Napsali jste nám - příběh uživatelů Petra a Hanky

Napsali jste nám - příběh uživatelů Petra a Hanky

Vážení přátelé,

díky Vaší seznamce jsem se seznámil s úžasnou ženou, která mě okouzlila nejen svým vzhledem, ale i svým postojem k životu, svojí ženskostí, svojí láskou, ale hlavně tím, že její cíle a vnímání života jsou shodné s mými.

Seznámili jsme se díky Vaší seznamce a po pár dnech psaní jsme se domluvili na schůzce, při které přeskočila jiskra....opravdová, upřímná a nádherná.

Naše cesty se spojily a nyní se oba naše světy snažíme pospojovat a propojit tak,  aby cesta životem byla stejná.....oba máme s předchozího manželství děti, a víme, že je důležité především jejich souhlasné stanovisko, ale věříme, že vše dobře dopadne...... naší lásku si hlídáme, máme jeden k druhému respekt, úctu a ctíme povinnosti a soukromí jeden druhého.....

Díky Vaší seznamce se nám život změnil k lepšímu, a chceme i tímto ostatním lidem dát zprávu, že Vaše seznamka pomohla dalším lidem najít lásku, porozumění a víru v lepší budoucnost.

Přejeme Vám i lidem, kteří Vaší seznamku využívají a kteří chtějí se seznámit hodně štěstí, úspěchu.....

Váš Petr a Hanka

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Zuzany

Seznámení paní Zuzany

Vaše seznamka mi pomohla, hned na počátku jsem se seznámila s člověkem, který mi po všech stránkách konvenuje. I když jsme senioři, je příjemné se vídat s člověkem, který Vám projevuje úctu.

Seznámení Renaty a Jana

Seznámení Renaty a Jana

Psali jsme si měsíc, pak jsme měli první schůzku a ta se oproti obligátne doporučovaným dvěma hodinám protáhla na celých sedum hodin vyplněných spoustou povídání, procházek a smíchu. S mým Janem jsme spolu dodnes, naši synové si říkají ,,brácho" a rodiny nás obou náš vztah i nás, přivítali s nadšením. ☺️

Seznámení paní Natálie

Seznámení paní Natálie

Přes chat jsme si domluvili osobní schůzku a od té doby, jsme nerozlučná dvojka. Nemohla jsem uvěřit, že bych mohla najít někoho s kým bych si mohla tak rozumět. A to vše díky Elitedate.

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

A ted jsme spolu pul roku. Zažili jsme spolu krasne zážitky. A myslim ze toho mame ještě spoustu před sebou. A ze mame dohromady čtyři deti,to nam nevadí. Je s nimi sranda a oba je milujeme. A co v ložnici mame klic a nebojime se ho pouzit. Takže vsem držím palce a věřte chce to jenom to zkusit.

Seznámení pana Lubomíra

Seznámení pana Lubomíra

Chtěl bych Vám poděkovat za to, že po dlouholetém manželství jsem v 55 letech díky Vašemu portálu znovu objevil lásku, jedinečnost, souznění, důvěru a úctu v kteréž jsem již přestával doufat...

Napsali jste nám - příběh uživatele Jaroslava

Napsali jste nám - příběh uživatele Jaroslava

Je pravdou, že jsem se díky Vaší seznamce poznal s novou partnerkou. Zaregistroval jsem se u Vás však asi před necelými třemi týdny, vztah se rychle rozvíjí, oba věříme, že slibně, ale na zhodnocení situace jako uceleného příběhu je ještě brzy. S odstupem času dám rád vědět.