouzelný vztah. Již při prvním setkání jsme věděli, že spolu chceme být - sympatie byly oboustranné. Oba jsme si v životě prožili náročná období, takže si umíme všeho hezkého vážit. Od počátku si na nic nehrajeme, je nám spolu krásně a všechny volné chvíle trávíme společně. Máme se moc rádi a věříme, že tomu tak bude napořád. Nebýt Vaší seznamky, určitě bychom se nepoznali. Moc děkuji a přeji všem hodně štěstí. Helena

Seznámení paní Petry

Seznámení paní Petry

Diky vasi seznamce i ja nasla sveho skveleho partnera. Zacalo to tim, ze jsem ho upozornila na gramatickou chybu v jeho profilu. Podekoval, opravil a zacali jsme si psat. Probehly dve schuzky a na treti rande jsem za nim odletela do ciziny, kde byl s partou horolezcu. Od te doby spolu travime vikendy, planujeme vylety a tesime se na spolecnou budoucnost.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Renáty

Napsali jste nám - příběh uživatelky Renáty

Jsme spolu 4 měsíce. Stále se poznáváme a stále je nám spolu hezky. Co se cestování týče, stihli jsme už Salzburg, Vídeň, Prahu i Benátky a také společnou dovolenou s dětmi v jižních Čechách. A též společné Vánoce a Silvestra. Plánujeme jarní dovolenou na horách a pro nás dva výlet do Budapešti.

Seznámení pana Jana

Seznámení pana Jana

Našel jsem zde krásnou, upřímnou a inteligentní  ženu. Po dvou týdnech psaní na webu jsme si vyměnili čísla a komunikovali už jen pomocí SMS. Nyní začínáme budovat krásný vztah.

Napsali jste nám - příběh uživatele Jirky

Napsali jste nám - příběh uživatele Jirky

Chvíli jsme si dopisovali. Potom musela odjet do ciziny a já už myslel ze se neozve. Ozvala, dali jsem si schůzku v pátek a již při prvním pohledu z očí do očí jsme věděli ze je to ono. Byla krásná romantická procházka, oběd, další procházka a stále bylo o čem povídat. Při rozloučení nádherným polibkem jsem oba věděli ze to není poslední....