Napsali jste nám - příběh uživatelky Mileny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Mileny

Dobrý den,

vaší stránce jsme opravdu vděční. Sice jsme k ní oba přistupovali velmi skepticky, ale stálo to za to.

Psalo mi tenkrát hodně zájemců, ale od přítele mě zprávy zaujaly nejvíce. Oslovil mě jako první a nějakou dobu jsme si psali a hned na začátku, jsme si výborně sedli. Rozhodli jsme se dlouho nic neprotahovat a předali jsme si čísla, abychom si psali jinak, než na vašem webu a lépe se tak poznali. Náš první telefon trval přes tři hodiny a tím to bylo téměř jasné, že je to ono.

Když jsme se posléze setkali osobně, nebylo co řešit. Oba máme pocit, že se známe už několik let a plánujeme spolu budoucnost.

Nakonec jsme zde účet smazali, protože jsme se shodli, že už nepotřebujeme nikoho hledat. Takovou lásku už asi těžko někde najdeme. Přeju toto ostatním uživatelům. Psalo mi spoustu mužů a vesměs byla s některými příjemná komunikace, ale když vás to netrkne přímo, tak to není ono. Alespoň pro mě.

Přejeme vám spoustu dalších spokojených párů. My tomu pořád nedokážeme uvěřit.

Díky :) M+I

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelů Petry a Františka

Napsali jste nám - příběh uživatelů Petry a Františka

Uz na zacatku psaní bylo skoro jasne,ze je to ten pravy. Stale mame po temer 2.mesicich oba stejny pocit,i kdyz urcite problemy (rozvod atd.) tam jsou a budou. Napisi Vam po roce,jestli nam to opravdu vydrzelo :).

Napsali jste nám - příběh uživatelky Martiny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Martiny

Byla jsem zde na seznamce jen neuvěřitelný měsíc a věřím, že jsem poznala opravdu úžasného člověka. Děkuji vašemu týmu!!

Seznámení paní Zuzany

Seznámení paní Zuzany

Vaše seznamka mi pomohla, hned na počátku jsem se seznámila s člověkem, který mi po všech stránkách konvenuje. I když jsme senioři, je příjemné se vídat s člověkem, který Vám projevuje úctu.

Seznámení paní Renaty

Seznámení paní Renaty

Po měsíci napsal ON. Brzy jsme se sešli, přeskočila jiskra. První setkání bylo krásné, silné. Večeře v restauraci v příjemném prostředí. Na to se nedá zapomenout.

Seznámení pana Lumíra

Seznámení pana Lumíra

Jako partneři jsem si prakticky ve všech směrech sedli. Jsem si vzájemně nejlepšími partnery, kamarády a milenci v jednom. Nic na tom nemění ani fakt, že nás dělí necelých 50km. Pokud dva lidé chtějí, vzdálenost nehraje roli a vše je na vzájemné domluvě.

Seznámení paní Johany

Seznámení paní Johany

Jsme spolu od srpna a oba si to užíváme. Mě se po mém těžké manželství, ze kterého jsem, odešla, opravdu plní sny. Na této seznamce nenajdete zoufalce, kteří si chtějí tajně zaflirtovat, je tady placené členství a to už eliminuje dost. Také chválím jednoduché a férové odhlášení členství.