Napsali jste nám - příběh uživatelky Soni

Napsali jste nám - příběh uživatelky Soni

Milá seznamko Elitedate,

jsem nedůvěřivá a tak jsem moc od seznámení se na seznamce neočekávala. Člověk neví, s kým má tu čest a bojí se uvěřit, že ten na druhé straně to myslí vážně.

Už v prvních řádcích se pozná, o co tomu druhému jde. U nás bylo cítit, že k sobě cítíme vzájemné sympatie a že máme mnoho společného. Po pár setkáních jsme spolu strávili víkend ve Wellness a věděli jsme oba, že spolu chceme žít.

Ano, je spousta věcí, které se musí vyřešit, protože jsme od sebe vzdálení 60km. Ale když člověk chce, všechno jde. A my dva chceme. Držte nám pěsti.

Radim všem, "nehazejte flintu do žita a věřte".

Já jsem snad měla štěstí a bude se mě to štěstí držet i nadále.

Děkuji Elitedate za příležitost.
Soňa

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatele V.P.

Napsali jste nám - příběh uživatele V.P.

Jsem za 8 let na 3. seznamce a tato je výrazně nejlepší. Ve všech směrech a nemám zde pocit, že vše je jen komerční záležitost. Je nejlépe propracovaná, kontakt pro obě strany je nenásilný a slušný. Na předchozích 2 seznamkách jsem skončil po cca 2 měsících, vždy mě tam něco vadilo. Kontakt s administrací je kuktivovaný, to oceňuji.

Seznámení paní Majky

Seznámení paní Majky

Musím Vám napsat a zároveň i poděkovat, že díky vaší seznamce jsem se seznámila se strašně úžasným milým i romantickým partnerem, se kterým si velmi rozumíme. Máme i společné zájmy i koníčky. Nyní opravdu věřím a také jsem se o tom osobně přesvědčila, že láska kvete i v pozdním věku.Tímto velmi děkuji Vaší seznamce a doporučuji vaše služby.

Pavel - všem lidem přeji stejné štěstí jako jsme měli my

Pavel - všem lidem přeji stejné štěstí jako jsme měli my

Máme ve středu naplánované setkání u kávy, a musím říci, že se to vyvíjí velmi dobře. 

Napsali jste nám - příběh uživatele Břetislava

Napsali jste nám - příběh uživatele Břetislava

Ta, s kterou jsem se osobně sešel a přeskočily jiskry tajemné, ale i intelektuální, dokonce vize, jak dál, velmi podobné, žije skoro 300km ode mne. Přesto vidíme řešení a cestu.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Dobrý den, děkuji za maily, a zároveň chci říct, že vaším prostřednictvím jsem se seznámila s moc milým mužem, jsme zamilovaní a všechen volný čas trávíme spolu...Přeji vám plno takto spokojených dvojic...Eva

Seznámení Ivety - Jsme teď jedna velká šťastná rodina

Seznámení Ivety - Jsme teď jedna velká šťastná rodina

Pár týdnů už spolu bydlíme a po Novém roce už spolu budeme bydlet na stálo. Jste opravdu první seznamka, kde jsem narazila na partnera, který bere vztah vážně a jsme oba konečně šťastní.