Napsali jste nám - příběh uživatelky Soni

Napsali jste nám - příběh uživatelky Soni

Milá seznamko Elitedate,

jsem nedůvěřivá a tak jsem moc od seznámení se na seznamce neočekávala. Člověk neví, s kým má tu čest a bojí se uvěřit, že ten na druhé straně to myslí vážně.

Už v prvních řádcích se pozná, o co tomu druhému jde. U nás bylo cítit, že k sobě cítíme vzájemné sympatie a že máme mnoho společného. Po pár setkáních jsme spolu strávili víkend ve Wellness a věděli jsme oba, že spolu chceme žít.

Ano, je spousta věcí, které se musí vyřešit, protože jsme od sebe vzdálení 60km. Ale když člověk chce, všechno jde. A my dva chceme. Držte nám pěsti.

Radim všem, "nehazejte flintu do žita a věřte".

Já jsem snad měla štěstí a bude se mě to štěstí držet i nadále.

Děkuji Elitedate za příležitost.
Soňa

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Anny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Anny

Dobrý den,  ráda bych požádala o vymazání mého profilu, jelikož já už našla svého prince. Nechám tedy ostatní, ať si mohou také vybrat. Zdá se mi nemístné být na stránkách. Jsem si jistá, že máte mnoho spokojených uživatelů a tedy přeji i nadále mnoho štěstí a pracovních úspěchů.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Diky Elitedate jsem nasla pritele, nas vztah je sice na zacatku, ale je to zatim fajn. Zname se 3 mesice a budeme spolu travit Vanoce.

Seznámení paní Ireny

Seznámení paní Ireny

Seznámila jsem se s nynějším partnerem díky vaší aplikaci, ale samozřejmě to nebylo hned. Ale děkuji za to, že jsem nynějšího partnera poznala.

Seznámení pana Martina

Seznámení pana Martina

Zdá se, že díky vám jsem našel tu pravou která mi vyhovuje a snad i já ji. Sice nás dělí slušná dálka, ale vzájemná přitažlivost a respekt nás znovu a znovu posílá do náručí. Velmi vám děkuji, protože pouze jedině vaše seznamka nabízí opravdový výběr partnera na míru.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Simony

Napsali jste nám - příběh uživatelky Simony

První setkání v kavárně napovědělo o vzájemných sympatiích... Následné oťukávání na našich výletech, vzájemných návštěvách a dovolených vyústilo ve společné bydlení. Každý den se těším z přítomnosti spřízněné duše a užívám si nově nabytého nového života. To vše díky Vám.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Zuzky a Víti

Napsali jste nám - příběh uživatelů Zuzky a Víti

Celá rozechvěná jsem čekala a zavolal do 2 minut. Měl sympatický hlas, srdečně jsme se pobavili a zasmáli se a domluvili na druhý den sportovní výjezd na inliny. Řekla kde si. Jo super!! Někdo je aktivnější než já. Těšila jsem se jako malá holka, byla jsem napjatá či náhodou nebude o 10cm menší, víc šedivý... Ne, přesně jako by vypadl z té své fotky. Nic míň,nic víc. Hned jak jsem ho uviděla, věděla jsem, že je to ON.