Seznámení pana Martina

Seznámení pana Martina

Dobrý večer,

chtěl jsem Vám moc poděkovat za to, že jsem se rozhodl pro vaší seznamku. Díky vaší seznamce jsem našel svoji největší lásku v mém životě a po půl roce co jsme spolu tak jsme naplánovali nádhernou dovolenou, zrovna včera jsme přijeli ze Spojených Arabských Emirátů (Dubai) a nikdy na to nezapomeneme.

Moc děkuji Martin

PS: Posílám fotky.

Seznámení pana Martina na Elitedate Seznámení pana Martina na Elitedate

Seznámení pana Martina na Elitedate Seznámení pana Martina na Elitedate

 


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Petry

Napsali jste nám - příběh uživatelky Petry

Dobrý den, děkuji za  Vaše hezká a pravdivá slova. Každodenní běh života potvrzuje Vaše tvrzení, že nic nepřijde samo. Je krásné, že Vaše stránky existují. Přesto to chce velkou dávku odvahy jít na schůzku s někým, koho znáte jen přes PC. Já jsem se seznámila díky Vám s mužem, kterého bych při svém pracovním vytížení v bankovním sektoru nemohla potkat, jelikož jeho oborem je polygrafie. Myslím, že nám je spolu hezky a není to muž, který nehledá rozptýlení krátkodobého charakteru. Tak nám držte palce:-) Hezké dny Vašemu týmu a spokojené a hlavně úspěšné klienty přeje Vaše Petra

Napsali jste nám - příběh uživatelů Barči a Jana

Napsali jste nám - příběh uživatelů Barči a Jana

Od našeho prvního rande jsme se spolu snažili být co nejvíce, brzy jsme se sestěhovali a letos v červnu mě požádal o ruku a 8.10.2016 se budeme brát.

Seznámení Petra a Věry

Seznámení Petra a Věry

Vždycky jsem si říkal ,pokud to nezajiskří, tak je to o ničem. Ale takový výboj jsem opravdu nečekal. Věra mi pak řekla, že u ní to bylo také takové. Tak snad nám to vydrží. Zatím to jiskří stále.

Seznámení pana Andreje

Seznámení pana Andreje

Mockrát Vám děkuji za tuto stránku EliteDate, našel jsem tu svoji polovičku a jsem šťastný. Jěště jednou děkuji. 👍👍👍

Seznámení paní Zuzany

Seznámení paní Zuzany

Jako bychom se znali už dlouho. Souzníme v mnoha směrech, společný máme hlavně smysl pro humor. S postupujícím časem poznáváme, že to, co bylo na začátku dobré, je pořád lepší a lepší. Jsme spokojeni v naší každodennosti a prorůstáme navzájem. Je prostě fajn mít někoho, kdo vás po náročném dni obejme a zajímá ho, co jste prožili.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Lucie a Pavla

Napsali jste nám - příběh uživatelů Lucie a Pavla

Milá seznamko. Děkujeme. Díky Vám jsme měli 25.2.2015 první rande a jak to dopadlo? 30.7.2016 jsme si řekli své ANO.