Napsali jste nám - příběh uživatele Antonína

Napsali jste nám - příběh uživatele Antonína

Zázraky se dějí


Já, vdovec po 36letech hezkého manželství, ona rozvedená po 23letech nepovedeného manželství.
Já dlouhán, výška 200 cm,  ona maličká, výška 162cm.
Já od sametové revoluce na vlastní noze, ona státní zaměstnanec, učitelka.
Já žijící v Austrálii, ona v Čechách. Přesto jsme se na Elite potkali a po 650 mailech a třech měsících poprvé uviděli. Byla statečná, přiletěla za mnou do Austrálie.

Zamilování do sebe jsme byli ještě než jsme se poprvé viděli.Je vůbec možné se zamilovat do člověka kterého jste nikdy neviděli?  Ano, je, ale musíte mít čisté srdce i úmysly.

Oba náš vztah považujeme za dárek z Nebe, za zázrak.

Rada na závěr. Ve svém Profilu VŽDY mluvte pravdu. Nelžete o svém věku, vzhledu, nepoužívejte klišé, ale naopak napište o sobě co nejvíce, nestyďte se naplno říct koho a proč hledáte.

Slogany "Vyřešená minulost" či "Co Tě nezabije, to Tě posílí" jsou hloupé a nicneříkající. Minulost je s Vámi vždy, ať chcete nebo nechcete, nezměníte jí. Jediné co můžete změnit, je přítomnost a budoucnost.

Znovu se zamilovat je DAR, který je nádherné dávat i dostávat.

Mějte se dobře.
Antonín M.

 


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Asi uznáte, že tohle opravdu není zářivá reklama na vaše služby...ale za sebe můžu Elite Date jen doporučit, ty dva měsíce, co jsem byla prémiovým členem, mě fakt bavily. Systém máte vychytaný, na žádné úchyly jsem nenarazila...a jestli je něco, co mi vadilo, tak to si fakt nevzpomenu, neb jsem tam včera vlezla po dlouhých 7 měsících jen proto, abych svůj účet zrušila...

Seznámení Petra a Věry

Seznámení Petra a Věry

Vždycky jsem si říkal ,pokud to nezajiskří, tak je to o ničem. Ale takový výboj jsem opravdu nečekal. Věra mi pak řekla, že u ní to bylo také takové. Tak snad nám to vydrží. Zatím to jiskří stále.

Seznámení paní Ireny

Seznámení paní Ireny

Seznámila jsem se s nynějším partnerem díky vaší aplikaci, ale samozřejmě to nebylo hned. Ale děkuji za to, že jsem nynějšího partnera poznala.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Michala a Stáni

Napsali jste nám - příběh uživatelů Michala a Stáni

Prožíváme zamilovanost, jako by nám bylo osmnáct. Sedíme si a oba si přejeme, aby naše plány na společný život vyšly. Už plánujeme další setkání na celý víkend. Oba se na sebe moc těšíme. Každý den si telefonujeme a píšeme si nespočítaně zpráv.Nikdy jsem nevěřil na seznamky. Nyní mám opačný názor....

Napsali jste nám - příběh Jitky a Mirka

Napsali jste nám - příběh Jitky a Mirka

Prijel za mnou 8o km, 3 hodiny jsme se spolu smali a povidali si u caje a bylo to ... To se stalo 18. unora, za tyden jsem ho pozvala k sobe a uz nejsem sama. Mirek je pohodar, optimista a moje krevni skupina.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Květy

Napsali jste nám - příběh uživatelky Květy

Bylo to mé první seznámení přes seznamku a přijala jsem první pozvání, takže já na první dobrou.