Seznámení Martina a Alžběty

Seznámení Martina a Alžběty

Dobrý den,

dnes nepotřebujeme poradit ani se zeptat ohledně členství, dnes Vám jen chceme moc poděkovat. S pokorou a velkou vděčností za to, že jsme se našli. Než jsme si na elitedate.cz založili profily, měli jsme už za ty roky každý svoje ne zcela pozitivní zkušenosti, ale oba jsme to se vztahem vždycky mysleli vážně, jen jsme prostě nepotkávali ty správné protějšky... Martin to nevzdával, ale po opakovaných neúspěších už člověk pomalu ztrácí naději i odvahu; no a já jsem po letech samoty rozjela přihlašovací proces na misi u Lékařů bez hranic, aby ten život – když už měl být prožitý v samotě – měl nějakou smysluplnou náplň, no a upřímně: profil jsem si založila jako poslední pokus o seznámení a spíš jen proto, abych se naposledy přesvědčila, že „normální" chlapi už doopravdy nejsou ani na placené seznamce... :-D

Pocházíme každý odjinud, ale paradox je, že oba jsme několik let pracovali v budovách, které stojí přímo naproti sobě (Martin pracuje na Fakultě elektrotechniky a informatiky VŠB-TUO, já ve FN Ostrava - dnes si na sebe z práce občas přes cestu máváme jak dva puberťáci), ale patrně bychom se v „normálním životě" (= bez seznamky) prostě nepotkali. Po úvodních seznamovacích trapasech (holt ani jeden nejsme profesionální „balič") jsme to dali dohromady týden před tím, než Martinovi skončilo prémiové členství, a to jen proto, že byl vytrvalý a nenechal se poprvé odradit, když já jsem se tak hrozně chtěla neseznámit a utvrdit v tom, že správní chlapi vymřeli. :-D :-D :-D (Oba litujeme, že se nám původní konverzace ještě na seznamce nezachovala v úplnosti, abychom se po letech měli čemu zasmát.) No a jak to naše seznamování navzdory všemu dopadlo, to si můžete prohlédnout v příloze.

Dnes už víme, že spřízněná duše se opravdu dá najít, a nám se to podařilo i díky Vám. Shodli jsme se na tom, že z tohoto pohledu bylo těch pár stovek za členství zcela bez pochyb nejlepší investicí v našich životech.

Ještě jednou díky moc!

Martin a Alžběta Piešovi

 Seznámení Martina a Alžběty 2.png

 


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení pana Lumíra

Seznámení pana Lumíra

Jako partneři jsem si prakticky ve všech směrech sedli. Jsem si vzájemně nejlepšími partnery, kamarády a milenci v jednom. Nic na tom nemění ani fakt, že nás dělí necelých 50km. Pokud dva lidé chtějí, vzdálenost nehraje roli a vše je na vzájemné domluvě.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Hany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Hany

Jednou jsem oslovila chlápka, který mne na první pohled zaujal, on mi odpověděl a pak se stalo to, co jsem opravdu nečekala. Začali jsme si psát, po týdnu si vyměnili e-mail a tel číslo. Zhruba po měsíci se setkali a já jsem dnes zamilovaná jako malá holka. Opravdu to jde v každém věku.

Seznámení Jarmily a Kamila

Seznámení Jarmily a Kamila

Strávili jsme spolu krásné odpoledne a domluvili si další schůzku, která se stala čím dál častější. Dnes jsme spolu už rok a půl a je nám moc hezky. Děkuji Vaší seznamce a přeji jí spoustu šťastných a zamilovaných lidí.

Seznámení Veroniky a Vojty

Seznámení Veroniky a Vojty

První společnou dovolenou jsme naplánovali do Chorvatska. Týden u moře vyšel parádně. Vrátili jsme se a zavřely se hranice. Blížilo se roční výročí našeho seznámení. Jako místo oslavy jsme si vybrali Novohradské hory. A tady, pod 600 let starým dubem, mě můj Vojti požádal o ruku. Souhlasila jsem. V létě 2021 se budeme brát.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Zdenky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Zdenky

Není co dodat jsem moc spokojená i zamilovaná a to jsem nečekala v mém věku. Moc mi pomohla tato seznamka. Pokud můžu přispět malou radou tak ať se ženy nebojí ozvat se jako první, muži tam asi spí. Já to udělala a vyplatilo se.

Napsali jste nám - příběh uživatelky In

Napsali jste nám - příběh uživatelky In

První schůzka byla taková seznámovací. Jsme spolu. Je to ale krátká doba, tak nám držte palce, ať nám to vydrží. Moc si to oba přejeme.