Napsali jste nám - příběh uživatelky Mileny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Mileny

Dobrý den,

vaší stránce jsme opravdu vděční. Sice jsme k ní oba přistupovali velmi skepticky, ale stálo to za to.

Psalo mi tenkrát hodně zájemců, ale od přítele mě zprávy zaujaly nejvíce. Oslovil mě jako první a nějakou dobu jsme si psali a hned na začátku, jsme si výborně sedli. Rozhodli jsme se dlouho nic neprotahovat a předali jsme si čísla, abychom si psali jinak, než na vašem webu a lépe se tak poznali. Náš první telefon trval přes tři hodiny a tím to bylo téměř jasné, že je to ono.

Když jsme se posléze setkali osobně, nebylo co řešit. Oba máme pocit, že se známe už několik let a plánujeme spolu budoucnost.

Nakonec jsme zde účet smazali, protože jsme se shodli, že už nepotřebujeme nikoho hledat. Takovou lásku už asi těžko někde najdeme. Přeju toto ostatním uživatelům. Psalo mi spoustu mužů a vesměs byla s některými příjemná komunikace, ale když vás to netrkne přímo, tak to není ono. Alespoň pro mě.

Přejeme vám spoustu dalších spokojených párů. My tomu pořád nedokážeme uvěřit.

Díky :) M+I

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Vlaďky

Seznámení paní Vlaďky

A protože i já jsem se díky seznamce seznámila s mně milým pánem, chci Vás v ELITE Date těmito málo řádky podpořit a chci podpořit i ty váhavé, kteří tomuto způsobu seznamování nevěří nebo jsou k němu skeptičtí.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Markéty

Napsali jste nám - příběh uživatelky Markéty

Krásný vztah dvou pro sebe stvořených lidí začal typickými seznamkovými větami: „Ahojky jak se vede? :) “, „Ahoji:) Sluníčko konečně svítí, takže skvěle :)“..... Štěstí nechodí po horách, ale po seznamkách, a tímto děkujeme týmu ELITE Date za možnost se konečně najít. :)  DO TOHO, držíme vám všem pěsti. :)

Napsali jste nám - příběh uživatelky Kamily

Napsali jste nám - příběh uživatelky Kamily

Děkuji, že jsem díky vaší seznamce potkala přítele. I přesto, že jsem zprvu měla z internetové seznamky strach, sebrala jsem všechnu odvahu, zaregistrovala se a dnes nelituji. Seznámila jsem se tak díky vaší seznamce s člověkem, kterého nyní mohu nazývat miláčkem a trávit s ním volné chvilky.

Napsali jste nám - paní Alena

Napsali jste nám - paní Alena

Vaše online seznamka je seriózní a vnímám jí jako velmi bezpečné prostředí pro seznámení. Doporučuji ji určitě všem, kdo mají zájem o opravdový vztah. 

Seznámení paní Michaly

Seznámení paní Michaly

Již za 5 dnů od zaplacení mě oslovil muž, jen o kousíček starší, osvč stejně jako já a i přes vzdálenost 50 km jsme spolu dnes právě tři měsíce a je nás o víkendech 6 a je to neuvěřitelně krásné, protože spřízněné duše opravdu existují.

Seznámení paní Jany

Seznámení paní Jany

Hned při prvním setkání to zajiskřilo a je to krásné stále. Rozumíme si ve mnoha věcech a je nám spolu moc hezky. V létě jsem tajně doufala, že bych mohla být o Vánocích se spřízněnou duší a ono se to děje. Děkuji Vám, že jste postrčili osud a napomohli našemu setkání.