Seznámení paní Aleny

Seznámení paní Aleny

Přeji pěkný den.

Jen stručně. Nás spojil ten koronavirus. Člověk je doma uvězněn, tak má více času na přemýšlení a intenzivní hledání na seznamce. No, ale podařilo se. Zatím jsem se neviděli, ale stále intenzivněji si píšeme a i na  dálku 200 km to funguje.

Máme společné zájmy, vyznáváme stejné životní hodnoty a i když jsme se zatím neviděli, tak po telefonu to funguje také skvěle, až 3x denně si telefonujeme a moc se na sebe těšíme. A to je mi prosím 62 let a příteli 63 let.

Moc děkuji za to že jste, i když se mi to podařilo až na potřetí. Ale vzhledem  k tomu, že jsem tam od 3. ledna, tak myslím, že se to podařilo celkem brzy. Přeji vám a vaší seznamce, aby našlo u vás lásku co nejvíce osamělých lidí.

Alena

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení pana Mirka

Seznámení pana Mirka

Velmi solidní seznamka. Vše přehledné. Doporučené partnerky odpovídaly mým představám. Komunikoval jsem s několika dámami, všechny byly solidní. Vybral jsem si tu, u které se mi zdálo, že toho máme společného nejvíc, několikrát jsme se sešli, pro mě absolutní ANO....

Napsali jste nám - příběh uživatele Dana

Napsali jste nám - příběh uživatele Dana

A na druhé schůzce jsem věděl, že je to ona. Začali jsme se scházet a nakonec jsme se dohodli, že pojedeme na hory si zalyžovat. Oslava nového roku byla nejen velmi romantická. Byla i plná naděje a očekávání toho, co nás potká.

Napsali jste nám - názor paní Marty

Napsali jste nám - názor paní Marty

Celou dobu jsem vnímala, že všichni, kteří tuto agendu zpracovávají - pracují jistě s chutí a nadšením. Proto všem děkuji a přeji, ať se jim i nadále daří.

Napsali jste nám - příběh uživatele Mariana

Napsali jste nám - příběh uživatele Mariana

Dobrý den,  díky vaší seznamce jsem se před 2 měsíci seznamil s ženou, doufám tou pravou. Doufám, že to vydrží. To samé přeji i dalším.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Proběhlo několik telefonátů a domluvili jsme se na schůzce. Pak už se vše odehrávalo neuvěřitelnou rychlostí. Za tři měsíce budeme slavit roční výročí krásného vztahu, který mě i mým dětem přinesl zpátky radost a štěstí ve které jsem již nedoufala.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Bohunky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Bohunky

Samou mě to překvapilo že to šlo celkem rychle i kdyz mi je už trochu více let. Prozili jsme už krásnou dovolenou v Bulharsku a je nám spolu dobře.