Seznámení pana Martina

Seznámení pana Martina

Dobrý večer,

chtěl jsem Vám moc poděkovat za to, že jsem se rozhodl pro vaší seznamku. Díky vaší seznamce jsem našel svoji největší lásku v mém životě a po půl roce co jsme spolu tak jsme naplánovali nádhernou dovolenou, zrovna včera jsme přijeli ze Spojených Arabských Emirátů (Dubai) a nikdy na to nezapomeneme.

Moc děkuji Martin

PS: Posílám fotky.

Seznámení pana Martina na Elitedate Seznámení pana Martina na Elitedate

Seznámení pana Martina na Elitedate Seznámení pana Martina na Elitedate

 


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Dary

Seznámení paní Dary

Díky seznamce Elite Date jsem poznala člověka, kterého bych zřejmě v reálném životě nikdy nepotkala.

Seznámení pana Martina

Seznámení pana Martina

Díky Vaší seznamce jsem našel partnerku, se kterou jsme si za tuto dobu řekli společné ano a nyní se nám narodila krásná holčička Markétka.
Ještě jednou Vám chci poděkovat za tuto úžasnou příležitost.

Napsali jste nám - příběh Evči a Jirky

Napsali jste nám - příběh Evči a Jirky

Vídali jsme se dál a zjistili, že je nám spolu víc než prima, že chceme oba trvalý vztah a posléze i založit rodinu. Společně jsme jezdili na výlety a poznávali tak jeden druhého. Dokonce jsme zjistili, že bydlíme jen kousek od sebe, asi 15 minut. Po nějaké době jsem naznala, že už se nemusím s nikým dalším seznamovat, protože mi na Jirkovi záleží. Byl to fajn pocit - mít konečně druhou polovičku. Po delší době hledání a seznamování si vážíme, že jeden druhého máme.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Martiny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Martiny

První schůzka dopadla dobře, přeskočila tam ta pověstná jiskra no a my se scházíme dál a je nám spolu hezky. Ten první krok jsme udělali tady, s pomocí seznamky, teď už záleží jen na nás co bude dál, ale důležité je vůbec začít a hned se nevzdávat, mě se to vyplatilo.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Chvilku jsme si s přítelem psali, po týdnu se setkali a hned na první schůzce jsme si padli do oka. Od toho dne se vidíme velmi často a náš vztah je opravdu velmi silný. Nepamatuji se, kdy jsem se v životě cítila tak moc šťastná.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Heleny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Heleny

Měla jsem štěstí a na vaší seznamce našla muže, se kterým bych se v běžném životě neměla šanci setkat. Seznámili jsem se 16. srpna a od té doby trávíme alespoň nějaký čas společně. Oba máme pocit, že jsme našli toho, na kterého jsme už dlouho čekali.