Seznámení paní Ivety

Seznámení paní Ivety

Dobrý den, Veroniko,

posílím Vám zpětnou vazbu a svůj krátký příběh.


Zpětná vazba: 


Po zkušenostech s stalkingem, který mě na několik let odradil od seznamování, jsem se na doporučení kamaráda přihlásila do placené seznamky. Zde je možné konverzovat, případně se i domluvit na setkání, aniž bych dávala k dispozici své telefonní číslo nebo mail.

Na rozdíl od setkání "na ulici", v Elitedate je možné o partnerovi zjistit údaje, které jsou důležité pro rozhodování zda se seznámit či nikoliv.

A stačily 3 měsíce ve Vaší seznamce a našla jsem partnera, s kterým se mohu radovat ze společného pohybu.

Držím palce všem, co se touží opravdově seznámit v Elitedate!

 
Příběh rychlý a proto krátký:

 
Naše první setkání proběhlo po domluvě na 1/2 cesty mezi našimi bydlišti, a protože jsme si byli sympatičtí a povídali jsme si naprosto přirozeně, domluvili jsme si další setkání už na celodenní vycházku. A protože i ona byla bezchybná, začali jsme se navštěvovat a naplánovali společnou dovolenou.

Žádný vztahový mráček se neobjevil, a tak hledáme možnosti jak se vidět co nejčastěji, ale zachovat svá zaměstnání. Jsme ve věku, kdy není čas čekat. :-)

Děkuji Vaší seznamce za serióznost.

Iveta

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení pana Pavla

Seznámení pana Pavla

De facto jsem byl přihlášený už druhý rok, a přes několik neúspěšných setkání sem se nevzdával a hledal dál a dál 🙂 A skoro před měsícem se trpělivost proměnila v nádhernou, nádhernou lásku, věřím a skutečně cítím, že lásku na celý život.

Seznámení pana Lubomíra

Seznámení pana Lubomíra

Chtěl bych Vám poděkovat za to, že po dlouholetém manželství jsem v 55 letech díky Vašemu portálu znovu objevil lásku, jedinečnost, souznění, důvěru a úctu v kteréž jsem již přestával doufat...

Napsali jste nám - příběh uživatelky L.V.

Napsali jste nám - příběh uživatelky L.V.

Plánujeme další setkání, společnou budoucnost a vše, co nám čas a okolnosti přinesou chceme sdílet spolu, i když povětšině na dálku (opravdu jsme každý z druhého konce republiky), ale také nablízko vždy, kdy se nám poštěstí býti spolu. Oba doufáme, že to bude poměrně často.

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

S těmi, které jsem zaujal i já, jsem si domluvil schůzku a hledal takovou, na které přeskočí jiskra na obou stranách. Na jedné schůzce jsme po hodině povídání v restauraci zjistili, že jsme si vlastně spoustu věcí vůbec nestihli říct a tak jsme domluvili hned další a další a další...

Seznámení paní Renáty

Seznámení paní Renáty

Koupila jsem si roční členství  a seznámila se záhy s mužem, se kterým se již rok scházím a je to moc fajn.

Seznámení paní Pavly

Seznámení paní Pavly

Na seznamce jsem našla koho jsem hledala. Jsme oba spokojeni a užíváme si společný čas. Díky seznamce jsme si splnili přání prožít hezké chvíle ve dvou.