Napsali jste nám - příběh uživatelů Petra a Hanky

Napsali jste nám - příběh uživatelů Petra a Hanky

Vážení přátelé,

díky Vaší seznamce jsem se seznámil s úžasnou ženou, která mě okouzlila nejen svým vzhledem, ale i svým postojem k životu, svojí ženskostí, svojí láskou, ale hlavně tím, že její cíle a vnímání života jsou shodné s mými.

Seznámili jsme se díky Vaší seznamce a po pár dnech psaní jsme se domluvili na schůzce, při které přeskočila jiskra....opravdová, upřímná a nádherná.

Naše cesty se spojily a nyní se oba naše světy snažíme pospojovat a propojit tak,  aby cesta životem byla stejná.....oba máme s předchozího manželství děti, a víme, že je důležité především jejich souhlasné stanovisko, ale věříme, že vše dobře dopadne...... naší lásku si hlídáme, máme jeden k druhému respekt, úctu a ctíme povinnosti a soukromí jeden druhého.....

Díky Vaší seznamce se nám život změnil k lepšímu, a chceme i tímto ostatním lidem dát zprávu, že Vaše seznamka pomohla dalším lidem najít lásku, porozumění a víru v lepší budoucnost.

Přejeme Vám i lidem, kteří Vaší seznamku využívají a kteří chtějí se seznámit hodně štěstí, úspěchu.....

Váš Petr a Hanka

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Marcely

Seznámení paní Marcely

Následovala schůzka "na půl cesty" - oba jsme byli nervózní, chtěli jsme se tomu druhému líbit. A kupodivu "jiskra přeskočila". Cítili jsme, že se chceme vidět co nejdřív znovu. Teď máme za sebou vzájemné návštěvy a řešíme, jak co nejvíc být spolu.

Seznámení pana Jana

Seznámení pana Jana

Našel jsem zde krásnou, upřímnou a inteligentní  ženu. Po dvou týdnech psaní na webu jsme si vyměnili čísla a komunikovali už jen pomocí SMS. Nyní začínáme budovat krásný vztah.

Napsali jste nám - názor paní Renáty

Napsali jste nám - názor paní Renáty

Vaše služby byly po celou dobu naprosto v pořádku a reálné. Členové Vaší seznamky byli skuteční, na rozdíl od jiných seznamovacích webů. Nejvíce si vážím serióznosti, co se týče financí, že nejste žádný podvodný web, jako bohužel jiné. Dle mé vlastní špatné zkušenosti.

Seznámení paní Heleny

Seznámení paní Heleny

K seznamce jsem byla zpočátku skeptická, ale nyní jsem ráda, že jsem této možnosti využila a našla toho, koho jsem hledala.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Radky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Radky

A mou snahu neúspěšnou nepřisuzuji Vaši seznamce. Nebyla ta správná doba a má netrpělivost mne odradila. Přeji všem potencionálním párům hodně štěstí a lásky vzájemné. :-) Možná mě čeká štěstí v podobě nové lásky jinde a za jiných okolností. JSTE SOLIDNÍ SEZNAMKA!

Seznámení paní Renáty

Seznámení paní Renáty

Koupila jsem si roční členství  a seznámila se záhy s mužem, se kterým se již rok scházím a je to moc fajn.