Seznámení Martina a Alžběty

Seznámení Martina a Alžběty

Dobrý den,

dnes nepotřebujeme poradit ani se zeptat ohledně členství, dnes Vám jen chceme moc poděkovat. S pokorou a velkou vděčností za to, že jsme se našli. Než jsme si na elitedate.cz založili profily, měli jsme už za ty roky každý svoje ne zcela pozitivní zkušenosti, ale oba jsme to se vztahem vždycky mysleli vážně, jen jsme prostě nepotkávali ty správné protějšky... Martin to nevzdával, ale po opakovaných neúspěších už člověk pomalu ztrácí naději i odvahu; no a já jsem po letech samoty rozjela přihlašovací proces na misi u Lékařů bez hranic, aby ten život – když už měl být prožitý v samotě – měl nějakou smysluplnou náplň, no a upřímně: profil jsem si založila jako poslední pokus o seznámení a spíš jen proto, abych se naposledy přesvědčila, že „normální" chlapi už doopravdy nejsou ani na placené seznamce... :-D

Pocházíme každý odjinud, ale paradox je, že oba jsme několik let pracovali v budovách, které stojí přímo naproti sobě (Martin pracuje na Fakultě elektrotechniky a informatiky VŠB-TUO, já ve FN Ostrava - dnes si na sebe z práce občas přes cestu máváme jak dva puberťáci), ale patrně bychom se v „normálním životě" (= bez seznamky) prostě nepotkali. Po úvodních seznamovacích trapasech (holt ani jeden nejsme profesionální „balič") jsme to dali dohromady týden před tím, než Martinovi skončilo prémiové členství, a to jen proto, že byl vytrvalý a nenechal se poprvé odradit, když já jsem se tak hrozně chtěla neseznámit a utvrdit v tom, že správní chlapi vymřeli. :-D :-D :-D (Oba litujeme, že se nám původní konverzace ještě na seznamce nezachovala v úplnosti, abychom se po letech měli čemu zasmát.) No a jak to naše seznamování navzdory všemu dopadlo, to si můžete prohlédnout v příloze.

Dnes už víme, že spřízněná duše se opravdu dá najít, a nám se to podařilo i díky Vám. Shodli jsme se na tom, že z tohoto pohledu bylo těch pár stovek za členství zcela bez pochyb nejlepší investicí v našich životech.

Ještě jednou díky moc!

Martin a Alžběta Piešovi

 Seznámení Martina a Alžběty 2.png

 


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení Hynka - Jsme měsíc ve vztahu a plánujeme tento rok miminko

Seznámení Hynka - Jsme měsíc ve vztahu a plánujeme tento rok miminko

Nakonec ke mně jednou přijela do autodílny jelikož měla problémy s autem a tam jsme se nakonec více poznali a už jsme 1 měsíc ve vztahu a plánujeme tento rok miminko. Děkuji Vám, protože bez Vás bych to nedokázal. Přeji plno štěstí i ostatním.

Seznámení paní Katky

Seznámení paní Katky

Sotva jsem se zaregistrovala, dostala jsem mnoho nabídek k seznámení... jediný, koho jsem sama aktivně oslovila byl ON - Petr. Jeho reakce na sebe nenechala dlouho čekat a dali jsme se do řeči. Už po pár zprávách mi bylo jasné, že o nikoho jiného už zájem nemám, a tak jsem konverzaci s ostatními "nápadníky" ukončila.

Seznámení pana Martina

Seznámení pana Martina

Zdá se, že díky vám jsem našel tu pravou která mi vyhovuje a snad i já ji. Sice nás dělí slušná dálka, ale vzájemná přitažlivost a respekt nás znovu a znovu posílá do náručí. Velmi vám děkuji, protože pouze jedině vaše seznamka nabízí opravdový výběr partnera na míru.

Napsali jste nám - příběh Martiny a Standy

Napsali jste nám - příběh Martiny a Standy

Ty jo, chce se sejít, co když si nebudeme mít, co říct... Musím vymyslet hlídání, kde se sejdeme a sakra- co si vezmu na sebe?! Jsem strašně nervózní... Ty jo, to je ON! To ale krásný mužský a ty oči... Tak nejen oči má úžasné, ten hlas se strašně moc hezky poslouchá. A víš co? Má široká ramena a hruď, musí být super se u něj schovat do náruče...

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

Ahoj všem, seznamku bych určitě doporučil jako dobrou cestu jak se seznámit. Důležité je nevzdat to a nečekat se založenýma rukama až si mě někdo všimne. Být přijatelně aktivní a oslovovat partnery. A nebát se jít na schůzku. Určitě to bude několik schůzek, které k ničemu nepovedou, ale má to smysl zkoušet....

Seznámení paní Radky

Seznámení paní Radky

Jsme spolu, vídáme se o víkendech a volnech a funguje nám to, i když jsme každý z jiného města. Jsme zamilovaní a je nám spolu skvěle.