Seznámení Martina a Alžběty

Seznámení Martina a Alžběty

Dobrý den,

dnes nepotřebujeme poradit ani se zeptat ohledně členství, dnes Vám jen chceme moc poděkovat. S pokorou a velkou vděčností za to, že jsme se našli. Než jsme si na elitedate.cz založili profily, měli jsme už za ty roky každý svoje ne zcela pozitivní zkušenosti, ale oba jsme to se vztahem vždycky mysleli vážně, jen jsme prostě nepotkávali ty správné protějšky... Martin to nevzdával, ale po opakovaných neúspěších už člověk pomalu ztrácí naději i odvahu; no a já jsem po letech samoty rozjela přihlašovací proces na misi u Lékařů bez hranic, aby ten život – když už měl být prožitý v samotě – měl nějakou smysluplnou náplň, no a upřímně: profil jsem si založila jako poslední pokus o seznámení a spíš jen proto, abych se naposledy přesvědčila, že „normální" chlapi už doopravdy nejsou ani na placené seznamce... :-D

Pocházíme každý odjinud, ale paradox je, že oba jsme několik let pracovali v budovách, které stojí přímo naproti sobě (Martin pracuje na Fakultě elektrotechniky a informatiky VŠB-TUO, já ve FN Ostrava - dnes si na sebe z práce občas přes cestu máváme jak dva puberťáci), ale patrně bychom se v „normálním životě" (= bez seznamky) prostě nepotkali. Po úvodních seznamovacích trapasech (holt ani jeden nejsme profesionální „balič") jsme to dali dohromady týden před tím, než Martinovi skončilo prémiové členství, a to jen proto, že byl vytrvalý a nenechal se poprvé odradit, když já jsem se tak hrozně chtěla neseznámit a utvrdit v tom, že správní chlapi vymřeli. :-D :-D :-D (Oba litujeme, že se nám původní konverzace ještě na seznamce nezachovala v úplnosti, abychom se po letech měli čemu zasmát.) No a jak to naše seznamování navzdory všemu dopadlo, to si můžete prohlédnout v příloze.

Dnes už víme, že spřízněná duše se opravdu dá najít, a nám se to podařilo i díky Vám. Shodli jsme se na tom, že z tohoto pohledu bylo těch pár stovek za členství zcela bez pochyb nejlepší investicí v našich životech.

Ještě jednou díky moc!

Martin a Alžběta Piešovi

 Seznámení Martina a Alžběty 2.png

 


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Petry

Seznámení paní Petry

Diky vasi seznamce i ja nasla sveho skveleho partnera. Zacalo to tim, ze jsem ho upozornila na gramatickou chybu v jeho profilu. Podekoval, opravil a zacali jsme si psat. Probehly dve schuzky a na treti rande jsem za nim odletela do ciziny, kde byl s partou horolezcu. Od te doby spolu travime vikendy, planujeme vylety a tesime se na spolecnou budoucnost.

Seznámení paní Johany

Seznámení paní Johany

Jsme spolu od srpna a oba si to užíváme. Mě se po mém těžké manželství, ze kterého jsem, odešla, opravdu plní sny. Na této seznamce nenajdete zoufalce, kteří si chtějí tajně zaflirtovat, je tady placené členství a to už eliminuje dost. Také chválím jednoduché a férové odhlášení členství.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Naše seznámení bylo asi šťastná náhoda. Já sama jsem klikla na profil dnešního partnera a žádala jej o seznámemí. I on potvrdil seznámení. A naše povídání začalo. Asi po 3 dnech stáleho psaní, jsme se sešli a sympatie přeskočila. Je pravda , že samota je hrozná a když někdo někoho hledá, ví co chce. V tomto případě jsem byla já , jako žena iniciátorem. Proto všem ženám radím, zkuste to. Neváhejte.....

Napsali jste nám - příběh uživatele Libora

Napsali jste nám - příběh uživatele Libora

Když už jsem ztrácel naději, odpověděl jsem na profil ženy, kde jsem ani nedoufal, že by z toho něco bylo. Ona však odpověděla, došlo k výměně několika mailů a krátce potom jsme se setkali. V prvním setkání byla iniciativnější, takže přijela ona za mnou (naše vzájemná vzdálenost 60Km). Následně jsme se setkávali pravidelně o víkendech - jednou ona u mne, podruhé já u ní.

Seznámení paní Lenky

Seznámení paní Lenky

Padli jsme si do oka, přeskočila jiskra a už jsou to krásné 4 měsíce, můžu říci, že to je láska mého života, plánujeme společnou dovolenou a dokonce i společné bydlení. Proto neváhejte a zkuste své štěstí, opravdu to stojí za to.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Aničky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Aničky

Něco přeskočilo asi ta pověstná jiskra nebo co. Šli jsme do toho po hlavě ani jsme nepřemýšleli. bylo nám spolu dobře. Nakonec jsme se setkávali každý den. Po dvou měsících je z toho láska. Už si život bez svého miláčka nedovedu představit.  Každému kdo někoho hledá, doporučuji jít do toho, i když se zklame jednou, dvakrát, nevzdávat to.