Lenka - zamilovala jsem se na první pohled

Lenka - zamilovala jsem se na první pohled

Dobrý den,

dekuji Vam moc za moznost se seznamit. Zamilovala jsem se na prvni pohled. Napsalo mi opravdu hodne muzu, ale ja se od prvopocatku tesila, jen na tohoto jednoho.

Seznameni probehlo tyden po registraci 7.7. a od te doby jsme spolu.

Dekuji Lenka

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelů Zuzany a Pavla

Napsali jste nám - příběh uživatelů Zuzany a Pavla

Od té doby se pravidelně vídáme a je nám spolu pořád moc hezky, máme stejné názory, pohled na svět, máme o čem mluvit, máme společné zájmy......jsme šťastní.

Eva - prožíváme radost a vděčnost, že jsme se našli

Eva - prožíváme radost a vděčnost, že jsme se našli

S každým dalším setkáním jsem si uvědomovala, jak je mi s ním dobře a jak moc se těším na společně strávený čas. Postupně se mé obavy rozplynuly.

Seznámení Martiny a Eli

Seznámení Martiny a Eli

Na jiných lesbických seznamkách mi štěstí moc nepřálo. Na ELITE Date ano. Hned po registraci se mi ozvalo několik dívek. Nevypadaly vůbec zle, dokonce jsme měly i podobné zájmy, takže témat k hovoru bylo dostatek. Sešla jsem se jen se čtyřmi z nich. Eli se mi líbila nejvíc. Zatím spolu ještě nebydlíme, jenom se domlouváme na schůzkách a užíváme života. Věřím ale, že k tomu, co nevidět dojde. Vypadá to víc než slibně.

Seznámení paní Petry

Seznámení paní Petry

Po společném setkání následovalo další, kino, večeře a společný večer až do rána a teď plánujeme společnou dovolenou a bydlení. Děkuji, že díky Elitedate, jsem dostala nový vítr do plachet a nový život, na který se moc těším.

Seznámení paní Evy

Seznámení paní Evy

Jste velmi solidní seznamka. Byla jsem moc příjemně překvapená. Možnosti výběru charakteristik k vypracování profilu máte velmi dobře zvolené, dobře se se vším pracuje. Životního partnera tu opravdu naleznout lze.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jiřiny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jiřiny

Opravdu jsem se díky Vaší seznamce poznala s mužem. O to větší překvapení bylo, že od sebe bydlíme pouhých 12km. Já osobně do města dojíždím denně za prací a přesto jsme se nikdy nepotkali.