Napsali jste nám - příběh uživatelky Laďky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Laďky

Někdy před vánocemi jsem se přihlásila na Vaši seznamku, protože je placená a tudíž lze předpokládat,že jsou zde ti, co se chtějí opravdu seznámit. Po několika pokusech v komunikaci jsem pomalu přestala na tuto seznamku chodit, až mě zde zaujal profil jednoho, co ještě neměl na profilu fotku. Každý den jsem od něj měla upozornění, že jsem ho zaujala, tak jsem ho požádala o foto. Dal si ho tam a tak nějak vznikl důvod si vyměnit mobilní čísla.

Den před Velikonocemi jsme spolu protelefonovali 5 hodin v kuse a povídali si o všem možném. Ráno na Velikonoční pondělí opět volal. Stál na benzínce ve městě, kde bydlím a ptal se, zda přijmu jednoho zbloudilého koledníka. Jel skoro 100 km, aby viděl, s kým zvládl protelefonovat tolik hodin za jeden večer. Myslím si o sobě, že jsem celkem flegmatická, ale vzhledem k tomu, že jsem teprve vstávala, přepadla mě dost slušná panika.

První rande v noční košili? Smál se :-), prý mu to nevadí. Při vysvětlování cesty ke mě, jsem panicky otevřela skříň a zjistila, že "nemám co na sebe",  účes "ranní probuzení" také nevystihoval žádný módní trend, takže jsem si řekla o půl hodinku strpení. Namalovat se, učesat se, něco ve skříni najít a volal, že navigace zklamala. Vyšla jsem tedy na ulici. Našli jsme se.

Z auta vystoupil sympaťák s pomlázkou, koledu ukončil polibkem........chvíli jsme si doma povídali, pak jsme odjeli do sportovního centra, zahráli si bowling, líbali se při procházce ve velikonoční vánici a ve 14h odjel. Od té doby se vídáme pravidelně, on jezdí ke mě a já k němu a každý den je krásný.


Velké poděkování týmu Elite Date. Laďka

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelů Jiřího a Zdeňky

Napsali jste nám - příběh uživatelů Jiřího a Zdeňky

Mily tyme Elitedate, zvlaste VERONICE I KOLEGYNI, jste uzasny tym a spolehlivy. Dokazete sblizit lidi z dal od sebe, coz je supr. Konecne jsem nesmirne stasten. Na treti pokus to vyslo!...

Seznámení pana Lea

Seznámení pana Lea

Po páru dnech dopisování a oťukávání sebe navzájem, jsem ji pozval na schůzku. Osobní setkání, vždy napoví a vypoví vše. Doporučuji všem, aby v profilu o sobě psali pravdu a umísťoval fotky maximálně 1 měsíc staré. Nedochází pak ke zbytečnému oboustrannému zklamání.

Seznámení paní Renáty

Seznámení paní Renáty

Koupila jsem si roční členství  a seznámila se záhy s mužem, se kterým se již rok scházím a je to moc fajn.

Seznámení paní Vlasty

Seznámení paní Vlasty

Už jsem neměla sílu na další seznamky, až mi kamarádka doporučila Vás, kde mě potkalo štěstí a úžasný muž. Ze začátku jsme spolu jen komunikovali a poznávali jeden druhého a osobní setkání vše rozhodlo. Moc děkuji a všem přeji štěstí, aby potkali toho pravého.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Barbory

Napsali jste nám - příběh uživatelky Barbory

Za to vděčím právě těmto stránkám, nerada říkám "seznamka", protože to je výraz, který v lidech vyvolává pochyby, možná úsměv, možná i opovržení. Nazvala bych to spíše místem, kde hledají lidé, kteří to myslí vážně. Třeba my si už po třech měsících známosti spolu zařizujeme byt, což kdyby mi někdo před těmi třemi měsíci řekl, tak bych si akorát poklepala na čelo.

Seznámení Ivety a Libora

Seznámení Ivety a Libora

Dnes po dvou měsících láskyplnéhovztahu jsem se rozhodla seznamku odstranit z plochy mého telefonu a mohu toto seznámení díky elite date doporučit všem opuštěným.