Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Na podzim tohoto roku jsem se rozhodla, že zkusím seznamku, protože jsem bohužel neměla šanci se někde seznámit. Oslovovat muže na ulici či v obchodním centru bylo hloupé a ponižující. Poměsíci a dvou nepovedených schůzkách mě oslovil on.

Psali jsme si asi týden snad 50 zpráv denně. Na schůzku přijel s kyticí, galantní, pozorný, vtipný a odvezl mě do krásné restaurace .... Smáli jsme se až do půlnoci a cestou k autu mě chytl za ruku a políbil mě. Od té doby jsme spolu a já doufám, že tomu tak zůstane napořád.

Možná bych ještě dodala, že jsme spolu už 5 měsíců a je nám spolu moc fajn. Plánujeme společné bydlení.

Děkuji Vám, že jsem díky Vám znovu zažila ten pocit být zamilovaná, i když jsem už nedoufala, že je to po čtyřicítce možné. 

Všem co doufají a hledají přeji hodně štěstí.

Vytrvejte ... jde to. Lenka

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Věry

Seznámení paní Věry

Chci poděkovat Vaší seznamce. Podařilo se mi asi před 4 měsíci poznat partnera a do dnešního dne nám to klape. Moc si přeji, aby to vydrželo a abych v budoucnu už služby seznamky nepotřebovala, protože jsem díky nim našla vztah, který trvá.

Seznámení paní Zuzany

Seznámení paní Zuzany

Chtěla jsem vám poděkovat za vaši seznamku. Příští týden 14.2. to bude rok, co jsme se s přítelem na vašich stránkách našli a je to pořád krásné a zamilované. I přesto, že nás dělí vzdálenost cca 70km, trávíme spolu každý víkend, výletujeme, jak nám čas dovolí a jsme denně v kontaktu.

Seznámení pana Libora

Seznámení pana Libora

Byl jsen skeptický k seznamkám, ale díky ELITE date jsem poznal partnerku, se kterou si moc rozumím a opět jsem našel štěstí. Moc Vám děkuji a přeji všem, aby měli také takové štěstí.

Seznámení paní Johany

Seznámení paní Johany

Jsme spolu od srpna a oba si to užíváme. Mě se po mém těžké manželství, ze kterého jsem, odešla, opravdu plní sny. Na této seznamce nenajdete zoufalce, kteří si chtějí tajně zaflirtovat, je tady placené členství a to už eliminuje dost. Také chválím jednoduché a férové odhlášení členství.

Seznámení pana Jiřího

Seznámení pana Jiřího

Pozvala mě na koncert jedné rockové skupiny, která je mi velmi blízká. S některými členy této skupiny totiž hraji v jiné kapele. A tak tato náhoda pomohla k velmi rychlému seznámení..

Napsali jste nám - příběh uživatele Milana

Napsali jste nám - příběh uživatele Milana

Srdečně zdravím váš celý tým Elitedate a musím vyjádřit velkou pochvalu a dík za váš profesionálně a bezproblemově vedený tento seznamovací portál. Nelze jinak, než vám zapsat jedničku a pět hvězdiček.